Online MBA

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Online MBA

Sukurta ryžtingiems, į ateitį orientuotiems specialistams, turintiems ne mažiau kaip trejų metų vadybos patirtį, Birmingemo universiteto AMBA akredituotame 100% internetiniame magistro tinkle suderinta tiek kokybė, tiek lankstumas.

Jis pristatytas 100% internete, leidžia studentams susipažinti su naujausiais kritiniais verslo įgūdžiais, veiklos principais ir valdymo metodais, kartu su savo darbu, ir įgyti testą realiuoju laiku, kad būtų galima sėkmingiau dirbti.

„Nebuvo daug laiko pasakyti, kad Birmingemo universitetas man buvo tinkamas pasirinkimas dėl savo akademikų reputacijos, pasaulio reitingų ir mokslinių tyrimų pasiekimų. Buvau įsitikinęs, kad per visą pereinamąjį laikotarpį ir transformuodamasis į verslo pasaulį gautų visą reikalingą paramą “, - sakė Kathirvel Balakrishnan, Online MBA.

Nuo pat pradžių jūs turėsite galimybę gauti patarimus dėl įsidarbinimo ir konsultuoti vieni su kitais, kad patvirtintumėte savo tikslus ir padedate dar labiau tobulėti. Patobulinkite savo praktines žinias ir vykdykite aukščiausio lygio pasaulinio verslo valdymo klausimus.

Jei esate gana naujas pasaulinio verslo principams, arba jei norite ieškoti karjeros valdymo lygmenyje, jums gali būti įdomu AMBA akredituotas internetinis magistrantūros verslas.

Sužinoti daugiau

Suprasti savo verslo ambicijas

Programą moko ekspertai, siūlantys įvairiapusę tarptautinę patirtį, suteikiančią išsamų supratimą apie šiandienos globalius verslo iššūkius. Nesvarbu, ar norite progresuoti savo dabartiniame vaidmenyje, ar kurti savo verslą, baigę internetinę magistro studiją, gausite įgūdžių ir pasitikėjimo savimi, kurių jums reikia norint padaryti didesnį poveikį verslo pasaulyje.

Modulio apžvalga:

Internetinės MBA studijos trunka maždaug 2,5 metų. Tai 180 kreditų programa (įskaitant 60 kreditų disertaciją).

Pirmieji pagrindiniai moduliai - kreditai

 • Rinkodara - 10
 • Operacijų valdymas - 10
 • Tarptautinis verslas - 10
 • Apskaita ir finansai - 10
 • Organizacinė elgsena ir žmogiškųjų išteklių valdymas - 10
 • Strategija - 10

Dvejų metų moduliai - kreditai

 • Ekonomika ir ekonominė politika verslui * arba paslaugų operacijų valdymas - 10
 • Kritinė integracija į vadybą * arba rinkodaros strategija - 10
 • Ekonomika ir ekonominė politika verslui * arba pokyčių valdymas - 10 *
 • Verslumas ir inovacijos * arba įmonių finansai - 10
 • Kritinė integracija valdyme * arba pažangi strategija - 10
 • Verslumas ir inovacijos * arba verslas visuomenėje - 10

* Mes siūlome pakartotinius modulius, kad būtų užtikrintas didesnis lankstumas

Trejų metų disertacijos - kreditai

 • Disertacija - 60

„Su kiekvienu nauju moduliu, jūs skatinate imtis naujų iššūkių kitoje ir labai svarbioje srityje, kurdami labiau apvalią, sėkmingą savo profesinės savybės versiją. Jei norite paspartinti savo karjerą, aš labai rekomenduoju. “Harriet Jeckells, Online MBA.

Jei esate gana naujas pasaulinio verslo principams, arba jei norite ieškoti karjeros valdymo lygmenyje, jums gali būti įdomu AMBA akredituotas internetinis magistrantūros verslas.

Birmingemo universiteto internetinis MBA yra specialiai sukurtas vadovams, kurie jau dirba versle ir siekia sustiprinti savo supratimą pasaulinės klasės aplinkoje.

Sužinoti daugiau

Yra trys suvartojimai per metus. Studentai gali prisijungti prie programos kovo, birželio arba spalio mėn.

Norint, kad jie būtų priimami į Online MBA, pareiškėjai turėtų:

 • Bent jau antrosios klasės antrosios pakopos diplomas arba antrosios pakopos studijų diplomas iš JK universiteto
 • 3.5 GPA
 • Dvi nuorodos
 • Paskirties pareiškimas
 • Mažiausiai trejų metų profesinė patirtis vadovybės lygmeniu

Tarptautiniams studentams taikomi standartiniai anglų kalbos reikalavimai. Turite turėti IELTS 6,5 su ne mažiau kaip 6,0 bet kurioje juostoje.

Jei neturite trejų metų profesinės patirties valdymo lygmeniu, jums gali būti įdomu AMBA akredituotas internetinis magistrantūros verslas.

Jei norite gauti išsamesnės informacijos apie kainas ir sužinoti daugiau apie turimus mokėjimo būdus, prašome informacijos ir priėmimų komandos narys susisieks, kad aptartų jūsų užklausą.

Sužinoti daugiau

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Birmingham’s flexible online learning courses connect you with international faculty and peers, so you gain crucial career skills and an informed global perspective. As a member of t ... Skaityti daugiau

The University of Birmingham’s flexible online learning courses connect you with international faculty and peers, so you gain crucial career skills and an informed global perspective. As a member of the Russell Group, the University Birmingham also surrounds students with the top scholarly research and professional links in both the business and private sectors... Skaityti mažiau

Akreditacijos