Online Executive MBA (EMBA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Garsus laipsnis, skirtas ateities vadovams

Sėkmingi verslo vadovai yra ne tik talentingi ir nenutrūkstami; jie įsitikinę, yra etiški, novatoriški ir sutelkę dėmesį į kiekvienos galimybės panaudojimą. Daugelis specialistų, norinčių pereiti į aukšto lygio lyderystės poziciją, nori pažangiojo verslo išsilavinimo, kuris papildytų esamą patirtį ir padėtų tobulinti šias karjeros formavimo charakteristikas. Šiandienos įžvalgūs verslo lyderiai nori aukštąjį išsilavinimą, kuris išsiskiria iš minios, tuo pačiu užtikrinant dabartines, praktines ir iš karto pritaikytas žinias.

Howard University " Online Executive MBA (EMBA) yra išskirtinis laipsnis iš nacionaliniu lygmeniu pripažintos verslo mokyklos, orientuotos į tikrų verslo sprendimų nagrinėjimą. Programa skirta specialistams, kurie nori plėtoti ne tik konkurencinį pranašumą, bet ir realaus pasaulio įgūdžius, per kuriuos jie gali sukurti ilgalaikę karjerą.

"Howard Online EMBA" ugdo gilų supratimą apie veiksnius, kurie lemia šiandieninį verslo pasaulį. Tai aukšto lygio verslo išsilavinimas, suteikiantis išsamų supratimą apie pasaulinę verslo praktiką, o taip pat padeda kurti funkcinius ir sprendimų priėmimo įgūdžius, kurie skatina sėkmingus lyderius.

" Howard University Online Executive MBA", sukurtas elitiniams verslo specialistams ir besikuriantiems verslo lyderiams ir pristatytas pasaulinio lygio verslo specialistų fakulteto, gali suteikti Jums konkurencinį pranašumą, reikalingą sparčiai besikeičiančiame verslo pasaulyje.

Sužinokite, ko reikia, kad konfidencialiai priimtų net sunkiausius verslo sprendimus. Gaukite patirties, kad galėtumėte pradėti galvoti ir veikti iš vyresniosios vadovybės perspektyvos ir sustiprinti savo bendrą verslo žvalgybos su Howard University Online Executive MBA.

" Howard University pradedamas vadovo vadovas

Daugybė " Fortune 500" kompanijų ir mažesnių įmonių konkuruoja dėl lyderystės kandidatų, turinčių patirties verslo srityje ir kurie yra pakankamai kūrybingi, kad galėtų numatyti ir įkvėpti geriausią praktiką ir kitus rytdienos lyderius. Daugeliui potencialių vadovų ir vadovaujančių specialistų reikės sukurti pažangius valdymo įgūdžius, kurie išliktų konkurencingi ir atitiktų aukščiausio rango vadovų darbo vietas.

"Online Howard University vykdomoji MBA padeda ugdyti šiuos pagrindinius verslo įgūdžius ir dar daugiau. Šis laipsnis suteikia aukščiausio lygio mobiliesiems profesionalams išsamią verslo išsilavinimą, orientuotą į vadovaujančių vadovų ramsčius. Kiekvienas programos kursas yra pristatomas tiesiogiai iš vadovaujančio vadovavimo perspektyvos, suteikiant absolventams patyrusių fakulteto įžvalgos ir sąmoningo pasirengimo sėkmei naudos.

Profesionalai, ketinantys padaryti savo ženklą verslo pasaulyje, gali abejoti, ar jie gali išlaikyti savo dabartinę padėtį ir siekti laipsnio. Atsakymas yra neabejotinas "taip", nes " Howard University Online" vykdomosios magistrantūros programos lankstumas leidžia tenkinti savo pareigas ir tuo pačiu pagerinti savo vadovavimo įgūdžius.

" Howard University kompetencijos istorijoje "School of Business" sukūrė apdovanojimus pelniusius ir pripažintus verslo lyderius. Sukurkite tokį patį tvirtą pagrindą, kaip suprasti, kaip įmonės veikia " Howard University Online Executive MBA programoje.

Apžvalga

Pastatyta vadovaujančių vadovų ramsčiams

Šiandienos begališkai konkurencingoje verslo aplinkoje organizacijoms reikia perspektyvių lyderių, kurie imsis integruoto, sisteminio požiūrio į valdymą. Įmonės aktyviai ieško kvalifikuotų vadovų, galinčių vadovauti inovaciniams sprendimų priėmimo įgūdžiams ir aukštesniam strateginio rafinavimo lygiui.

Howard Online Executive MBA programa rengia aktyvius profesionalus sėkmei verslo ateityje. Remiantis penkiais vadovaujančių vadovų ramsčiais, " Howard University EMBA programa yra skirta parengti studentus sėkmės įrankiais, reikalingais aukščiausio lygio verslo korporacijai.

Vykdomoji parengtis

Perėjimas nuo funkcinės specializacijos ir vidutinio valdymo principų iki visapusiškos įmonės vizijos ir sprendimų priėmimo. Išmokti identifikuoti ir mobilizuoti talentus visoje organizacijoje ir padidinti verslo galimybes.

Strateginis mąstymas

Sutelkite dėmesį į didesnius klausimus, kuriuos organizacijos turi spręsti, nes jos veikia pasaulinėje rinkoje. Naudokite integruotą metodą sprendžiant problemas ir sprendimų priėmimą. Pripažįsta kiekvieno sprendimo poveikį visai organizacijai, derinant augimo potencialą su rizikos valdymu.

