Online MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

"Lynn MBA" yra gerai gerbiama programa, kurią Pietų Floridos verslo žurnalas įvertino kaip pagrindinę 10 vietą regione, kuris buvo nacionaliniu lygmeniu užfiksuotas "US News and World Report", ir laikomas vienu iš geriausių internetinių MBA programų Floridoje. Sužinokite iš akredituotų, dėmesingų fakultetų su realaus pasaulio verslo patirtimi bendradarbiaujant, patogi ir lanksti internetine forma.

Pasirinkite vieną iš devynių specializacijų, kuriančių jūsų apeliaciją nuolat besikeičiančiame, visada individualizuotame rinkoje. Kai įgysite vadovavimo įgūdžių, turite dirbti vadovaujančiose pareigose, dalyvaudami diskusijose nedidelėje virtualioje klasėje, kurioje studentai išmoksta vidutiniškai nuo 10 iki 15, remiantis asmenine ir profesine patirtimi.

"Lynn" internetinė MBA suteikia ne tik galimybę lanksčiai mokytis internetu, bet ir nenori važiuoti į darbą ar prisijungti tam tikru dienos laiku, suteikiame jums laisvę pradėti ir baigti savo aukštąjį išsilavinimą mažiausiai vienerius metus, padedant jums likti aktuali ir šviežia jūsų dabartiniame ar naujame lauke. Dirbk visą darbo dieną, kol įsitvirtinsite kaip verslo lyderis, turintis pažangų, gerbiamą laipsnį pagal programą, akredituota Tarptautinės asamblėjos kolegialaus verslo švietimo (IACBE).

Pradėkite šiandien, kreipdamiesi į mūsų internetinę MBA programą be GMAT arba GRE egzamino, reikalingų priėmimui. "Lynn" vertiname darbo ir gyvenimo patirtį ir tikime, kad mes užfiksuojame varomąsias, labai intelektualines mokyklas be šio kelio, kad galėtume imtis veiksmų savo karjeroje.

Dabar daugiau nei bet kada finansiniai rūpesčiai vaidina svarbų vaidmenį priimant sprendimą siekti aukštesnio laipsnio. Mes siūlome konkurencingomis kainomis internetinę MBA programą sparčiu tempu, kuri suteiks jums kursus, kurių reikia norint atlikti norimus veiksmus savo karjeroje.

Būdamas programos studentu, galėsite kurti studijų programą, kurioje būtų nagrinėjamos labiausiai jus dominantys verslo valdymo sritis. " Lynn University Online MBA" siūlo 9 specializacijas, leidžiančias jums kurti kryptingus įgūdžius, kurie gali padėti jums imtis tolesnio žingsnio savo karjeroje.

Naudodamiesi įgaliotajai, pramonės ekspertų fakultetui, neprilygstama technologijų ir studentų parama, mažų klasių dydžiai, karjeros konsultavimas ir aktyvus, atliktas absolventų tinklas, jūs jaučiatės namuose mūsų klestinčioje globalioje internetinėje MBA bendruomenėje.

MBA specializacijos

"Lynn MBA Online", siūlanti įvairias specializacijas, tiek didelę paklausą, tiek nišą, sukuria orientuotą verslo kompetenciją, tuo pačiu leidžia jums pritaikyti savo laipsnį savo aistru.

Aviacijos valdymas

Sužinokite, kaip veikia oro uostai, aviacijos organizacijos ir valdymas. Jūsų mokymai paruoš jūsų vidurinės ir aukštesnės pakopos vadovaujančias pareigas oro uostuose, oro linijose, fiksuotojo ryšio operatoriuose, vyriausybinėse agentūrose ir konsultacinėse firmose.

Verslo vadyba

Sužinokite, kaip atpažinti ir vadovauti naujiems verslo subjektams, kurie į rinką pateikia drąsias idėjas. Ši specializacija orientuota į kūrybinius ir praktinius verslumo elementus, nagrinėja inovacijas ir originalų mąstymą kartu su finansais, prognozavimu ir apyvartinio kapitalo valdymu. Kursai taip pat tyrinėja verslininkams prieinamus finansavimo šaltinius ir investuotojams skirtą naują koncepciją.

Finansinis vertinimas ir investicijų valdymas

Gaukite gilesnį finansų analizės supratimą ir sužinokite plėtros strategijas, kad padidintumėte produkciją ir pagerintumėte rezultatus. Išnagrinėti būdus, kaip apskaičiuoti įmonės ar turto vertę, naudojant diskontuotų pinigų srautų modelius ir nuosavybės vertinimo modelius. Sužinokite, kaip vertinti portfelio riziką, vidaus ir tarptautines portfelio valdymo praktikas ir portfelio optimizavimo metodus. Studijuokite verslo plėtrą, kad padidintumėte įvertinimą. Šios specializacijos absolventai gali įgyti vyresniųjų finansų analitikų pozicijas visose pasaulio ekonomikos srityse.

Viešbučių vadyba

Priimkite svetingumo pasaulį kaip lyderį, turinčią valdymo ir tarpasmeninio išminties. Suprasti, kaip efektyviai vadovauti kurortiniams skrydžiams, tobulinti paslaugas ir pasiūlymus bei valdyti maisto paslaugų administravimą. Šios specializacijos absolventai dirba renginių planavimo, maitinimo paslaugų ir nakvynių valdymo srityje visame pasaulyje.

