Online Graduate Diploma of Business Administration (Global)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

 • Kurso trukmė: 16 mėnesių ne visą darbo dieną *
 • Mokestis už kursą: $ 3,188 už temą. Galima naudotis FEE-HELP.
 • Kursų studijų laikotarpiai: sausio, kovo, gegužės, liepos, rugsėjo, spalio mėn
 • Kursų dalykai: 12

* Trukmė priklauso nuo ankstesnio mokymosi pripažinimo

Pasiekite pasaulinę perspektyvą, kad būtų skatinamas jūsų verslas

Nesvarbu, ar esate vadybininkas, lyderis, verslo savininkas ar konsultantas, galite pagreitinti didžiulį jūsų organizacijos augimą, jei turite žinių ir sprendimų priėmimo įgūdžių, kad veiktų greitai ir prisitaikytų per dinamišką, globalizuotą pasaulį.

Džeimso Kuko universiteto (JCU) internetinis magistro diplomas verslo administravimo srityje yra sukurtas nuo lyderių, kurie nori klestėti šiuolaikinėje verslo aplinkoje. Jūs išmoksite, kaip spręsti sudėtingas verslo problemas, nustatyti verslo tvarumo ir konkurencinio pranašumo vairuotojus, taip pat parodyti lyderio lyderystę, kad perkelti savo organizaciją į ateitį.

Patekimo reikalavimai

 • Baigus bakalauro laipsnį gimtosios disciplinos ir dviejų (2) metų verslo patirtį; arba
 • Garbės laipsnio užsiėmimas bet kurioje disciplinoje ir du (2) metų verslo patirtis; arba
 • Keturių (ketverių) metų verslo patirtis vadovaujant vaidmeniui *, atsižvelgiant į kursų koordinatorių; arba
 • Kita kvalifikacija ar praktinė patirtis, pripažinta dekano, Verslo teisės ir valdymo koledžo, kaip lygiavertė aukščiau paminėtai.
 • Kandidatai, turintys ne angliškai kalbančių kalbų, turi atitikti anglų kalbos mokėjimo reikalavimus, nustatytus 2-oje grupėje - JCU Priėmimo politikos II tvarkaraštis.

* Pareiškėjai turi turėti ne mažiau kaip ketverius metus visą darbo dieną lygiavertę profesinę patirtį verslo aplinkoje vadovavimo, vadovavimo ar priežiūros lygmeniu arba turėti atitinkamos profesinės organizacijos nario statuso statusą. Studentai turės veiksmingą valdymo patirtį, susijusią su organizaciniu elgesiu, verslu, strategija, rinkodara, ekonomika, komunikacija ir žmonių valdymu.

Išankstinio mokymosi pripažinimas (RPL)

Jūsų kurso trukmė priklauso nuo jūsų ankstesnio išsilavinimo lygio ir nuo jūsų darbo. Tai gali sumažinti studijuojamų dalykų skaičių, siekiant įgyti magistro kvalifikaciją. Paskambinkite mūsų registracijos komandai, kad aptartumėte savo galimybes.

Ką mokysi

Norėdami užbaigti verslo administravimo magistrantūros diplomą, studijuosite aštuonis dalykus . Kiekvienas dalykas trunka septynias savaites.

Jūs įgysite įgūdžių, kad galėtumėte priimti įtakingus strateginius sprendimus pasaulinėje verslo aplinkoje, išspręstumėte sudėtingas problemas per duomenis ir ugdydami žinias, kad taptumėte kompetentingu lyderiu, kuris skatina tvarų augimą ir sukuria teigiamų rezultatų.

Diplominiai dalykai

(pasirinkite keturis)

 • Tarptautinės korporacijos ir tarptautinės rinkos
 • Rinkodaros strategija, analizė ir plėtra
 • Informacijos valdymo ir "Analytics" technologijos
 • Duomenų informacija: valdymas, saugumas, privatumas ir etika
 • Rizikos kapitalas
 • Verslo inovacijų ir technologijų valdymas
 • Verslo konsultacijos
 • Integruotas pasaulinis kapstano projektas

Mėgaukitės pasauline akmenų patirtimi

Savo magistro ar magistro laipsnį galite pasirinkti dalyvauti savaitiniame "Integrated Global Capstone" projekte JCU Singapūro miestelyje Orpheus saloje arba Daintree Rainforest šalia Kairnso, Australijoje.

Šis galutinis netobusio akto subjektas taip pat bus prieinamas internete formatu tiems, kurie negali keliauti.

Kurso struktūra

Verslo administravimo magistrantūros diplomas yra „įdėtinė kvalifikacija“ verslo administravimo magistro (MBA). Jis yra 12 dalykų MBA, taip pat ir magistrantūros pažymėjimo kvalifikacijos lygis.

Baigę aukštojo mokslo diplomą, galite baigti kursą arba tęsti studijas MBA.

100% interneto ir lanksti

Mūsų kursai yra pristatomi 100% internetu bet kokiu įrenginiu. Išlaikyti darbo, šeimos ir kitus įsipareigojimus be jokių sunkumų nustatyto tvarkaraščio.

Mes siūlome šešis studijų laikotarpius per kalendorinius metus. Tai reiškia, kad galite užsiregistruoti iki šešių dalykų ir baigti savo diplomą per trumpesnį laiką. Ši naujoviška internetinė struktūra leidžia sutelkti dėmesį į vieną temą vienu metu ir užbaigti savo kvalifikaciją prieš daugumą kitų universitetų programų.

Galimybė bendrauti su akademikais ir kitais moksleiviais, nepriklausomai nuo jų buvimo vietos, reiškia, kad jūs sukursite profesionalų tinklą, nepalikdami namo ar biuro.

Individualus kursų pristatymas

JKU, mes didžiuojamės, kad pristatome internetinius kursus, pritaikytus neakivaizdinių studijų studentų poreikiams. Vadovaujanti speciali mokymosi projektavimo komanda, visos žinios apie medžiagą yra kuriamos atsižvelgiant į internetinį mokinį.

Kiekvienas dalykas yra pastatytas „LearnJCU“ - tai interaktyvi internetinė aplinka, kurioje galite aktyviai dalyvauti kurso darbuose, vertinime ir ištekliuose.

Speciali parama jūsų sėkmei

Mes stengiamės sukurti aplinką, leidžiančią jums pasisekti. Apriboti klasės dydžius tik 25 studentams, mūsų dėstytojai turi pakankamai laiko, kad suteiktų jums visapusišką dėmesį ir paramą.

Be akademinės paramos, kurią teikia jūsų dalyko koordinatorius ir dėstytojai, gausite individualią paramą iš studentų sėkmės patarėjo. Jūsų mokinių sėkmės patarėjas gali padėti ne akademiniams patarimams, nesvarbu, ar jie suranda tinkamus išteklius, ar jus motyvuoja visą kursą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

James Cook University is a world-leading university based in tropical Australia. For more than 50 years, we've been helping our students gain the skills they need to propel their careers and make a di ... Skaityti daugiau

James Cook University is a world-leading university based in tropical Australia. For more than 50 years, we've been helping our students gain the skills they need to propel their careers and make a difference in their communities. Skaityti mažiau