Tyrimas už pirmąjį vietą užėmė nuotolinio mokymosi MBA "The Shard" pasaulyje *

Norite paspartinti savo karjerą, didinti savo verslo žinias ir vadovavimo įgūdžius bei padidinti savo informuotumą apie valdybą, nenutraukiant darbo? Mūsų neakivaizdinė programa buvo kruopščiai suprojektuota tiems, kurie nori studijuoti MBA vienoje iš pirmaujančių pasaulio verslo mokyklų, tačiau yra riboti laiko, kurį jie gali pašalinti iš savo darbo vietų.

Kodėl WBS ?

Warwick MBA studentai mokosi su mumis iš viso pasaulio ir formuoja mūsų institucijos vertybės: smalsumas, neramumas, atvirumas ir kompetencija. Mūsų unikalios pagrindinės vertybės suteikia sudėtingą ir novatorišką mokymosi kultūrą, kuri rengia savo studentus sėkmei savo būsimose karjeros srityse.

Kuo skiriasi Nuotolinio mokymosi MBA?

Nors nuotolinio mokymosi MBA studijuoja visų pirma mūsų besimokančioje internetinėje mokymosi aplinkoje, kurso metu skiriamos dvi septynių dienų "Warwick Weeks" Londono " WBS Londone" "The Shard". Per savaitę turėsite galimybę susipažinti su kolegomis dalyviais, aptarti atvejų analizę, pasiklausyti svečius ir pasimokyti paskaitas bei pasimokyti diskusijas su fakultetu ir savo grupe.

Tarptautinės perspektyvos

Be Londono pristatytų dviejų "Warwick Weeks", jūsų studijų mokestis apima vieną pasirenkamą "akis į akį" modulį, kurį galite naudoti norimų ar pasirinktinių modulių metu, galite pasirinkti studijuoti JK arba tokiuose miestuose kaip Berlynas, Roma, Dubajus, Bostonas, Pekinas ir Meksikas **.

Jūs priklausysite tarptautinei bendruomenei, kuri pasidalins savo tikslais ir turės įvairias įgūdžius ir patirtį iš viso pasaulio. Šie talentingi verslininkai, kartu su mūsų 40 000 stiprių WBS absolventų bendruomene, bus jūsų pasaulinis gyvenimo tinklas.

Verslo įžvalgų įveikimas realiuoju laiku

Dirbdami dvasia ir praktika, mes atskyrime naują pagrindą mūsų pasaulinės verslo įžvalgomis ir suteikiame galimybę savo studentams įveikti verslą ir platesnį pasaulį. Mes tai darome, nuolat stengdamiesi pamokyti ir mokytis už klasės ribų, įvedant pirmaujančius ekspertus kaip praktikos profesorius ir lankydamiesi dėstytojų. Būtent šios realiosios žinių susituokė su mūsų išskirtiniais tarpdisciplininiais pasauliniais moksliniais tyrimais, kurie leidžia mums kurti ryšius su tokiomis tarptautinėmis organizacijomis kaip "Jaguar Land Rover", "Amazon" ir "Deloitte".

Įkvepiantys garsiakalbiai

Mes pasveikino kai kuriuos įtakingiausius JK lyderius, kad WBS dalytųsi savo pirmaujančių pramonės patirtimi. Jūs būsite kviečiami dalyvauti renginiuose, kad išgirstumėte išskirtines įžvalgas iš daugelio sektorių ir pramonės šakų kalbėtojų. Taip pat galite prisijungti prie mūsų profesionalių tinklų, kad galėtumėte toliau plėtoti savo tinklą.

* Reitingas „Financial Times“ internetiniame MBA reitinge 2019 m

** Vietos yra ribotos ir nėra garantuotos.

Akademiniai metai

Mūsų nuotolinio mokymosi MBA sudaro aštuoni būtini moduliai, pasirenkate keturis pasirenkamuosius dalykus ir konsultavimo projektą. Programa trunka nuo dvejų iki ketverių metų, tačiau, kaip ilgai užsiimate, ją vadovaus. Kiekvienam moduliui yra 30 dėstymo valandų, 40 valandų vadovaujamas savarankiškas darbas ir 30 savarankiškų savarankiškų studijų.

