Read the Official Description

MBA yra pagrindinė vadovų kvalifikacija. Sukurta sėkmei, MBA sukuria išskirtinius vadovus, turintys išsamių žinių apie naujausią verslo praktiką. Ši specializuota Rizikos valdymo magistro programa nagrinėja rizikos valdymo ir su jais susijusių verslo sričių praktikų įvairovę, įvertina, kaip veiksmingi rizikos valdymo procesai ir praktika, ir kaip rizika gali būti sprendžiama ir sumažinama verslui pasaulinėje aplinkoje (nors ten gali būti šiek tiek nukrypimas nuo JK praktikos, ypač atsižvelgiant į atvejų tyrimo diskusijas, programa turėtų būti laikoma visuotine, atsižvelgiant į jos aprėptį).

MBA programos labai naudingos iš tarptautinės patirties, įgytos įdarbinant studentus iš viso pasaulio ir remiant aukštos kvalifikacijos dėstytojus.

Sužinokite Šveicarijos premjerinoje privačioje koledžoje ir baigę studentus iš daugiau nei 130 skirtingų šalių ir iš Kambrijos universiteto.

Trukmė

Mažiausiai 12 mėnesių, ne daugiau kaip 5 metai.

Programos apžvalga

Ši schema buvo sukurta, kad būtų galima patenkinti internetinio MBA tikslus lanksčiai ir gali būti pritaikyta kiekvieno studento individualioms nuostatoms. MBA reikalauja užbaigti šešis kursus ir baigti disertaciją.

Pristatymo būdas

Dažniausiai naudojantis internetuCampus (interaktyvaus internetinio mokymosi aplinka), intensyviai užsiimantys diskusijomis ir bendradarbiavimu, be to, privaloma vienos savaitės buvimo vieta. Rezidencija vyksta Jungtinėje Karalystėje ir ją organizuoja Kambrijos universitetas.

Sąlygos

Keturi terminai per metus (žiemą, pavasarį, vasarą ir rudenį).

Akreditacija ir pripažinimas

Cumbria universiteto MBA programos, siūlomos internete, išskirtinėje partnerystėje su Robert Kennedy College yra pripažintos visame pasaulyje. Kai baigsite studijas Robert Kennedy College , gausite Cumbrio universiteto laipsnį.

Program taught in:
Anglų
Robert Kennedy College

See 28 more programs offered by Robert Kennedy College »

Last updated September 20, 2018
Šis kursas yra Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Start Date
Open Enrollment
Duration
1 - 5 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
10,000 CHF
Mokesčiai, mokami palūkanų be išankstinių mokėjimų
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline
Start Date
Open Enrollment
Application deadline
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date