Online MBA in Coaching Mentoring and Leadership - York St John universitetas (UK)

Bendroji informacija

3 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

"York Business School MBA" treniruotės, "mentorizacijos" ir "Leadership" programos tikslas - suteikti jums galimybę kurti kritiškai atspindinčius instruktavimus, vadovavimo įgūdžius ir vadovavimo įgūdžius, kurie gali būti taikomi įvairiuose nustatymuose. Jūs įsitraukiate į praktines treniruotes ir mentorystės veiklą, įvertink jų potencialų treniruotės ir mentorystės poveikį individualiam ir organizaciniam darbui bei įtrauksite sudėtingus moralinius aspektus, susijusius su instruktavimu, vadovavimu ir vadovavimu.

Tiek koučingo, tiek mentoringumo veikla yra glaudžiai susijusi su vadovybe ir vadovavimu. Yra lyderystės ir valdymo sąvokų įtampa, kuri vėl nagrinėjama visoje programoje. Kai kuriais atvejais gali būti naudojamasi instruktavimu ir mentorystėmis, siekiant prisidėti prie lyderių ir vadovų ugdymo. Kitais atvejais instruktavimas ir mentorystė gali būti naudojami kaip vadovavimo ar valdymo funkcijos dalis.

Ši programa suteiks jums galimybių plėsti praktinius įgūdžius ir metodus treniruočių ir mentorių bei sudaryti sąlygas kritiškai suprasti klausimus, susijusius su treniruotės ir mentorystės programų kūrimu ir įgyvendinimu.

Programa pristatoma taip, kad skatinote naudoti savo profesionalų ir darbo kontekstą kaip išteklių, leidžiančių praktikuoti ir tobulinti savo gebėjimus instruktavimas ir konsultavimas. Visoje programoje bus remiamos atitinkamos "pagrindinės taisyklės" mokymosi kontekste ir profesiniame / darbo kontekste bei ištirti etikos klausimus.

Didžioji dalis mokymosi yra sukurta sukuriant bendrus mokymosi bendruomenes programos dalyviams ir dėstytojams - ir jūs tapsi šios mokymosi bendruomenės dalimi. Jūsų supratimas yra susijęs su pagrindiniais įgūdžiais, procesais ir praktika, susijusiais su instruktavimu, vadovavimu ir vadovavimu. Rekomenduojami, sprendžiami tikros problemos, aptariami ir analizuojami mokymosi bendruomenėje remiami dėstytojai ir kiti mokiniai.

Programa yra tarptautinė ir projektuojama tarptautiniu mastu. Daugelis skirtingų kultūrinių kontekstų yra naudojami, kad padėtų numatyti diskusijas. Ši programa suteikia galimybes išplėsti pasaulinius tinklus tiek iš esmės, tiek per gyvenamąją veiklą, kuri sukuria aplinką tarpkultūriniam tarpusavio mokymuisi.

Baigus programą, galėsite kritiškai įvertinti įvairias teorijas ir modelius, susijusius su organizacijomis, instruktavimą, mentorystę ir lyderystę, ir pritaikyti jas realioms situacijoms, kad galėtumėte informuoti apie savo sprendimų priėmimą. Tinklas, kurį sukursite per visą programos laiką, dažnai ir toliau yra palanki ir stipri bendruomenė praktikoje po baigimo.

Didžioji dalis programos yra pristatoma internete, tačiau jūs turite dalyvauti 5 dienų gyvenimo rajone Jorkas arba Ciurichas kaip "Capstone" projekto modulio dalis. Tai yra puiki galimybė bendrauti su kitais profesionalais, dalintis mokymosi ir supratimo bei kurti pasaulinius santykius kartu su mokymu apie tai, kaip atlikti akademinius tyrimus, kad galėtume jums padėti užbaigti savo "Capstone" projektą.

Trukmė

Mažiausiai 12 mėnesių, ne ilgiau kaip 3 metus.

Pristatymo būdas

Dažniausiai naudojantis internetuCampus (interaktyvaus internetinio mokymosi aplinka), intensyviai užsiimantys diskusijomis ir bendradarbiavimu, be to, privaloma vienos savaitės buvimo vieta. Rezidencija vyksta dviem vietovėse: Robert Kennedy College , Ciuriche ir Jorko Šv. Jono universitete, Jorke, abu mokomi Jorko Šv. Jono universiteto fakulteto.

Vietos

Vietų skaičius vienam terminui griežtai ribojamas iki 60.

Sąlygos

Keturi terminai per metus (žiemą, pavasarį, vasarą ir rudenį).

Mokestis už mokslą

13.000 CHF (Šveicarijos frankai). Į šį mokestį įeina bibliotekos prieinamumas, OnlineCampus prieiga, gradacijos mokesčiai ir universiteto imigravimo mokesčiai. Mokesčiai mokami nemokamai dalimis. Mokesčiai yra už visą programą, jie apima visus kursus, taip pat galutinę disertaciją. Mokesčiai už gyvenamąją vietą, pvz., Lėktuvų ir apgyvendinimo išlaidos, plius 2 000 CHF (Šveicarijos frankų) mokestis už gyvenamąją vietą, o kai kurie mokymo kursai, kurių jums reikės kursui, nėra įtraukti į šiuos mokesčius.

Akreditacija ir pripažinimas

Ši programa yra siūloma išskirtinėje partnerystėje su Jorko Šv. Jono universitetu. Sėkmingai baigę studijas Robert Kennedy College , gausite Jorko Šv. Jono universiteto laipsnį, kuris yra tinkamai akredituotas Britanijos vyriausybės. Jorko Šv. Jono universiteto laipsniai yra pripažinti visame pasaulyje.

Jūs galite patikrinti mūsų išskirtinę partnerystę su Niujorkas St John University čia .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institutio ... Skaityti daugiau

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institution in Zürich, Switzerland that was founded in 1998. Skaityti mažiau
Ciurichas , Šveicarija internete , Jorkas , Salfordas , JK internete , Carlisle miestas + 5 Daugiau Mažiau