Nuspėjamų duomenų analizės kursai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kursas suteiks supratimą apie pagrindines mašininio mokymosi ir praktinio prognozavimo, naudojant nuspėjamąją analizę, sąvokas. Tai apims pagrindines sąvokas, kad iš didžiųjų duomenų rinkinių būtų galima gauti naudingos informacijos ir žinių, kad būtų galima atlikti analitinį modeliavimą.

Kursų informacija

 • Kreditai: 2,5 kreditų
 • Tyrimo vieta: nepriklausoma nuo vietos
 • Pradžios data: 2020-11-30 - 2021-01-17 (ne visą darbo dieną 25%)
 • Švietimo potvarkis: Antra pakopa
 • Kurso kodas: DVA478
 • Pagrindinė sritis: informatika

Apie šį kursą

Kurso tikslas - suteikti supratimą apie pagrindines mašininio mokymosi koncepcijas, kad būtų galima atlikti nuspėjamąją analizę, kad būtų galima imtis veiksmų, ty geriau ir labiau pagrįstus sprendimus prognozuojant. Jis apima pagrindines sąvokas, kaip iš duomenų rinkinių išgauti naudingą informaciją ir žinias, kad būtų galima sukurti nuspėjamą modeliavimą.

 • Įvadas: nuspėjamosios duomenų analizės ir mašininio mokymosi apžvalga.
 • Duomenų tyrimas ir vizualizavimas: pateikiami pramoninių taikymo sričių atvejų tyrimai ir aptariami pagrindiniai techniniai klausimai, susiję su tuo, kaip galime įgyti įžvalgų, leidžiančių pamatyti pramonės duomenų tendencijas ir modelius.
 • Nuspėjamasis modeliavimas: susideda iš klausimų, susijusių su nuspėjamojo modeliavimo konstravimu, ty modelio duomenimis ir nustatoma mašininio mokymosi algoritmais, skirtais nuspėjamai analizei, ir modelių vertinimo metodams.

Tu išmoksi

 • Pasirinkite tinkamus mašininio mokymosi algoritmus, kad išspręstumėte numatytą duomenų analizės problemą.
 • Naršykite duomenis ir kurkite duomenų rinkinius, tinkamus analitiniam modeliavimui.
 • Mašininio mokymosi pagrindai numatomajai analizei.

Patekimo reikalavimai

 • 90 kreditų, iš kurių ne mažiau kaip 60 kreditų kompiuterių moksle arba lygiavertis, įskaitant 15 kreditų programuojant, taip pat 2,5 kreditų pagrindinės tikimybių teorijos ir 2,5 kreditų linijinėje algebroje, arba lygiavertis.
 • Be to, būtinas anglų kalbos A / 6 anglų kalbos kursas.

Taip pat galite kreiptis dėl kursų ir gauti tinkamumą įvertinti remiantis kitais būdais įgytomis žiniomis, tokiomis kaip darbo patirtis, kitos studijos ir pan.

Kurso pavadinimas švedų kalba

Prediktiv dataanalys

Informacija apie taikymą

Pateikę elektroninę paraišką, kitas žingsnis yra pateikti dokumentus, įrodančius jūsų tinkamumą kursui, į kurį kreipėtės. Norėdami patvirtinti savo tinkamumą, turite pateikti savo aukštojo mokslo diplomą ir universiteto nuorašą bei savo anglų kalbos mokėjimo įrodymą.

Patekimo reikalavimai

Norėdami įvykdyti stojimo reikalavimus į šį kursą, turite turėti ankstesnę akademinę kvalifikaciją (universitetinės studijos). Konkrečius įvažiavimo reikalavimus rasite aukščiau.

Nėra akademinės kvalifikacijos?

Jei neturite oficialios akademinės kvalifikacijos, reikalingos konkrečiam kursui, galite kreiptis į šį kursą ir gauti tinkamumą įvertinti remiantis kitais būdais įgytomis žiniomis, tokiomis kaip darbo patirtis, kitos studijos ir pan. Tai taip pat vadinama ankstesnio mokymosi patvirtinimas.

Ankstesnio mokymosi pripažinimas reiškia asmens kompetencijos ir kvalifikacijos įvertinimo suskirstymą, neatsižvelgiant į tai, kaip, kur ir kada jie buvo įgyti - formaliojo švietimo sistemoje ar kaip nors kitaip Švedijoje ar užsienyje, neseniai ar ilgą laiką. prieš.

Jei manote, kad jūsų žinios ir kompetencija jus atitiks šiam kursui, su savo paraiška turėsite įkelti:

 • CV su jūsų išsilavinimo ir profesinės kvalifikacijos aprašymu. Jūsų CV turi būti aprašytos jūsų žinios ir kompetencijos, susijusios su stojimo reikalavimais.
 • Jei turite nuorodą į darbo patirtį, turite įkelti darbdavių pažymėjimą.

Jei mums reikės daugiau informacijos, susisieksime su jumis.

FutureE

Kursai yra „FutureE“ projekto dalis, kur MDH siūlo internetinius kursus AI, aplinkos ir energetikos inžinerijos, programinės įrangos ir kompiuterinių sistemų inžinerijos srityse.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

At Mälardalen University people meet who want to develop themselves and the future. Our 16 000 students read courses and study programs in Business, Health, Engineering, and Education. We conduct rese ... Skaityti daugiau

At Mälardalen University people meet who want to develop themselves and the future. Our 16 000 students read courses and study programs in Business, Health, Engineering, and Education. We conduct research within all areas of education and have internationally outstanding research in future energy and embedded systems. Our close cooperation with the private and public sectors enables us at MDH to help people feel better and the earth to last longer. Mälardalen University is located on both sides of Lake Mälaren with campuses in Eskilstuna and Västerås. Skaityti mažiau
Västerås , Eskilstuna + 1 Daugiau Mažiau