Online MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Azijos pirmasis tiesioginis internetinis MBA

„ Globis Online MBA“ yra dvejų metų studijų programa, kurioje visos klasės vyksta realiuoju laiku naudojant vaizdo konferencijų programinę įrangą. „Connect“ gyvena su dėstytojais ir klasiokais iš viso pasaulio ir įgyja įvairių įžvalgų apie tarptautinį verslą.

Internetinė patirtis

Klasės yra labai interaktyvios, pristatomos naudojant „Cisco WebEx“ technologiją. Aptarkite, bendradarbiaukite ir diskutuokite mažose privačiose klasėse.

111305_OnlineMBA.png

Realūs verslo atvejai

Paruoškite aukščiausio lygio vadovų poziciją, kai ruošiatės klasei. Mokykitės iš pirmų praktinių verslo tyrimų, įskaitant Harvardo verslo mokyklos paskelbtus atvejus ir originalius „ Globis darbus.

Gyvos, interaktyvios klasės

„Connect“ gyvena mažose, glaudžiai susijusiose klasėse, kurias vadovauja vienas iš mūsų kvalifikuotų dėstytojų. Patobulinkite savo verslo įgūdžius per diskusijas, diskusijas ir grupinį darbą.

Visą parą veikiančios diskusijų lentos

Toliau diskutuokite apie „ Globis Virtual Campus“, kur galite bendrauti su klasiokais ir tinklu su studentais, absolventais ir fakultetais iš visų MBA programų.

Lankstus tvarkaraštis

„ Globis Online MBA“ skirta maksimaliam lankstumui, leidžiančiam studentams suderinti studijas su darbu ir kitais įsipareigojimais.

 • Klasės vyks savaitgaliais ir savaitgaliais (Japonijos laiku), kiekvienam studentui nustatytu trijų mėnesių terminu.
 • Studentai gali sujungti universiteto kursus Tokijuje su savo internetinėmis studijomis, įskaitant specialius trumpalaikius kursus ir mainų programas su geriausiomis Azijos verslo mokyklomis.
 • Studijų laikotarpis pratęsiamas iki 5 metų.
 • Žiūrėkite vaizdo įrašus įrašydami praleistus užsiėmimus.

Pradėkite nuo vieno kurso

Paimkite vieną kreditą, kuriam skiriami kreditai, prieš dalyvaujant mūsų magistrantūroje su mūsų unikalia Pre-MBA programa. Visi kreditai pervedami į mūsų MBA programas.

 • Paimkite vieną MBA kursą
  Pradėkite nuo mažiausiai vieno kurso. Pasirinkite kursą a-la-carte iš įvairių pagrindinių verslo dalykų.


 • Pradėkite iš karto
  Pre-MBA terminai prasideda sausio, balandžio, liepos ir spalio mėnesiais. Pradėkite savo MBA kelionę, nelaukdami kito vartojimo.


 • Baigti kursą per 12 savaičių
  Padidinkite savo verslo žinias ir tinklą ir nedelsdami statykite savo gyvenimo aprašymą.

Mokymo planas

Globis Online MBA, mūsų Globis programa

Sukurtas maksimaliam patogumui, „ Globis Online MBA“ yra išsamus dvejų metų valdymo laipsnis. Programa gali būti baigta visiškai internete arba laisvai sujungiant universitetą ir internetines klases.

Kiekvieno trijų mėnesių trukmės terminą jūs nuspręsite, o pamokos vyksta savaitgaliais ir savaitgaliais. Rekomenduojamas kelias yra pradėti nuo pagrindinių kursų, kurie užtikrina tvirtą verslo pagrindą, tada pereina į taikomus ir specializuotus kursus. Tokiu būdu galite ištirti sritis, kurios konkrečiai atitinka jūsų interesus ir tikslus.

Baigę studijas turite galimybę dalyvauti mokslinių tyrimų projekte, kurti savo įmonę arba dirbti tiesiogiai su vienu iš „ Globis “ verslo partnerių.

Su naujausiais „Technovate“ kursais galite sužinoti apie daugelį technologinių sutrikimų šiandieniniame verslo pasaulyje, ruošdamiesi vadovauti 21-ajame amžiuje.

Norint per dvejus metus baigti studijas, turėsite uždirbti 36 kreditus (apie 24 kursus). Tai atitinka trijų kursų vidurkį (kiekvienas kursas susideda iš šešių dviejų savaičių klasių). Siekiant dar didesnio lankstumo, paskirstykite savo darbo krūvį, pradedant nuo Pre-MBA programos ir (arba) pratęskite programą.

Bendras lankstumas

Ši programa sukurta taip, kad atitiktų užimtas darbo specialistų tvarkaraštis. Tais atvejais, kai negalite lankyti klasės, galite užimti pakaitinę klasę, pasiekti klasės įrašą ir atsisiųsti klasėje esančius leidinius. Be savo klasių, galite susisiekti su studentais ir fakultetais per internetinę bendradarbiavimo platformą ir organizuoti nepriklausomas studijų sesijas, kad optimizuotumėte savo mokymąsi.

Mokykitės anglų arba japonų kalbomis

Jūs galite uždirbti iki 12 kreditų iš Japonijos MBA programos (internetu arba universitete). Visi gauti kreditai skaičiuojami į ne visą darbo dieną dirbančią MBA.

Priėmimo sąlygos

 • Bent 22 metai
 • Mažiausiai 2 metų profesinė darbo patirtis *
 • Anglų kalbos mokėjimas
 • Bakalauro laipsnis arba lygiavertis laipsnis *

* Jei neturite bakalauro laipsnio ar pakankamai darbo patirties iki įėjimo, turėsite atlikti preliminarų patikrinimą, kad nustatytumėte, ar jūsų fonas ir profesinė patirtis yra pakankamas pakaitalas.

Reikalingi dokumentai

Pareiškėjai gali pateikti visus dokumentus per Priėmimo internetu sistemą.

Visi dokumentai turi būti anglų kalba, jei nenurodyta kitaip, arba kartu su vertimu.

 1. Asmeniniai duomenys
 2. Nuotrauka
 3. Rekomendacinis laiškas
 4. Transkriptas (prireikus ir baigimo pažymėjimas)
 5. Įrodymai apie anglų kalbos gebėjimus (jei reikia)
 6. Esė
 7. GMAT / GRE balų ataskaita (neprivaloma, tačiau rekomenduojama)
 8. CV (neprivaloma)
 9. Finansinių išteklių įrodymai (visi ne Japonijos pareiškėjai, norintys kreiptis dėl „ Globis stipendijos ir (arba) reikalauti studento vizos)
 10. Gyvenamosios kortelės kopija (jei Japonijoje negyvena japoniškai)
 11. Globis stipendijų programa (neprivaloma)
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Our mission is to develop visionary leaders who create and innovate societies.

Our mission is to develop visionary leaders who create and innovate societies. Skaityti mažiau