Online MBA Executive Management ir Verslumas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Daugiau bandymų ar egzaminų nėra.

CIAM vykdomasis valdymas

Nebūtina GMAT arba GRE.

CIAM tiki praktinėmis, funkcinėmis ir taikomomis žiniomis, o ne testo rezultatais ant popieriaus lapo, todėl nereikia GMAT ar GRE kaip reikalavimų priėmimo.

Yra 100% internete, bet kur pasaulyje.

Mūsų naujausią internetinę platformą galima rasti visame pasaulyje. 36 kreditų valandos MBA programa yra skirta patenkinti darbo specialistų poreikius įvairiose verslo srityse. Kelių takelių parinktys, tiesioginis transliacijos variantas savaitgaliui / nakties klasėms, žemas mokymosi kursas ir specialus fakultetas suteikia CIAM geriausią pasirinkimą jūsų MBA.

Susiekite su nekilnojamojo JAV įmonių klase!

Kaip CIAM MBA studentas, dirbate su iki 12 realių JAV verslo klientų, konsultuojančių projektus per savo studijas, įgydami neprilygstamą praktinę patirtį. Mes didžiuojamės tuo, kad turėdami mokymo programą mūsų studentai gali tiesiogiai kreiptis į savo verslą, karjerą ar bet kokią kitą ateities veiklą. Mes siūlome platų konsultacinių projektų spektrą įvairiose pramonės šakose, kad galėtume pasiūlyti platų patirtį ir patirtį, kuri niekur kitur nerasta.

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM-client-don-kendrick(cropped-web).jpg" alt="CIAM" />CIAM studentų konsultacinė komanda su klientu, Don Kendrick Real Estate/>

Programos detalės:

CIAM kiekvienais metais gali pasiūlyti kelis starto datas kiekvieno laikotarpio pradžioje. Sėkmingai baigus MBA programą, studentai privalo baigti dvylikos kursų studijų programą, iš viso 36 kreditus. Vadovavimo ir kolektyvinio darbo įgūdžiai yra išvystyti, nes studentai dirba kartu per visą jų studijų eigą, ir nuolat dėmesys skiriamas veiksmingo rašytinio ir žodinio bendravimo plėtrai.

MBA programa turi 3 skirtingus takelio variantus:

  • 11 mėnesių nuolatinis (7 savaičių kursai)
  • 22 mėnesių visą darbo dieną (15 savaičių kursai)
  • 22 mėnesių neakivaizdinės studijos (7 savaitės kursai)
    • Tik JAV studentai

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM_graduating-class-2015%28web%29.jpg" alt="CIAM" />2015 m. CIAM baigimo klasė./>

Prisijunk prie mūsų CIAM !

Esame įsitikinę, kad jus domina jūsų švietimas į kitą lygį. Mūsų nuostabi priėmimo komanda yra čia, kad padėtų jums ištirti, ką mūsų MBA patirtis gali pasiūlyti jums. Come say hello! Mūsų draugiškos priėmimo komanda pasiruošusi padėti jums priimti sprendimą MBA ir parodyti jums CIAM patirties vertę.

Sužinokite, kaip CIAM MBA padidins jūsų karjeros galimybes ir pakeis savo gyvenimą - KVIETIMAS ŠIANDIEN.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The California Institute of Advanced Management (CiAM) is nonprofit University dedicated to providing a practical, hands-on, and applicable MBA program based on real-world experience.

The California Institute of Advanced Management (CiAM) is nonprofit University dedicated to providing a practical, hands-on, and applicable MBA program based on real-world experience. Skaityti mažiau