Msc mokymo programoje (atvirojo ir nuotolinio mokymo)

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Akcentai:

EUCLID magistrantūros mokomoji medžiaga (atvirasis ir nuotolinis mokymas) yra unikali programa, kurią iš tikrųjų siūlo tarpvyriausybinė organizacija, turinti universitetų chartiją ir specializuojanti atvirojo ar nuotolinio mokymosi.

PROGRAMOS TIKSLAI:

Šios programos tikslas - parengti ekspertų lyderius besitęsiančioje atviro ir internetinio mokymosi srityje. Tokia kompetencija apima: - mokymo programų kūrimą - mokymosi psichologiją - MOOC ir LMS platformas - atitinkamas technologijas (socialinę žiniasklaidą, "Skype" ir tt) - projektų valdymą - atvejų tyrimus ir kt.

Ši programa skirta mokyti šios srities susidomėjusius vyriausybės darbuotojus, bet ir parengti bendrus studentus universitetams, vyriausybinėms agentūroms, tarptautinėms organizacijoms ir kt.

ĮVYKIMO REIKALAVIMAI:

Pareiškėjai turi turėti bakalauro kvalifikacinį laipsnį arba jo tarptautinį ekvivalentas. Valstybės remiamų pareiškėjai (kas jau yra vyriausybės darbuotojai) gali būti priimami be bakalauro laipsnį, jei jų išsilavinimo lygis ir patirtis yra laikoma pakankama.

Euclid gali reikalauti šių dalyvių užbaigti tilto kursus prieš įtraukiant į programą. Gerai mokėti anglų kalbą (žodžiu ir raštu) yra privalomi ir bus išbandytas.

METODOLOGIJA:

Ši programa yra siūloma asinchroniniu-atviros narystės pagrindu kartais sekos į kohortos grupes.

Kadangi tai yra studijų programa, ji pabrėžia, kad gebėjimas išreikšti loginius, pagarbiai ir įtikinamas argumentus būdu publikuoti mokslo darbų. Visų pirma, gebėjimas rašyti kūrybingi, konstruktyvus, pagarbiai ir profesionaliai, žurnalas laipsnio dokumentai yra vienas iš esminių tikslų programą.

Mokymo programa taip pat ragina už galimybę pristatyti žodinį pranešimą (transliacija), pristatytas į kurso kuratorius MP3 ar WMV formatu.

MOKYMO PLANAS:

Euclid MIRD kursai seka (įskaitant pasirenkami dalykai) apima:

  • Mokslo ir verslo rašymas + Kalbėdamas (LIT-101M) (2 uch / 3 ECTS)
  • Argumentavimas ir kritinis mąstymas, (TPH-499) (2 UCH / 3 ECTS)
  • Pasaulio Religijos modulis (Rel-777) (3 uch / 4.5 ECTS)
  • Baigiamasis darbas / Darbe (DIP-606) (6 uch / 9 ECTS)

KREDITO REIKŠMĖS:

Minimalus kredito vertė baigtas Euclid magistro yra: 36 uch / 54 ECTS kreditų. Rekomenduojama kredito vertė (su disertacija variantą) yra: 40 uch / 60 ECTS.

ENROLMENT TVARKARAŠTIS:

Euclid turi nuolatinį priėmimą (įsiurbimo) šiai programai. Jis yra priimtinas taikyti kelis mėnesius iš anksto, bet rekomenduojama taikyti 60-40 dienas. Bendros viešosios laiko tarpsniai skirstomi į "pirmas atėjai, pirmas gavai".

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

EUCLID is, like the European Central Bank, NATO or the African Union, an international intergovernmental organization (IGO).

EUCLID is, like the European Central Bank, NATO or the African Union, an international intergovernmental organization (IGO). Skaityti mažiau
Vašingtonas , Bandžulis , Bangui , Centrinės Afrikos Respublika internete , Gambija internete + 4 Daugiau Mažiau