Mokymo projektavimo ir technologijos mokslų magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Suprojektuokite ir įgyvendinkite mokymosi patirtį, padedančią žmonėms pagerinti savo pasiekimus, įgyjant naujų žinių, įgūdžių ir gebėjimų.

Skirtingai nuo kitų studijų programų, pagrindinę George'o Masono internetinio mokymosi projektavimo ir technologijos magistrantūros programą sudaro Tarptautinės mokymo, veiklos ir instruktavimo standartų tarybos (IBSTPI) pažangiosios ir vadybinės kompetencijos, taigi jūs baigiate studijas pasirengę vyresnio amžiaus žmonių iššūkiams. lygio vaidmenys.

Visoje programoje išmoksite tvirtų ir minkštų įgūdžių, kurie yra svarbiausi kuriant sėkmingas programas. Tai apima veiksmingiausių būdų bendradarbiauti su verslo lyderiais ir dalyko ekspertais atradimą. Taip pat suprasite, kaip naudoti sistemas mokymosi technologijoms, programoms ir tendencijoms įvertinti. Šie veiksmai leis jums sukurti ir įgyvendinti naujus mokymosi sprendimus ir valdyti projektus per visą jų gyvavimo ciklą

Baigę mokslus, būsite pasirengę sukurti medžiagą, susijusią su oficialiomis mokymo nuostatomis, palaikymu veiklos srityje ir dar daugiau.

Jūs mokysitės internete jums tinkamiausiu metu ir tokiose vietose, kad galėtumėte toliau dirbti ir įgyvendinti tai, ko išmokote.

Galite baigti mokslą per 2,5 metų ir užtikrintai žengti į naujus vaidmenis, tokius kaip mokymosi ar instrukcijų dizaineris, e-mokymosi kūrėjas ir UX dizaineris.

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2020

Apie mokyklą

Located in Fairfax, Virginia, George Mason University is the largest public research university in the Commonwealth of Virginia.

Located in Fairfax, Virginia, George Mason University is the largest public research university in the Commonwealth of Virginia. Skaityti mažiau