Oficialus aprašymas

Online MSc International Business

Paruoškite savo įgūdžius, kad galėtumėte spręsti tarptautinio verslo problemas ir tobulėti pasirinktoje karjeroje.

Gauk pasaulinę verslo perspektyvą

Mūsų internetinis magistrantūros tarptautinis verslas iš Birmingemo verslo mokyklos buvo sukurtas siekiant parengti naujausius absolventus (ir tuos, kurie ankstyvose savo karjeros stadijose) verslo valdymo iššūkius, suteikiant daugybę praktinių įgūdžių, kad padėtų išlikti į priekį šiuolaikinėje konkurencingoje verslo aplinkoje. . Kursas suteikia studentams galimybę išmokti praktinių įgūdžių ir pasinaudoti įvairiomis mokymo programomis, kurias teikia tarptautiniu mastu gerbiami ekspertai, leidžiantys studentams išlikti į priekį šiuolaikinėje konkurencinėje verslo aplinkoje. Per patirtinio mokymosi kursas padės jums įvertinti pasaulinio verslo principus, suteikiant jums galimybę tapti dar labiau universalus ir sėkmingas versle

Kursą vykdo pasauliniu mastu pripažinta Birmingamo verslo mokykla, turinti trijų kronų akreditaciją iš MBA asociacijos (AMBA), asociacijos išplėtoti kolegines verslo mokyklas (AACSB) ir Europos kokybės gerinimo sistemą (EQUIS), patvirtinančią mūsų elito pozicija kartu su šiek tiek pasaulio verslo mokyklų. Anksčiau pavadintą "Metų universitetu" absolventų įsidarbinimui mes suprantame karjeros plėtros vertę. Nuo pat pradžių mes suteikiame studentams galimybę patekti į užimtumo konsultacijas iš mūsų "Karjeros verslo" komandoje ir teikti tiesioginę pagalbą atnaujinimui ir interviu parengimui, kad padėtų jiems toliau tobulėti. Visiškai panardint į tarptautinę studentų bendruomenę, baigsite kursą su įvairiomis visuotinėmis nuomonėmis ir idėjomis bei stipriu tarptautiniu kontaktų tinklu, kuris padės jums sukurti galimybes per visą savo karjerą.

"Su internetine magistrantūra tarptautiniame versle mano pasirinktys nėra ribotos, nes šis kursas leidžia visiems, kurie jį studijuoja, dirbti karjeros srityse, pavyzdžiui; Rinkodara, importas ir eksportas, finansai, verslininkystė ir logistika (tiesiog įvardyti keletą). Birmingemo universitetas taiko puikų "praktinį" metodą, skirtą mokyti internetu, t. Y. Per internetines sesijas, elektroniniu paštu ar net "Skype". Taip pat yra puikių tinklų kūrimo galimybių, kurios atsiranda studijuojant internetą. Manau, tai yra veiksmingiausia grupė projektų. Man labai malonu Birmingemo universitetas ir jų kursų aukos ".

Safiya Carroll, "Portfolio stiprintuvas", "Barita Investments Limited", Jamaika

Patirtis svarbu

Norint išplėsti savo žinias apie šiuolaikinę verslo strategiją ir principus, kursą moko įvairių sričių pirmaujančių ekspertų asortimentas, kiekvienas savo srities specialistas. Visi mūsų dėstytojai pritaria teorijai, kad tiesioginė patirtis yra pagrindinis mokymasis ir jūsų pasitikėjimo gerinimas.

Mūsų virtualus mokymosi patirtis apima šiuos privalumus:

  • Vaizdo lektoriai, kuriuos sukūrė ir pristatė mūsų pripažintas dėstytojai
  • Interaktyvios užduoties, leidžiančios jums dalyvauti grupės mokymosi pratybose
  • Nekilnojamojo gyvenimo atvejų tyrimai siūlo jums įgūdžius, kurie gali būti taikomi nedelsiant
  • Socialinė sąveika su bendraamžiais, profesoriais ir dėstytojais, kad su jumis susietų daugiau
  • Skaitmeniniai ištekliai, padėsiantys jums prisiregistruoti, išspręsti techninius klausimus ir plėtoti savo karjerą

Patekimo reikalavimai:

  • Bent jau aukštesnės klasės antrosios pakopos ar magistro diplomas iš JK universiteto ar lygiavertis 3,0 GPA
  • Dvi nuorodos
  • Paskirties pareiškimas

Tarptautiniai studentai: išskyrus aukštojo mokslo studentus, kandidatai turi turėti IELTS rezultatą 6,5, ne mažiau kaip 6,0 bet kurioje juostoje.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų University of Birmingham Online »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Liepa 2019
Spal. 2019
Duration
30 mėnesių
Ištęstinės
Price
13,260 GBP
* Kainos gali keistis kiekvienais mokslo metais, kad atitiktų infliaciją.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Liepa 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Liepa 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date