Oficialus aprašymas

Mes vertiname, kad daugeliui siekiančių muzikantų laikas yra brangus ir žongliruoja jūsų muzikinius siekius su kitomis gyvenimo pareigomis gali būti iššūkis.

Per procesą, vadinamą „Ankstesnio mokymosi pripažinimas“, mes taupome jūsų laiką, už tai atlygindami už jūsų sunkų darbą ir patirtį, kartodami juos prieš ankstesnius BA (Hons) programos metus. Tai galiausiai jums suteiks FAST TRACK įrašą į paskutinius kvalifikacijos metus. Tokiu būdu jūs galite pasiekti BA (Hons) laipsnį tik 2 semestrais visą darbo dieną arba 3 semestrus ne visą darbo dieną, nereikalaujant formalios išankstinės kvalifikacijos.

Jums gali būti didelė atlikėjo, dainų kūrėjo, gamintojo, leidėjo, kelionių vadybininko, menininko atstovavimo, garso inžinieriaus, festivalio organizatoriaus, verslo savininko, kompozitoriaus ar privataus mokytojo patirtis.

Tiems, kurie domisi karjeros formalaus mokymo srityje kūrimu, BA (Hons) pasiekimas yra privalomas žingsnis įgyjant aukštesnįjį išsilavinimą. Garbės laipsnis taip pat gali padėti jums greičiau pereiti prie M.Mus'o lygio, kuriam jums gali prireikti įvairių karjeros pramonės šakų, pavyzdžiui, muzikos terapijos.

Programa mokoma:
Anglų
Academy of Music & Sound Online

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Academy of Music & Sound Online »

Paskutinį kartą atnaujinta May 14, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date