Internetinės tarptautinės politinės ekonomikos daktaras

Tarptautinė politinės ekonomijos programa siūlo švietimą, kurio tikslas - padėti asmenims sėkmingai įgyti dinamišką pasaulinę darbo jėgą. Šie įgūdžiai apima kritinį mąstymą, žinių apie įvairias kultūras ir kultūrines aplinkybes, griežtus tyrimų įgūdžius ir galimybę efektyviai bendrauti įvairiose aplinkose. Studentai bus pasirengę analitinėms ir administracinėms pareigoms viešajame, ne pelno ir privačiame sektoriuose, susijusiuose su tarptautiniais reikalais. Iš viso turi būti baigti 9 kursai, 36 moduliai. Ši programa baigsis savarankišku moksliniu darbu. Studentai taip pat turės galimybę publikuoti žurnalų straipsnius, vadovaujant mūsų patyrusiems fakultetams.

Galutinę kvalifikaciją suteiks Finansų universitetas, vadovaujamas Rusijos Federacijos

  • Mokymas: 11000 USD
  • Ilgis: 15-20 mėnesių

Akreditacija

WEEI tyrimo metodą patvirtina Europos nepriklausomas e. Mokymosi sertifikavimo centras ir tarptautinis standartas ISO-9001-2015. Rusijos finansų universitetui suteikta Rusijos Federacijos švietimo ministerijos licencija.

Partnerių universitetai

Finansų universitetas prie Rusijos Federacijos Vyriausybės

Finansų universitetas prie Rusijos Federacijos vyriausybės yra viena seniausių Rusijos aukštojo mokslo finansų ir ekonomikos ekspertų mokymo įstaiga. Įkurta 1919 m., Dabar savo filialų sistema apima visus Rusijos regionus, siūlydama įvairias programas visais švietimo lygiais: bakalauro, magistro, daktaro, doktorantūros, trumpus kursus ir profesinį mokymą. „Forbes Russia“ jis įvertintas kaip trečias gerbiamas universitetas Rusijoje ir taip pat laikomas vienu iš 500 geriausių universitetų pasaulyje.

Kursai

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų World Executive Education Institute »

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 8, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2020
Duration
15 - 20 mėnesių
Ištęstinės
Price
11,000 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date