Amerikos universiteto "Mokslas kovos su terorizmu ir tėvynės saugumu" srityje yra internetinis 33 kreditų laipsnis teisėsaugos ir žvalgybos specialistams, kurie nori specializuotis Tėvynės saugumo. Programa sukaupta žinių ir įgūdžių kovos su terorizmu, nacionalinio saugumo, įstatymų ir politikos, kibernetinio saugumo ir politinio smurto teorijų srityje, ypatingą dėmesį skiriant terorizmui kaip socialiniam ir psichologiniam reiškiniui.

Ši lanksti internetinė programa susideda iš patogaus internetinio mokymosi ir praktiškai pagrįstos mokymo programos su trumpa vaistinės rezidencijos Vašingtone patirtimi. Be šio unikalios galimybės, Amerikos universitetas siūlo jungtis su federalinėmis agentūromis ir galimybę mokytis su dėstytojais, kurie yra pirmaujantys praktikai šioje srityje.

Programa papildomai skiria studentus konkuruoti dėl prestižinių stažuočių. Tai apima tuos, kurie pasiūlė per JAV vyriausybė Pathways programą, taip pat po baigimo stažuotes prezidento valdymo Fellows (PMF) programa, pavyzdinės dvejų metų vadovavimo plėtros programos federalinės vyriausybės.

  • Per pastaruosius dvejus metus Amerikos universitetas sukūrė daugiau PMF finalistų nei bet kuris kitas šalies universitetas. AU turi 98 procentų sėkmės rodiklį, kad finalininkai taptų draugais.
  • Fellows gauna 160 valandų intensyvaus vadovavimo ir vadovavimo rengimo vienoje ar daugiau federalinių agentūrų, užsiima keturių ar šešių mėnesių vystymosi užduočių vykdymu, ir yra baigusios visą darbo dieną.


Per šiuos dvejus metus, 36 kreditų laipsnį, studentai:

  • Analizuokite ir aptarkite nacionalines ir tėvynės saugumo problemas taikydami įgytas žinias apie kriminologiją, socialinius mokslus, teisines sistemas, politiką, terorizmo studijas ir žvalgybos analizę.
  • Formuluoti, vertinti ir viešai paskelbti su kovos terorizmu susijusias viešąsias programas ir programas, naudojant įgytas analitines struktūras ir metodinius įgūdžius, įskaitant statistiką, ekonomiką, kriminologiją ir teisę.
  • Taikykite empirinius ir duomenų valdomus sprendimus, kad galėtumėte analizuoti vidaus grėsmes JAV vidaus saugumui.
  • Bendradarbiaujant, taikykite įgūdžių rinkinius, žinias ir vertybes realių problemų politikai.

Amerikos universiteto kovos su terorizmu ir Tėvynės saugumo MS yra praktinis, gerbiamas laipsnis, kuris dažnai veda į aukštąjį išsilavinimą. Darbai federalinėse agentūrose yra labai konkurencingi, todėl gali prireikti metų. Tačiau studentai, kurie uždirbo šį laipsnį, užėmė pozicijas JAV federalinės vyriausybės agentūrose ir žvalgybos bendruomenėse po baigimo, daugiausia dėmesio skiriant teisėsaugos ir žvalgybos operacijoms. Šie vaidmenys yra tiek Vašingtone, tiek ir vietose, esančiuose aplink tautą ir pasaulį.

Programa mokoma:
  • Anglų
American University Online

Peržiūrėti 12 daugiau kursų American University Online »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 8, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
24 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019