Oficialus aprašymas

Šiandien organizacijos sąveikauja visiškai globalizuotos ir labai konkurencingas aplinką, kuri reikalauja, kad valdymo modelių ir verslo strategijų įgyvendinimą remiantis projektų, kurie užtikrintų gauti norimų rezultatų.

Tai sukėlė visame pasaulyje didelę paklausą kvalifikuotų specialistų, turinčių tarptautiniu mastu pripažintų įgūdžių, todėl ateinančiais metais iš galimybe laikotarpiu visiems specialistams, kurie tobulinti savo įgūdžius ir kompetencijas valdyti projektus.

Siekiant patenkinti šį poreikį mes sukūrėme Master Išplėstinė vadybos ir projektų valdymu (MAGAP), su kuriuo jums bus palaipsniui keičiami iš veiklos viziją profesionalaus projekto vadovo vykdomajai viziją, kad būtų galima sėkmingai vadovauti šios naujos organizacinės modelio valdymą.

Šio proceso metu jūs įgyti reikiamus įgūdžius kurti ir vadovauti tiek strateginio valdymo modelius, pagrįstus projektus, kaip sertifikuoti Projektų valdymas su didesnio tarptautinio pripažinimo (PMP ®-PMI ®), kuris leidžia jums consolidarte profesionaliai.

Mes siūlome ...

Praktinis požiūris remiasi principu "mokytis darant", kad prisitaiko prie realius projektus ir veiklą, kurioje jie dalyvauja visuose mūsų studentai momentu.

Ieškome ...

Laiko praleidžiate įvaldyti, būtų labiausiai naudinga jūsų profesiniam ir asmeniniam aplinkoje.

Mes turime ...

Jūsų profesionalus tapti pagrindinis agentas organizacijose evoliucijos pokyčius.

Gyvi klasės su tarptautiniais ekspertais

MA yra mokoma per virtualių klasių realiu laiku (gyvai video), kurios leidžia tiesiogiai bendrauti su mokytoju ir kitais mokiniais. Be to, yra internetinis kursas suteikia universalumo daug derinti mokymą su kitais profesinių ir asmeninių siekių.

Su ne fizinio klasėje dėka pasaulio internete, siūlo, tarp mūsų mokytojų mes turime geriausius ekspertus profesiniame pasaulyje Project & portfelio valdymą.

Programa mokoma:
Ispanų
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Duration
12 mėnesių
Dieninės
Price
4,740 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date