Kaip mes vertiname jūsų darbą

Jūsų mokymas bus įvertintas įvairiais būdais. Yra internetinių praktikos testai, individualūs rašytiniai užduotys, grupinių darbo pristatymai ir ataskaitos bei egzaminai. Du jūsų moduliai bus įvertinti atlikus egzaminą Londone vykstančiame WBS per kiekvieną gyvenimo savaitę.

Kaip mes mokome

Mes didžiuojamės tuo, kad užimta MBA pagal nuotolinį ir internetinį mokymą, o antra pagal pasaulį - "Financial Times". Mūsų patirtis buvo sukurta per 30 metų, todėl galite būti tikri, kad mes žinome, kaip įtakoti ir įkvėpti jus.

Mokymasis internete

Mokymas pirmiausia vyksta per mūsų internetinę mokymosi aplinką mano. WBS , kurioje yra mūsų mokomoji medžiaga, interaktyvios erdvės ir mūsų internetinė klasė: wbsLive. Lengva naudoti, mano. WBS leidžia sąveiką paskaitose, diskusijose ir sindikatų grupėse. Taip pat galite patikrinti save, susipažinti su pamokomis ir paskaitos įrašais, pateikti užduotis ir susisiekti su kitais studentais ir akademikų.

Kiekvienam moduliui bus dešimt mokymo sesijų internete. Tai gali būti paskaitos, svečiai, kalbėtojai, seminarai ar tikslinios peržiūros sesijos. Kiekviena sesija yra užregistruota ir prieinama, kad vėliau galėtumėte peržiūrėti patogiu laiku.

Warwick savaitės laikomus WBS Londone, Shard

"Face-to-face" sąveika yra esminis mūsų programos elementas, todėl jūs prisijungsite prie dviejų "Warwick" savaičių Londone vykusiame " WBS " programoje. Šie intensyvūs "akis į akį" studijų laikotarpiai įtrauks jūsų mokymąsi, praturtins jūsų studijas ir leis jums augti jūsų tinkle. Kiekviena savaitė apima paskaitas, atvejų studijas, grupinį darbą, vertinimo biuletenius, apsilankymus vietoje, tinklų kūrimą ir socialinius renginius bei karjeros ir studijų įgūdžių sesijas. "Warwick Weeks" pradžios rugsėjį ir balandį pirmaisiais studijų metais.

"Face-to-face" modulis

Be jūsų "Warwick" savaitės lankymo Londone, įtraukta į jūsų studijų kainą yra vienas pasirenkamas akis į veidą modulis. Savo "akis į akį" modulį galite pasirinkti kaip vieną iš jūsų reikalingų modulių arba vėliau - pasirinktinai.

Galite pasirinkti studijuoti už JK vienoje iš mūsų partnerių institucijų, tokių kaip Guanghua vadybos mokykla Pekine, IPADE verslo mokykla Meksikoje ir Indijos valdymo institutas, Ahmedabadas *.

Mokymo komanda

Kiekviename modulyje yra mokomoji dalykų specialistų komanda, kuri palaiko jus internete. Jie palengvins "wbsLive" sesijas, vidutiniškai diskutuosite internete ir įsitikinsite, kad esate naujausia su aktualiomis temomis susijusiomis temomis.

Tyrimo medžiagos

Jūs gausite pritaikytą multimedijos studijų medžiagą su papildomu skaitymu ir ištekliais. Be to, kiekviename modulyje turėsite laiko grafikus ir seminarus. Jūs taip pat galėsite pasiekti vaizdo interviu, kuriame dalyvaus mūsų fakulteto ir įkvepiančių verslo lyderiai.

Išskirtinė internetinė verslo įžvalga

Mūsų interaktyvios studijų medžiagos papildomos nemokama internetine prieiga prie verslo ir valdymo žurnalų bei ekstensyvios Warwick universiteto bibliotekos, kurioje yra verslo duomenų bazės, tokios kaip "Mintel Oxygen", "Amadeus", "Thomson Research" ir "Factiva".

