Online BA (Hons) laipsnio fotografija (aukštyn)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis papildytas kursas leis jums susipažinti su griežtu mokymu, kuriuo garsėja Falmuto fotografijos institutas, neprivalėdami laikytis griežto klasių tvarkaraščio ar lankytis miesteliu.

Santrauka

"BA (Hons) Photography Top Up" kursas skirtas:

 • Ugdyti specialius praktinius įgūdžius ir žinias apie fotografijos ir objektyvo technologijas, medžiagas ir procesus, kad būtų galima pasiekti išradingų ir progresyvių praktinių rezultatų.
 • Padidinkite savo intelektines galias ir supratimą apie filosofines, kultūrines ir ekonomines aplinkybes bei jų santykį su šiuolaikine fotografijos praktika ir vizualine kultūra.
 • Padidinkite analitinius įgūdžius ir kritinį savimonę, kad galėtumėte kontekstualizuoti savo praktiką įvairiomis formomis ir įvairių auditorijų.
 • Skatinti suprasti praktinio darbo formavimą ir sprendimą bei gebėjimą praktinį projektą plėtoti ir tobulinti ilgą laiką.
 • Remti įvairių perkeliamų įgūdžių, įskaitant bendravimo įgūdžius, verslumą ir nepriklausomą vertinimą, sukūrimą, kad galėtumėte veiksmingai ir profesionaliai dirbti įvairiose užimtumo srityse pasauliniu mastu po to, kai baigsite studijas.

Kombinuotas BA (Hons) ir Masters paketas

Užsiregistruokite pas mus studijuoti tiek savo bakalaurų, tiek magistrantūros fotografijos laipsnių. Gausite garantuotą pasiūlymą ir vietą magistrantui, taip pat sutaupykite 3 600 svarų sterlingų (galimi tik tiems studentams, kurie gauna 2: 1 arba aukščiau).

Kas yra šis kursas?

Paprastai studentai baigs 2 metų Fondo laipsnį arba HND lygio kursą susijusiose srityse ir dabar nori gauti tarptautiniu mastu pripažintą pagrindinių fotografijos departamento bakalauro laipsnį.

BA (Hons) fotografija (iš viršaus) siekia besimokančiųjų, kurie yra:

 • Inquisitive, imaginative, resourceful and inventive.
 • Atsidavę komandai dirbti ir mokytis iš bendraamžių.
 • Įsipareigota gerinti savo ir kitų patirtį.
 • Įsipareigota atlikti praktinį darbą, kuris prisideda prie visuomenės, ekonomikos ir aplinkos.

Kvalifikacija suteiks jums galimybę pasiekti įvairius darbus ir karjerą aukštojo mokslo lygmeniu, papildant įvaizdžio kūrėjus žiniasklaidoje ir kūrybiniame versle, arba skirtingose pramonės šakose.

Daugelis stojančiųjų jau žino, kad greičiausiai tęs studijas magistrantūroje, kur galės tobulinti savo aistrą, žinias ir įgūdžius. Šiems studentams mes galime garantuoti tiek pasiūlymą, tiek vietą mūsų ieškomoje „MA Fotografija“, jei jums bus paskirta 2: 1.

Kurso turinys

Pirmajame modulyje jūs būsite supažindinti su pagrindinėmis šiuolaikinės fotografijos temomis ir sąvokomis. Jūs būsite paraginti eksperimentuoti su įvairiais praktiniais ir kūrybingais būdais ir sukurti nedidelį savarankišką projektą, kuris bus įvertintas modulio pabaigoje.

Antrame modulyje sužinosite apie šiuolaikinės fotografijos profesinius kontekstus. Kartu pasinaudosite pirmojo modulio metu atliktu praktiniu darbu ir parengsite savarankišką praktinį projektą, kuris yra kritiškai informuotas ir suderintas su atitinkamu (-ais) profesiniu (-iais) kontekstu (-ais).

Paskutiniame modulyje jūs arba toliau pratęsite ankstesniame modulyje pradėtą praktinį projektą, arba dirbate prie vieno naujo darbo. Modulio pabaigoje jūs parengsite išsamų fotografijos projektą, idealiu atveju - skelbiamą standartą.

Pagrindiniai moduliai

 • Šiuolaikiniai požiūriai praktikoje
 • Profesiniai kontekstai ir tobulėjimas
 • Didysis projektas

Vertinimai

Visi praktiniai ir rašytiniai darbai pateikiami ir vertinami internetu. Praktikos santykis su teorija yra praktiškai maždaug 60%, teorija - 40%.

 • 1 modulis: praktinio darbo aprašas ir atspindintis „Kritinis žurnalas“.
 • 2 modulis: praktinio darbo aplankas; ir ataskaita, kurioje kritiškai aptariama jūsų fotografija atsižvelgiant į svarbius profesinius kontekstus.
 • 3 modulis: galutinis projektų portfelis, "Kritinių tyrimų žurnalas" ir "Kritiškas praktikos apžvalga", kurie padės išsamiai išnagrinėti jūsų projektą.

Kaip tu mokosi

Galite pasirinkti:

 1. Tyrinėkite visiškai internete.
 2. Mokykitės internetu ir dalyvaukite pasirenkamuosiuose tiesioginiuose renginiuose

Jums bus suteikta galimybė per metus dalyvauti dviejuose tiesioginiuose renginiuose. Šių įvykių datos ir vieta kiekvienais metais skirsis.

Tikslas yra papildyti mokymąsi internetu, susitikti su bendraamžiais ir akademiniu personalu bei ištirti su jūsų kursu susijusias temas. Jie gali sutapti su asmeninių renginių, skirtų MA Fotografijos studentams. Dalyvavimas yra labai skatinamas, bet neprivalomas.

Patekimo reikalavimai

Tu turėtum turėti:

 • Pvz., 240 aukštojo mokslo kreditų susijusiam dalykui suteikiama, pavyzdžiui, nuo pirmųjų 2 metų laipsnio, baigto fondo laipsnio arba aukštojo mokslo laipsnio.
 • Anglų kalbos mokėjimo įrodymas (minimalus bendras IELTS 6,0 balas, ne mažesnis kaip 5,5 skaitant, rašant, kalbant ir klausantis, arba TOEFL IBT (internetinis testas), turintis ne mažiau kaip 88 balus ir ne mažiau kaip 21 iš visų 4 komponentų).
 • Visos paraiškos svarstomos individualiai ir apklausa gali būti neįtraukta.

Jei baigsite fotografijos bakalauro studiją santykiu 2: 1 ar aukščiau, jums bus garantuotas pasiūlymas ir vieta bei 3 600 svarų sterlingų sutaupymas mūsų fotografijos magistrui.

Mes taip pat priimame lygiavertes pripažintas anglų kalbos kvalifikacijas. Kandidatai, neturintys laipsnio ar oficialios kvalifikacijos, vis dar skatinami kreiptis.

Kaip taikyti

 • Pateikite internetinę paraiškos formą.
 • Pateikite kvalifikacijų, pažymėjimų ir stenogramų kopijas.
 • Pateikite skaitmeninį praktikos pavyzdį, kuris parodo jūsų fotografijos praktikos kokybę ir jūsų kūrybinį potencialą. Tai gali apimti paskelbtus darbus, asmeninius projektus ar pastarojo kurso darbus.

Jei vietos yra prieinamos, gali būti svarstomos pavėluotos paraiškos.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Established in 1902, we’ve previously been the Falmouth School of Art, Falmouth College of Art and Design and the University College Falmouth.

Established in 1902, we’ve previously been the Falmouth School of Art, Falmouth College of Art and Design and the University College Falmouth. Skaityti mažiau