Mokslo muzikos produkcijos asocijuotoji narė

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar esate aistringas muzikai? Ar turite didelį norą sužinoti apie profesionalią muzikos pramonės pusę? Su mūsų internetine studijų programa jūs sužinosite, kaip gaminti ir kurti savo muziką ir ką reikia girdėti giesmėms.

„Music Production Associate of Science“ studijų programa yra 60 semestrų kreditų valandų programa, kuri yra pristatoma 100% internete per unikalią mokymosi valdymo sistemą (LMS) - saugią internetinę platformą, kurioje naudojamos modernios multimedijos technologijos ir kuri yra prieinama 24 valandas per parą internetu. Internete besinaudojantys studentai šią sistemą naudoja norėdami peržiūrėti vaizdo įrašų turinį, gauti ir pateikti projekto darbus ir užduotis, atlikti testus ir viktorinas, bendrauti su instruktoriais ir klasiokais, peržiūrėti įvertinimus ir kursų pažangą. Mūsų internetinė mokymosi aplinka naudoja interaktyvių ir žiniatinklio žiniasklaidos priemonių derinį, kad sukurtų įvairias mokymo medžiagas, palaikančias dinamišką, savarankišką ir bendradarbiaujančią mokymosi veiklą. Ši veikla gali suteikti studentams daugiau galimybių mokytis ir skatinti prasmingesnį studentų ir instruktorių bendradarbiavimą.

Izraelio palacio / Unsplash

Mūsų misija, tavo švietimas

Būdamas sėkmingu muzikos pramonės profesionalu, reikia suprasti, ko reikia norint transformuoti dainą iš koncepcijos į gerai parengtą ir sėkmingą įrašymą. Mūsų programa ne tik moko muzikos kūrimo technologijas ir metodus, bet ir tai, kaip teisėtai ir finansiškai apsaugoti savo kūrybinius interesus. Nesvarbu, ar atvykstate į mūsų programą kaip aistringą pradedantįjį, ar kaip jau sėkmingą menininką, ir nesvarbu, koks muzikos stilius - iš hip-hop ir R

Gausite mokymą:

  • Maišymas
  • Dainų kūrimas
  • Sekos nustatymas
  • Skaitmeninis įrašymas
  • Gamyba
  • Autorių teisės

Kaip tai veikia

Mūsų studijų programa yra pristatoma 100% internetu per mūsų mokymosi valdymo sistemą, saugią žiniatinklio daugialypės terpės platformą, kuri yra prieinama 24 valandas per parą.

Los Andželo kino mokykla - mokymasis internetu iš Los Andželo kino mokyklos Vimeo mieste.

Pavaros ir programinė įranga

Mes aprūpinsime jus viskuo, ko jums reikia norint pradėti savo profesionalią muzikos kūrimo studiją: „MacBook Pro“, „Logic Pro“, „Pro Tools“, „Ableton Suite“, ausines, MIDI klaviatūrą, USB garso sąsają, didelės diafragmos kondensatoriaus mikrofoną ir daugiau! *

* Konkretūs įrankių ir pavarų informacijos tipai gali keistis be įspėjimo. „Entertainment Business Completer“ programa negauna nešiojamojo kompiuterio.

Tikslai

Mokslo laipsnio studijų programos „Muzikos produkcija“ asociacija suteikia švietimą tiems asmenims, kurie norėtų išplėsti savo aistrą kurti muziką į muzikos kūrimą įvairioms žiniasklaidos programoms, naudojančioms naujausias skaitmeninės muzikos technologijas. Originalios muzikos turinio paklausa visose žiniasklaidos priemonėse ir toliau didėja, nes pramogų pramonė plečia internetinio turinio ir daugialypės terpės programų teikimo naudojimą. Muzikos produkcijos studijų programos mokymo programa pateikia besimokančiajam išsamų kursą, kuriame daugiausia dėmesio skiriama muzikos teorijai, žanrams, kompozicijai, skaitmeninės muzikos kūrimui ir muzikos įrašymui, įvairių žiniasklaidos priemonių maišymui ir įsisavinimui. Šis dėmesys skiriamas kūrybiniams muzikos kūrimo aspektams - pramogų verslo struktūros, pramonės konvencijų ir intelektinės nuosavybės kursai. Bendrojo lavinimo kursai užbaigia programą. Šie kursai sukuria pagrindą studentui kaip profesionaliam pramogų pramonei. Laipsnio turinys apima daugybę skirtingų procedūrų ir taikomųjų programų, esančių šiuolaikinėje muzikos kūrimo pasaulyje.

Tikslas yra suteikti studentui žinias ir supratimą apie muzikos gamybos technologiją ir įgūdžius bei koncepcijas, reikalingas absolventams, norintiems įgyti pradinio lygio pramonės pozicijas, pvz., Muzikos įrašų inžinierių, MIDI / skaitmeninių garso darbo vietų operatorių ir programuotojų, muzikos redaktorių, muzikos filmų, vaizdo žaidimų, daugialypės terpės turinio prižiūrėtojai, kompozitoriai ir kompozitoriai, taip pat įvairios kitos garso ir pramogų pramonės pozicijos. Be techninės kompetencijos įgijimo, mokinių ugdymas padės plėtoti kritinį mąstymą, problemų sprendimą ir analitinius bei kūrybinius įgūdžius, kurie prisideda prie mokymosi visą gyvenimą. Studentai palieka programą su priemonėmis, padedančiomis išlaikyti ilgą ir produktyvią profesinę karjerą pramogų ir žiniasklaidos pramonėje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Almost 100 years after the dedication of Sunset Boulevard, The Los Angeles Film School opened its doors. In a story that includes iconic moments, from the creation of the Walk of Fame to the Hollywood ... Skaityti daugiau

Almost 100 years after the dedication of Sunset Boulevard, The Los Angeles Film School opened its doors. In a story that includes iconic moments, from the creation of the Walk of Fame to the Hollywood Sign, we are a new chapter. Sunset went from being a cattle path at the turn-of-the-century to the world-famous boulevard where our campus is located today. Skaityti mažiau