MBA specializacija integruotoje rizikos valdyme

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Ši MBA leidžia jums įgyti visuotinę ir integruotą verslo valdymo viziją, kurioje išsamiai aptariamos įvairios verslo sritys (Finansai, Rinkodara, Žmogiškieji ištekliai, Logistika ir Strategija), ir sutelktas į profilį, kuris yra suinteresuotas užimti pareigas, susijusias su Rizikos valdymas bet kokio tipo įmonėse.

Dvigubo laipsnio „Summa“ universitetas

Dėl Europos magistrantūros instituto ir Summos universiteto susitarimo jūs galite studijuoti savo studijų pakopą, gaudami Amerikos programą „Dual Degree“ . Abiejų institucijų pripažinimas ir nuopelnai suteikia prestižinę formą tarptautiniu lygmeniu .

Kodėl verta rinktis šią MBA?

Ši MBA leidžia studentams atlikti tinkamą rizikos klasifikavimą, apibrėžti jų prevencijos politiką ir kiekybiškai įvertinti jų įtaką bendrovei.

 • Kadangi jūs reklamuosite savo profesinę karjerą į strategines pozicijas, susijusias su Rizikos valdymu, kaip vyriausiasis rizikos pareigūnas (CRO) arba vyriausiasis rizikos valdymo pareigūnas (CRMO).
 • Kadangi jūs išmoksite nustatyti, įvertinti ir užkirsti kelią visoms toms rizikos situacijoms, kurios gali kelti pavojų įmonės mokumui ir finansiniam ar ekonominiam stabilumui.
 • Kadangi turėsite priemonių, kad būtų galima įgyvendinti tinkamą rizikos valdymo procesą pagal pasaulinę viziją: nuo įmonės rizikos žemėlapio parengimo iki nenumatytų įvykių, konfliktų ar katastrofų planų.
 • Kadangi būsite apmokyti gauti vidaus auditoriaus pažymėjimą pagal ISO 22301 standartą verslo tęstinumo srityje.

programa

 1. Pagrindinės žinios ir įvadas į rizikos valdymą (4 ECTS)
 2. Strateginis marketingas (4 ECTS)
 3. Rizikos valdymo teisiniai aspektai, taisyklės ir atitiktis (4 ECTS)
 4. Rizikos šaltiniai ir dalykų grupės (4 ECTS)
 5. Rizikos modeliavimas (4 ECTS)
 6. Verslo sprendimų priėmimo finansai (4 ECTS)
 7. Rizikos vertinimas ir ekonominis įvertinimas (4 ECTS)
 8. Sprendimų priėmimo rizika (4 ECTS)
 9. Ekonominės aplinkos analizė (4 ECTS)
 10. Tradicinis rizikos perdavimas (4 ECTS)
 11. Strateginis valdymas: konkurencinės kompetencijos paieška (4 ECTS)
 12. Efektyvių komandų vadovavimas (4 ECTS)
 13. Specializacija (4 ECTS)
 14. Verslumo ir verslo planas (4 ECTS)
 15. Programos projekto pabaiga (4 ECTS)

Artumas ir personalizavimas

Studentų, dėstytojų ir dėstytojų ryšiai yra nuolatiniai per virtualią platformą, taip pat:

 • Bendras medžiagų prieinamumas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.
 • Abejoti bet kuriuo paros metu.
 • Nuolatinis bendravimas per diskusijų forumus.

Dėl to ir turinio struktūros programų vertinimas yra iš esmės praktinis.

Atsiliepimas

„Mano profesiniame gyvenime MBA leido žinoti naujas koncepcijas ir strategijas, taikomas mano dabartiniam darbui, bet visų pirma norėčiau pabrėžti asmeninį elgesį, kurį gauna studentai, manau, kad galiu palaikyti santykius su mokykla ir kolegos suteikia man profesionalią ir asmeninę pridėtinę vertę. “ Vicente Verdú, komercinė Cosesa direktorė

Studijų pagalba - finansavimas

Institutas turi stipendijų programą, kuri gali padengti iki 65% studijų išlaidų . Kiekviename kvietime siūloma nedaug stipendijų, atsižvelgiant į asmeninę, profesinę ar ekonominę kandidatų padėtį.

Taip pat yra specialios finansavimo sąlygos, siekiant padėti studentams prisiimti kurso išlaidas per atidėtų mokėjimų sistemą.

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 2019

Apie mokyklą

Based in Spain, the Instituto Europeo de Posgrado is a Business School that offers a wide range of Online MBA and Masters designed to meet the requirements of its students. Over 1 million hours of cla ... Skaityti daugiau

Based in Spain, the Instituto Europeo de Posgrado is a Business School that offers a wide range of Online MBA and Masters designed to meet the requirements of its students. Over 1 million hours of classes are given each year through its on-line platform to students from different countries by teachers of the most prestigious Universities and Business Schools. The On-line Campus allows both teachers and students to... Skaityti mažiau
Madridas , Ispanija internete + 1 Daugiau Mažiau