Šviežia perspektyva

Susipažinkite su visuotiniu požiūriu į verslą, kuriame atsižvelgiama į finansinius, etinius ir žmogiškuosius veiksnius, kurie gali suformuluoti jūsų perspektyvas ir perspektyvas. Atraskite naujus būdus, kaip sukurti aplinką, kuri skatintų ir pritaikytų inovacijas visoje organizacijoje.

Vertybės

Gera įmonių pilietybė yra būtina sėkmingai veikiančiai įmonei ir karjerai kurti. Sužinokite, kaip puoselėti verslą, kuriam būdingas didesnis pranašumas, tuo pačiu metu dėmesingas ir pagarba žmonijos poreikiams. Išnagrinėkite svarbius teisinius ir etinius verslo klausimus, kurie gali turėti įtakos jūsų vientisumui ir moralumui.

Ryšys

Gaukite prieigą prie išsamaus ir išdidumo absolventų tinklo, kuris pasiekia visame pasaulyje, atverdamas galimybes duris ir prisijungti prie pagrindinių korporacijų ir organizacijų.

Gyvenimo programa, orientuota į vykdomąjį vadovavimą
"Howard Online" vykdomosios magistro programos gali būti baigtos per mažiausiai 18 mėnesių. Studentai privalo baigti 42 kreditines valandas, kurios suteikia pagrindą kokybiškam vykdomajam verslo mokymuisi.

" Howard University Online Executive MBA" rengia patyrusius verslo specialistus aukšto lygio vadovaujančioms pozicijoms visame verslo pasaulyje. Per programą jūs išmoksite ir bendraujate su tuo pačiu pripažintomis dėstytojomis, kurios moko mūsų universitetų verslo programas. EMBA mokymo programa yra susijusi su finansų, vadybos, apskaitos, rinkodaros, statistikos, bendravimo, etikos, verslumo ir strategijos temomis - nuo vykdomosios lyderystės perspektyvos.

Kokie yra profesionalūs reikalavimai norint patekti į šią programą?

Pageidautina penkių (5) metų profesinės patirties valdymo ar aukšto lygio vaidmenį.

MBA programos uždaviniai

Atrakinkite savo vadovavimo potencialą " Howard University
Howard University " Online Executive MBA siūlo prestižinį aukščiausio lygio aukštojo mokslo išsilavinimą, skirtą parengti vadovus, vadovus ir verslininkus, turintiems žinių ir praktinių įgūdžių, kuriuos turės tapti transformuojančiais lyderiais ir sprendimų priėmėjais visame pasaulyje. verslo rinka.

"Executive MBA" yra svarbi " Howard University verslo mokyklos dalis, kuri neseniai buvo įtraukta į "Bloomberg Business Week" iš geriausių JAV verslo mokyklų, pristatyta internete ir specialiai sukurta siekiant patenkinti besikuriančių verslo lyderių poreikius.

Studentai iš EMBA programos internete gaus naudos iš realaus pasaulio verslo patirties ir išskirtinių " Howard University pripažintų verslo fakultetų mokslinių tyrimų praktikos.

Programos tikslai:

  • Plėtoti vidutinės karjeros specialistus ir kylančius vadovus į visus vadovus, galinčius taikyti pažangią vadovavimo praktiką pasaulinėje rinkoje
  • Parengti studentus tęsti sėkmę mokymo programoje, orientuota į aukšto lygio verslo temas, įskaitant finansų, apskaitos, vadybos, komunikacijos, etikos, rinkodaros, technologijų, pasaulinio verslo, inovacijų ir ekonomikos
  • Skatinti verslo lyderius, kurie gali plėtoti finansiškai sveikas augimo įmones, veikdamos aukščiausio lygio charakterį, vientisumą ir tikslą
  • Suteikti būsimiems vadovams žinių ir įgūdžių, kad jie galėtų patikimai prisidėti prie aukščiausio lygio verslo Amerikos, kartu skatinant socialiai atsakingą verslo praktiką
  • Išplėsti ir sustiprinti " Howard University verslo mokyklos prestižinį paveldą sukuriant pertvarkingus ir pramonės formuojančius vadovus ir verslininkus.

Kas turi MBA?

Sukurkite savo profesinę ateitį su Howard University
Aukštasis išsilavinimas gali tarnauti daugeliui tikslų. Kai kuriems, tai suteikia pradinę kryptį, reikalingą karjerai pradėti. Kalbant apie kitus, aukštesnio laipsnio ieškojimas yra baigiamoji patirtis, įgyta per sunkaus darbo metus. Ir daugeliui kitų, aukštasis mokslas yra būdas atnaujinti egzistuojantį įgūdžių rinkinį ir pasirengti naujiems profesiniams iššūkiams ir galimybėms ateityje.

Howard University " Online Executive MBA programa yra pažangus verslo laipsnis, skirtas parengti pasirinktą profesionalų grupę, turinčią aukšto lygio verslo žinias ir veiklos pasitikėjimą, reikalingą įsitvirtinti jų vietoje tarp verslo elito. Lanksti internetinė programa skirta konkrečių kompetencijų specialistams, kad jie taptų tvirtais "C-Suite" vadovais, kompetentingais vadovais ir turtu bet kuriai bendrovei, kuriai jie dirba.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Howard University's School of Business has been a model for higher education since its founding in 1970. With dynamic academic departments, groundbreaking centers of excellence, esteemed faculty, awar ... Skaityti daugiau

Howard University's School of Business has been a model for higher education since its founding in 1970. With dynamic academic departments, groundbreaking centers of excellence, esteemed faculty, award-winning programs, and over 8,000 alumni across the globe, the Howard University School of Business continues to be ranked among the top business programs in the nation. Skaityti mažiau

Akreditacijos

AACSB Accredited