Oficialus aprašymas

Apklausa

Iš svetingumo industrijos ateitis padėti formą, neutralizuoti kvalifikuotų darbuotojų trūkumas dirbti viešbučių ir restoranų sektoriuje veikiančios kaip instruktorius / į mokymo instruktorių kvalifikacija yra ne tik svarbu, bet ir privaloma.

Seminaro tema "Ada sąskaitą" dalyviai reguliariai funkcija likusius egzaminų rezultatus ir kaip kvalifikuota lyderis. ADS sąskaita pildoma tiek kaip atskirą priemonę ir kaip Master / Verslo administratorius egzaminą kombinuotos pakuotės.

perspektyvos

Augančiais ant svetingumo industrijos reikalauja universalus ir gilinimas žinių apie darbuotojų ir vadovų. Be faktinių profesijos amatų ir darbo švietimo kvalifikacijos, privalo būti gaunamas tik per profesinį tobulėjimą. Nes tam, kad veiktų kaip trenerių svetingumo industrijos su instruktoriumi tinkamumo testą svarbu, nes ji yra teisiškai privalomas nuo rugpjūčio 2009. Teisę trenerių / -in IHK jūs ne tik patenkinti teisinę kvalifikaciją, tačiau taip pat taikomos jūsų stažuotojų kaip kompetentingas partneris siekiant pasiruošti rytdienos specialistus savo profesinį gyvenimą. Be to, sėkmingai pabaigė aptitude egzaminai yra vienas iš atrankos reikalavimų atnaujinimo mokymai (magistras / verslo administratoriumi svetingumo industrijos).

Kursas yra skirtas

  • Specialistams, kurie nori padidinti savo karjeros galimybes įrodžius tinkamumo egzaminus
  • Specialistams, kurie nori įsitraukti į švietimo
  • Specialistai, kurie reikalauja instruktorius tinkamumo testą, kaip dalį savo karjeros

Žinoma turinys

Už nuotolinio mokymosi pagrindas mokyti treneris, treneris tinkamumo reglamentas (AEVO) ir bandymas tvarka BKI. Valstybinė sertifikuota ir patvirtinta mokymo kursai mokymai instruktoriams būdingas sudėtingas, remiantis svetingumo industrijos dokumentų rengimo. Kaip ir visi Poppe & Neumann-nuotolinio mokymosi taip pat trenerių kursas, skirtas užimtumo ir mokymo gali būti optimaliai organizuoti mokymai.

Klausimas 1:

Patikrinkite mokymo reikalavimų bei planuotume mokymus

2 numeris:

parengti mokymo ir padėti stažuotojų įdarbinimo

3 numeris:

elgesys mokymo

4 klausimas:

baigtas mokymas

Zulassungssvoraussetzungen

Nėra.

Studijų trukmė ir kaina

Laiko organizavimas

Nuotolinis mokymasis (6 mėnesių)

Šiuo savo nuotolinio mokymosi etape gausite šešių mokymo laiškus, vieną kartą per mėnesį iš viso. Kursas medžiaga rengia jums už instruktorius kvalifikacinį egzaminą ar testą.

Seminaras ir tyrimas blokas (4 dienos)

Atvykus sekmadienį mokymo viešbučio ir kviečiame Jus bus visiškai paruoštos (daugelį metų auditoriaus ne pati IHK Frankfurte), kad jūsų instruktorius tinkamumo testą dvi dienas (pirmadienį ir antradienį) savininkas ir vadovas Viešbutis Fernschule Poppe & Neumann. Kitą trečiadienį savo egzaminas raštu vyksta ryte. Po intensyvaus pasirengimą praktinei ir egzaminą žodžiu taip ketvirtadienį. Po sėkmingo bandymo, jūs iš karto imtis savo sertifikatą vežtis namo.

pradinis

Jūs visada galite užsiregistruoti - Žinoma prasideda kiekvieną mėnesį 1 ar 15

Mokestis už mokslą

Mokestis už mokslą yra 157.00 € per mėnesį (bendra išlaidų suma 942,00).

Normalus laikotarpis

Normalus laikotarpis kurso 6 mėnesių.

Žinoma, jūs galite - jokių papildomų išlaidų - ar sutrumpinti savo nuotolinį mokymąsi individualiai ir ruožas. Tik priklauso nuo to, kiek laiko turite mokytis ir, žinoma, tai, kad jūs patenkinti priėmimo reikalavimus esant bandymo metu.

Finansavimas ir rėmimas

mėnesinė įmoka

Tuo Poppe & Neumann mokėti savo mokesčius už mokslą per mėnesinių kursų normos komfortą.

išsaugoti mokesčius

Jūs galite padaryti iki 4,000.00 € per metus už savo mokymo Poppe & Neumann mokesčio, kaip susijusių išlaidų. Norėdami, kad jūs gausite ne iš kalendorinių metų pabaigos sertifikatą darbo užmokesčio fondo mokesčio metus kompensaciją.

Bildungsscheck

Kovoti su artėjančią trūkumas kvalifikuotų darbuotojų, daugelis narės pradėjo savo finansavimą iš Europos socialinio fondo. Kaip pripažintos mokymo įstaigos, galite pasinaudoti šiuo specialiu dotaciją mokymo išlaidas.

Programa mokoma:
Vokiečių

Peržiūrėti 11 daugiau kursų Hotelfernschule Poppe+Neumann »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Spal 2019
Duration
6 mėnesių
Dieninės
Price
157 EUR
per mėnesį.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date