Žmogiškųjų išteklių valdymas

Pasiekite šiuolaikinių žmogiškųjų išteklių vadovų įgūdžių, kurių tikimasi šiam tiksliniam studijų etapui. Išsamiai apžvelkite valdymo metodus, kurie vadovauja žmogiškųjų išteklių valdytojams, ypač nagrinėjant pagrindines šios srities sritis: darbo teisę, išmokas, atitikimą ir kompensaciją.

Tarptautinis verslas

Supraskite aplink jus esantį pasaulį ir tampa geresniu verslininku. Atraskite tarptautinės prekybos ir investicijų augimo kryptis ir sritis. kurti tvirtą tarptautinių finansų pagrindą ir nuodugniai išnagrinėti specialias tarptautinio verslo temas, turinčias įtakos darbo jėgai šiandien. Šios specializacijos absolventai gali įgyti vadybos ir aukštųjų analitikų pozicijas žmogiškųjų išteklių, finansų, gamtos mokslų / energetikos, IT, sveikatos priežiūros ir projektų valdymo srityse.

Rinkodara

Būkite rinkodaros vadybininku, kurį norėtumėte dirbti. Studentai įgyja praktinį verslo funkcijų supratimą, vadovavimo būdus, strateginį įgyvendinimą ir iššūkius, susijusius su dinamiškos pasaulio ekonomikos sąlygomis. Šios specializacijos absolventai užima vadovaujamą postą komunikacijos, pardavimo, rinkodaros, reklamos, verslo komunikacijų, konsultavimo ir viešųjų ryšių srityse.

Žiniasklaidos valdymas

Tapkite komunikatoriaus, stratego ir žiniasklaidos žinovu aukščiausiu lygiu. Pasinaudokite naujausiomis technologijomis ir komunikacijos planavimo tendencijomis, tuo pačiu ištaisykite būtinus įgūdžius, kad užtikrintumėte teisėtus klausimus ir reguliuodami masinius komunikatus bei pasaulinį žiniasklaidos pasaulį. Suprask, kaip žiniasklaida ir kultūra yra susipynę, ir kaip pranešti apie tai. Šios specializacijos absolventai užima vadovaujamą postą ryšių, viešųjų ryšių pardavimo, rinkodaros, reklamos, verslo komunikacijų, konsultavimo ir viešųjų ryšių srityse.

Sporto valdymas

Valdykite tarpkultūrinį ir profesinį lygmenį, naudodamiesi patobulintomis sporto administravimo įgūdžiais. Sužinokite, kaip sukurti optimalią tarpasmeninio ir verslo augimo aplinką, tuo pačiu suprasdami problemas, kurios turi įtakos pramonės ateičiai. Šios specializacijos absolventai tęsia vadovavimo pareigas profesionalių sporto komandų, sporto ir fitneso rinkodaros, privačių ir visuomeninių sveikatos klubų bei sporto stadionų ir arenų.

MBA Fondo kursai

 • Aukštojo orientavimo seminaras
 • Organizacijų vadovavimas ir valdymas
 • Rinkodaros vadyba pasaulio ekonomikoje
 • Vadybos apskaita
 • Finansų valdymas
 • Operacijų valdymas
 • Strateginio valdymo seminaras

Priėmimas

Studentai privalo atitikti šias prielaidas įtraukti į programą:

 • Bakalauro laipsnis iš akredituotos institucijos.
 • Bakalauro laipsnio GPA 2,5 ar aukštesnė.
 • Oficialios bakalauro stenogramos.
 • Santrauka ir asmeninė informacija (tai yra rašto pavyzdys, parodantis sugebėjimą atlikti aukštąjį išsilavinimą).
 • Vienas rekomendacinio laiško iš akademinio ar profesinio šaltinio.

Tarptautinių studentų, kurie nėra baigę Jungtinėje Karalystėje akredituotą bakalauro studijų programą, patenkinamas TOEFL balas (550 popieriaus, 213 kompiuterio arba 80 internetinių) arba IELTS balas (6,5 ar daugiau) kartu su tarptautiniu transkriptu Reikia pateikti vertinimo ir žinios lygiavertiškumo ataskaitą.

Būtinos sąlygos tiems, kurie neturi bakalauro verslo laipsnio

 • Bakalauro studijų formos iš MBA pareiškėjų yra peržiūrimos, siekiant nustatyti, ar pareiškėjas yra baigęs būtiną kursinių darbų finansinės apskaitos, makroekonomikos ir statistikos.
 • Svarbus yra kompiuterių programų, tokių kaip "Word", "Access", "Excel" ir "PowerPoint", naudojimas.

Nebūtina, kad studentai, kurie neatsižvelgė į apskaitos, makroekonomikos, statistikos ir (arba) trūkstamus MS Office Suite (Word, PowerPoint, Excel) mokymosi kursus, gali būti reikalaujami, kad prieš kiekvieną pagrindų kursai MBA programoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Lynn University’s small size and fearless people let us do things the big schools only wish they could. Experience boundless classrooms with iPad-powered learning. Connect with potential employers as ... Skaityti daugiau

Lynn University’s small size and fearless people let us do things the big schools only wish they could. Experience boundless classrooms with iPad-powered learning. Connect with potential employers as early as your first semester. Gain a global mindset with peers from around the world. Graduate at warp speed with accelerated degree programs. Skaityti mažiau