* Atkreipkite dėmesį, kad modulio prieinamumas gali skirtis kiekvienais metais priklausomai nuo fakulteto prieinamumo, studentų poreikio ir planavimo apribojimų.

Įtraukiamos paslaugos

Mūsų "CareersPlus" komanda palaikys jus visą savo MBA ir už jos ribų, kad užtikrintų visišką jūsų potencialą. Jūs susiesite savo tikslus ir vertybes ir sužinokite apie įtaką, bendravimą ir vadovavimo įgūdžius, kurių reikia norint aktyviai valdyti ir pagreitinti savo karjerą.

Mūsų paslaugos yra pritaikytos jums ir suplanuotos aplink mūsų karjeros valdymo ciklą. Sukurta taip, kad atitiktų jūsų studijas, jie pristatomi, kai lankotės gyvenamuosiuose moduliuose ir internetu per internetinius seminarus, išteklius ar specialiai suplanuotus kursus. Jūs taip pat turėsite galimybę gauti karjeros konsultacijas, vykdomąsias instruktavimas ir galimybę užsiregistruoti mūsų apdovanojimų pelniusio mentoriaus programoje.

Visi mūsų nuotolinio mokymosi MBA studentai turi prieigą prie šių nemokamų paslaugų:

Koučingo ir karjeros plėtros parama

 • Vienas "Executive Coaching" sesija su "Executive Career Coach", sudaryta iš " WBS Coaching Panel"
 • Viena karjeros konsultacija su vienu iš mūsų gerai apmokytų "CareersPlus" ekspertų, galimų bet kuriuo programos metu, kad atitiktų jūsų poreikius. Taip pat galite pratęsti savo koučingo santykius įsigydami tolesnius seansus
 • Prieiga prie karjeros dirbtuvių, kaip dalis mūsų "Karjeros" festivalio, vykusio per dvi gyvenimo savaites, pasidalijant naujausius požiūrius į karjeros valdymą, apimantis įvairias temas nuo karjeros perėjimo prie derybų įgūdžių
 • Įgūdžių seminarai, kuriuose aptariamos tokios temos kaip "Atlyginimo derybos", "Apgalvojimo įgūdžiai", "Darbo vietos politikos" valdymas, "2 valandų darbo paieškos" ir "Pirmosios 90 dienų".

Ekspertų įžvalgos

Sektoriaus specialistų pristatymai - Patyrę svečių pasisakantys asmenys dalijasi naudingais pramonės įžvalgomis. Naujausiuose sektoriuose buvo finansai, konsultacijos, rinkodara, energetika, FMCG ir gamyba.

Ištekliai internete

 • Darbo skelbimai
 • WBS CareersPlus tinklalapis supakuotas su ištekliais, apimančiais visus karjeros plėtros aspektus
 • Internetinis interviu modeliavimas per Sonru
 • "Going Global" (tarptautinė karjeros informacija)
 • Mokesčių derinimo video seminaras
 • 360 laipsnių internetinė grįžtamoji priemonė, skirta patiems suprasti
 • 15 pamokų internete karjeros valdymo modulis
 • Verslo žurnalai ir duomenų bazės, pvz., "Marketing" ir "Mintel Oxygen" per Warwicko universiteto biblioteką
 • VMock CV parengimo platforma.

Darbuotojų renginiai ir galimybės

 • Įrašytos ir transliuojamos įdarbintojų pristatymai - Jūsų galimybė sužinoti apie artėjančias galimybes. Ankstesnėse kompanijose buvo "Deloitte", "Jaguar Land Rover" ir "Capco"
 • Įrašytos ir transliuojamos praktikų paskaitos, apimančios tokias temas kaip lyderystė ir įtaka. Naujausi pranešėjai yra Jon Hendry Pickup, generalinis direktorius, "Prezzo Ltd"; Wasimas Khanas, "Leicestershire County Cricket Club" generalinis direktorius; ir Louise Ainsworth generalinis direktorius JK Kantar Millward Brown.

Jūs taip pat galite aplankyti šiuos renginius akis į akį, jei būsite netoliese.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Warwick Business School »

Paskutinį kartą atnaujinta March 11, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Duration
2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
35,000 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date