EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

MBA, kuri dirba jums

Per lyderystės dėmesį, "vienas su vienu" mokymu ir patirtinio mokymosi, šis 100% internetinis MBA yra pritaikytas asmeniui, kad suteiktų viską, ko reikia, kad jūsų karjera taptų nauja aukštuma.


Individualizuokite savo Online MBA su specializacija Data Analytics.

Online MBA iš Nottingham verslo mokyklos suteiks jums visą patirtį, kurios reikia norint padaryti didelę įtaką verslo pasaulyje, nenustodami nueiti į universitetą. Notingemo verslo mokykla yra AACSB ir EQUIS akredituota. Mažiau nei 1% verslo mokyklų visame pasaulyje turi EQUIS ir AACSB akreditaciją, patvirtinančius griežtus ir novatoriškus mūsų mokymo ir mokslinių tyrimų standartus, ir pusiausvyrą, kurią nuolat vertiname tarp akademinės kokybės ir profesinės svarbos.

Sukurta ambicingiems vadybininkams, sėkmingi studentai atsitraukia nuo šio internetinio MBA, išsamiai suprandami strateginius verslo modelius, šiuolaikines problemas ir sistemas, taip pat vertiname atsakingos ir tvarios lyderystės vertę. Tokie įgūdžiai yra labai paklausūs šiandieninėje verslo vadybos darbo rinkoje. Su Notinghemo verslo mokykla, jūs taip pat galite pritaikyti savo internetinę MBA kursą, norėdami įgyti daugiau besimokančių studentų patirties.


Tai apima ir galimybę pasirinkti specialybę:

Online MBA

Tęsti savo verslo funkcijų, operacijų ir įgūdžių, kurie gali būti taikomi įvairioms pramonės šakoms ir nustatymams, nagrinėjimą. Online MBA nusišovė giliai į strategines verslo temas su kursų apie klientų įtraukimą, kūrybiškumą ir inovacijas, pažangių strateginių valdymo ir žmogiškųjų išteklių strategijas šiuolaikinėje darbo vietoje.

Online MBA su duomenų analize

Sukurti duomenų mokslo supratimą panaudoti didelių duomenų galingumą. Šiandien įmonėms suteikiama didelė informacija, todėl reikia profesionalų, turinčių patirties, kad galėtų veiksmingai analizuoti. Iš duomenų gauta įžvalga gali pagerinti organizacijos efektyvumą ir sėkmę.

Online MBA su duomenų analize suteiks jums supratimą apie visą didelį duomenų gyvavimo ciklą: užfiksuoti, organizuoti, analizuoti, padaryti išvadas ir imtis veiksmų, norint įgyti sverto ar konkurencinį pranašumą, suteikiant jums labai trokštamą įgūdžių rinkinį, kuris bus ypač patraukli būsimiems darbdaviams.


Kurso apžvalga

Notingemo verslo mokyklos internetinės MBA patirtinis komponentas ir jo specializacijos užtikrina, kad jūs galite pritaikyti savo žinias realaus verslo scenarijus. Per internetinius modulius jūs padengsite daugybę valdymo dalykų, kuriuose dalyvaus daugelio pramonės sektorių dėstytojai, svečiai ir studentai. Jūs taip pat reguliariai dalyvausite verslo modeliavimo ir atvejo studijų projektuose, kurie padės suprasti organizacijos valdymo iššūkius.

Šiandienos verslo aplinka yra nepastovi, konkurencinga ir tarptautinė. Mūsų internetinis MBA atitinka esminę paklausą, suteikiant pramonei patyrusius ir išsilavinusius vadovus, kurie išsamiai supranta verslo strategiją, atsakingą vadovavimą ir šiuolaikines pasaulines problemas. Iki Online MBA pabaigos turėsite įgyti praktinių ir perkeliamų įgūdžių, kurie leis jums unikalią poziciją, siekiant paskatinti jūsų organizacijos sėkmę ateityje.


"Žinoma, man suteikta visiškai nauja požiūris į darbą apskritai, kad galėčiau suprasti skirtingas realijas ir kaip jie gali būti taikomi net mažiausiuose dalykuose, kuriuos aš darau kasdieniame gyvenime".

Maria Agius (Malta), internetinė MBA su duomenų analize


Lankstus ir įdomus mokymasis internetu

Notingemo Trento universitetas (NTU) nuolatos kuria naujoviškus būdus, kaip mūsų virtualius kursus pritaikyti virtualioje mokymosi aplinkoje. Mūsų 100% internetiniai kursai yra skirti pasinerti į medžiagą, kad jums jaustis kaip klasėje. Online MBA kursas suteikia lankstų ir įdomų mokymosi būdą, nenusileidžia universiteto miestelyje.

Norėdami gauti daugiau informacijos, užpildykite užklausimo formą šiame puslapyje.


Patekimo reikalavimai

  • Minimali 2,1 laipsnio arba lygiavertė kvalifikacija.
  • Mažiausiai trejų metų priežiūros profesinės patirties.
  • Rekomendacinis laiškas.
  • Paskirties pareiškimas.

Tarptautiniai studentai: IELTS arba TOEFL.


Pradėkite savo kelionę su NTU šiandien.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Nottingham Trent University Online »

Paskutinį kartą atnaujinta December 11, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Duration
2.5 metų
Ištęstinės
Price
15,900 GBP
Mokesčiai yra už 2018 m. Sausio mėn. Ir 2018 m. Gegužės mėn. Suvartojamą kiekį ir nebus didinami tol, kol studijos bus baigtos per 3 metus nuo registracijos.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date