Kuriant lyderius, kurie gali jį suderinti strategiją su verslo tikslais magistrantūros IT valdymas (MITM) programą paruošti asmenis iš asortimento IT susijusių valdymo vaidmenis, pavyzdžiui, IT projektų vadovas, technologijų konsultantas, sistemų analitikas, IT strategas ir IT direktorius. Programa turi atskirą valdymą, o ne vien techninę dėmesio ir tiltai atotrūkį, kuris dažnai egzistuoja tarp IT ir verslo. Programa yra ypač gerai tinka IT specialistams, kurių darbas yra susijęs glaudus bendradarbiavimas su ne IT ir verslo žmonių. Dalyviai dėl MITM programos paprastai turi nuo 5 iki 15 metų patirtį darbo patirtį IT srityje.

Mokymosi rezultatai

Baigus šią programą, studentai turėtų gebėti: - Išnagrinėti verslo problemas iš IT perspektyvos - Suderinti ji planuoja ir tikslai, kurių verslo planų ir tikslų - rengti strateginius ir taktinius rekomendacijas dėl IT naudojimo, siekiant pagerinti verslo efektyvumą - planuoti ir organizuoti IT susijusius projektus, veikla ir iniciatyvos - priimti sprendimus, remiantis organizacinių veiksnių siekiant užtikrinti sėkmingą diegimą IT sprendimai - Bendradarbiauti efektyviai ji ir ne IT suinteresuotųjų šalių dalis projekto komanda

TRUKMĖ

Naudodamiesi mūsų Flexi-Pace modelis, studentai paprastai baigti programą 18 iki 24 mėnesių, tačiau gali baigti programą taip greitai, kaip 12 mėnesių. Normalus kandidatūra laikotarpis yra 3 metų, tačiau studentai gali studijuoti už įprasto candidature laikotarpiu per pratęstą kandidatūrai.

Patekimo į rinką reikalavimai

Visi kandidatai bus nagrinėjami jų asmeniniai pasiekimai. Jums gali būti įtrauktos į programą atitinka šiuos kriterijus: - Įrodymai anglų kalbos pareiškėjams, kurių gimtoji kalba yra ne anglų ir kurie nebuvo imtasi aukštąjį išsilavinimą anglų kalba. - Bakalauro laipsnis kompiuteris; Ar ne kompiuteris su CGPA 2.5 ir aukščiau iš bet institucija, kuri yra akredituota arba pripažinta Malaizijos Vyriausybės - kandidatų su CGPA žemiau 2,5, bet virš 2,0 gali būti leidžiama tik griežtai vidaus vertinimą. - Kandidatai be Kompiuterija bakalauras gali būti priimami, jeigu jie priimti išankstinius modulius, kaip dalį savo studijas.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų GlobalNxt University »

Šis kursas yra Internetinės
Duration
18 - 24 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
6,000 USD