Mokslo magistras mokymosi programoje ir mokymosi analizėje

"Instrukcijų dizaino ir mokymosi" "Analytics" internetinis magistras skiriamas studentų žinių ir įgūdžių ugdymui mokymo technologijų srityje, siekiant padėti organizacijoms valdyti mokymosi, mokymo projektus ir talentų kūrimo programas, kurios pagerina organizacijos efektyvumą. Konkrečiai kalbant, mokiniai mokosi naujoviškų mokymosi metodų ir analitinių metodų, skirtų mokymosi projektavimui, pristatymui ir vertinimui.

Suplanuotos vidutinio karjeros specialistams ar asmenims, besidomintiems kintančia karjera, programa remia karjeros tikslus aukštojo mokslo ar kitose privačiojo ir viešojo sektoriaus srityse, kur reikalingas švietimas, mokymas ir tobulinimas.

Instrukcijų dizaino ir mokymosi "Analytics" internetinė MS buvo sukurta kartu su mokymų ir talentų kūrimo specialistų taryba, dirbančia įvairiose organizacijose ir srityse. Vykdomoji Tarybos nuomonė užtikrina, kad mokymo programa išliktų aktuali ir taikoma darbo rinkoje.

Lyderiai, kurie gali kurti novatoriškus būdus, kaip geriausiai išnaudoti savo talentą savo įmonėse, bus labai reikalingi užimtumo sektoriaus organizacijose. Siekdami paremti savo profesinius tikslus, šios programos studentai taip pat turės galimybę naudotis karjeros karjeros tarnyba Amerikoje. Absolventai bus pasirengę atlikti vaidmenis kaip pagrindiniai mokymosi pareigūnai, mokymo vadovai, mokymo konsultantai ir dar daugiau.

Programa mokoma:
  • Anglų
American University Online

Peržiūrėti 12 daugiau kursų American University Online »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2020
Duration
20 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020