Read the Official Description

Bakalauro laipsnis

Visi University of Illinois Springfield internetinės bakalauro studijų programos yra laipsnių baigimo programos. Tikimasi, kad studentai turi asocijuotą laipsnį, baigę bendrojo lavinimo reikalavimus arba ne mažiau kaip 30 kreditų valandų, kurie parodo gebėjimą sėkmingai baigti aukštesnio lygio universitetinius kursus.

Matematikos mokslų bakalauro laipsnis yra skirtas parengti studentus karjerai, naudojantiems matematikos, operacijų tyrimus ir statistiką mokymo, mokslinių tyrimų, pramonės, draudimo ir vadybos srityse arba magistrantūros studijoms matematikos moksluose ar susijusiose srityse.

Konsultavimas

Studentai turėtų konsultuotis su pagrindiniais akademiniais patarėjais, kad gautų konkrečias rekomendacijas dėl bendrojo lavinimo reikalavimų.

Klasifikavimo politika

Reikalingi pagrindiniai ir pasirenkami MAT kursai turi būti 330 arba didesni ir turi būti imami už laiško laipsnį. CR / NC galimybė nėra priimtina. Perkėlimo kreditas viršutinio padalinio kursiniams darbams vertinamas kiekvienu konkrečiu atveju per Studentų peticijos procesą.

Reikalavimai laipsniui

60475_Skjermbilde2017-11-12kl.14.27.56.png

Program taught in:
Anglų

See 4 more programs offered by University of Illinois Springfield »

Last updated October 13, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Birželis 2019
Rgp 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Birželis 2019
Application deadline
Start Date
Rgp 2019
Application deadline
Start Date
Sau 2020
Application deadline

Birželis 2019

Rgp 2019

Sau 2020