Online MA Law (i-MA Law) - Neakivaizdinė

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Internetinis magistro įstatymas (i-MA įstatymas) - ne visą darbo dieną. Reg. Nr. 252954

Mūsų „ i-MA Law Part-time“ (Reg. Nr. 252954) yra internetinis kursas, skirtas ne teisės absolventams, norintiems įgyti teisinę kvalifikaciją magistro laipsnyje . Išmoksite praktinių teisinių įgūdžių, tokių kaip analizė ir kritinis vertinimas, be to, galėsite perduoti įvairius perduodamus atributus, tokius kaip tyrimų ir pristatymo įgūdžiai.

Baigę kursą, jūs turėsite galimybę tęsti studijas, kad taptumėte advokatu arba advokatu JK, tuo pačiu gaudami magistro apdovanojimą, kuris bus labai patrauklus darbdaviams įvairiose disciplinose. Šis kursas yra puikus pasirinkimas, jei norite studijuoti internete ir nori išlaikyti savo karjeros galimybes.

Jūs turėsite galimybę patekti į mūsų apdovanojimus užimančią įsidarbinimo tarnybą, kad padėtume rasti darbą nuo tos dienos, kai priimsite savo vietą. Ji turi puikių rezultatų, kad studentai galėtų rasti tinkamą karjeros kelią, kad jie atitiktų teisėtą sektorių ar platesnį verslo pasaulį.

Šie kursai yra registruojami Honkongo vietinių kursų registre (NCR). Atskirų darbdavių diskrecija yra pripažinti bet kokią kvalifikaciją, kurią šie kursai gali sukelti.

Reikalavimai kursui

  • Studentai privalo turėti bakalauro laipsnį (arba lygiavertį) 2: 1 ar aukštesnėje lygiu bet kurioje disciplinoje.
  • Užsienyje baigę absolventai ir subrendę absolventai:
    • Prašome atsiųsti savo kvalifikaciją į Priėmimo grupę, kuri gali patarti, ar turite teisę į kursą
    • Jei nuspręsite, kad norite pereiti į BPTC, kreipkitės į Barų standartų valdybą (BSB) dėl akademinio statuso pažymėjimo.
  • Jei baigėte studijas už JK ribų ir nesate iš daugumos anglų kalbos šalių:
  • Patvirtinta bet kokio dokumento, patvirtinančio, kad jums yra anglų kalbos žinios, yra CEFR B2 arba aukštesnės kvalifikacijos egzaminas kiekvienoje iš keturių kalbų mokymosi komponentų.
  • Tarptautiniai studentai: anglų kalbos lygis atitinka IELTS 6.5, kai kiekviename komponente yra mažiausiai 6,0.
  • Mes taip pat siūlome ikimokyklinio anglų kalbos kursus studentams, kuriems reikia tobulinti anglų kalbos įgūdžius, kad atitiktų IELTS reikalavimus norint įstoti į kursą.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

In recognising Hong Kong’s position as an international legal hub, we are excited to be offering quality postgraduate education opportunities to the city’s aspiring legal professionals, with a wide po ... Skaityti daugiau

In recognising Hong Kong’s position as an international legal hub, we are excited to be offering quality postgraduate education opportunities to the city’s aspiring legal professionals, with a wide portfolio of professional law degrees, specialist legal training and on-going professional development courses for barristers and solicitors. One of the UK’s longest-established specialist providers of legal education, since 1867 - we’ve trained more practising lawyers in the UK than anyone else. Skaityti mažiau