Msc terorizmo studijose ir deradikalizacijose

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

APŽVALGA:

EUCLID internetinis magistras terorizmo studijose ir deradikalizacijoje yra unikalus tuo, kad jį siūlo tarpvyriausybinė sutarčių organizacija, turinti universiteto mandatą.

EUCLID turi specializuotą patirtį pasauliniuose reikaluose, tarp jų ir tarpreliginių tyrimų. EUCLID yra kelių šios programos aktualių organizacijų, visų pirma Pasaulinės tarpininkavimo organizacijos (Berlynas) ir dviejų asocijuotų Islamo bendradarbiavimo organizacijos (IsDB, ICCIA), partneris.

Ši nauja programa skirta milžiniškam visuotiniam poreikiui turėti tikrai kvalifikuotų specialistų, galinčių tarnauti visais valdžios lygmenimis ir pilietine visuomene, kaip ekspertai toje srityje, kuri paprastai vadinama islamistų radikalizavimu, dėl kurios atsiranda aiški ir dabartinė smurtinio ekstremizmo ar net terorizmo grėsmė veiksmai.

EUCLID požiūris į aukščiausią galimą kompetencijos lygį terorizmo studijose ir deradikalizacijos sprendimai yra tiek daugiapakopis, tiek tarpdisciplininis.

Daugialustis lygis reiškia, kad MTSD absolventai galės funkcionuoti įvairiais lygmenimis: pasauliniu, nacionaliniu, vietiniu (miesto), bendruomeniniu ir tarpšakiniu. Daugiadisciplininė programa reiškia, kad programa sujungia žinias iš įvairių kompetencijos sričių, įskaitant psichologiją, sociologiją ir religines studijas. EUCLID yra unikali kvalifikacija švietimo filosofijos požiūriu, nes ji žiūri į šią studijų sritį iš JAV orientuotos ar euro centruojančios perspektyvos. Tai atvirai sprendžia islamofobijos, taip pat realybės, "laïcité" ir kultūrinio imperializmo klausimą, siekiant formuoti gerai informuotus ir subalansuotus ekspertus, kurie gali būti iš įvairių nacionalinių ir religinių šaltinių.

PRIĖMIMO REIKALAVIMAI:

Pareiškėjai turi turėti bakalauro kvalifikacinį laipsnį arba jo tarptautinį ekvivalentas, ne jame išvardyti UNESCO IAU VADOVAS / WHED duomenų bazėje institucijos išduotą.

Valstybės remiamų pareiškėjai (kas jau yra vyriausybės darbuotojai) gali būti priimami be bakalauro laipsnį, jei jų išsilavinimo lygis ir patirtis yra laikoma pakankama. Euclid gali reikalauti šių dalyvių užbaigti tilto kursus prieš įtraukiant į programą.

Gerai mokėti anglų kalbą (žodžiu ir raštu) yra privalomi ir bus išbandytas.

Studentai turėtų būti pajėgi skirti nuo 10 iki 15 veiksmingus mokymo valandų per savaitę.

AKADEMINĖ PASTABOS / REZULTATAI:

Tai teisinga sakyti, kad Euklido programos geriau apibūdinti kaip "atstumas", o ne "online" studijų programas. Tai reiškia, kad studentai neturi prijungti tam tikru dienos ir laiko dalyvauti lentą diskusijų, kaip dažnai nutinka su "online" programas.

Atvirkščiai, mūsų programos pabrėžti gebėjimą absorbuoti didelį kiekį medžiagos asmeniniu pagrindu, todėl jiems tinka greitai skaitytojai, kurie dėl jų pačių turi intensyviam knyga skaitymo ir aistringas susidomėjimas jų studijų srities rekordą.

Euclid įvertina pareišk 'tarpasmeninius ir komandinio darbo įgūdžių, kurie yra būtini asmens ir profesinės sėkmės-apie išankstinio patirties patvirtino, naudojant platų asmeninio pokalbio pagrindu. Kadangi Euclid buvo sukurta siekiant patenkinti aktyvių diplomatus ir kitus valdžios pareigūnus, tikimasi, kad šie profesiniai įgūdžiai bus įsigyta ir įrodytas ieškovo karjerą.

Kai kuriais atvejais, Euclid gali pasiūlyti konkrečius kursus (kurie gali būti net išvardyti kaip pasirenkant), siekiant, kad, inter asmeninius gebėjimus (įskaitant viešojo kalbėjimo) į tinkamą lygį.

Studentai planuoja tęsti studijas su daktaro turėtų prašyti visiško Baigiamasis darbas variantą, kuris tęsiasi kredito reikalavimą iki 40 kreditų.

ENROLMENT TVARKARAŠTIS:

Euclid turi nuolatinį priėmimą (įsiurbimo) šiai programai. Jis yra priimtinas taikyti kelis mėnesius iš anksto, bet rekomenduojama taikyti 60-40 dienas. Bendros viešosios laiko tarpsniai skirstomi į "pirmas atėjai, pirmas gavai".

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2017

Apie mokyklą

EUCLID is, like the European Central Bank, NATO or the African Union, an international intergovernmental organization (IGO).

EUCLID is, like the European Central Bank, NATO or the African Union, an international intergovernmental organization (IGO). Skaityti mažiau
Vašingtonas , Bandžulis , Bangui , Centrinės Afrikos Respublika internete , Gambija internete + 4 Daugiau Mažiau