Mokslo magistras akademinėje konsultacijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Akademinio konsultavimo magistro laipsnis yra skirtas praktikuojantiems ir būsimiems akademiniams patarėjams, administratoriams ir fakultetams, siekiantiems tobulinti savo žinias ir gebėjimą efektyviai dirbti su akademiniais ir karjeros planais.

Magistro programa suteikia nuosekliai struktūrizuotą profesinio mokymo kursų rinkinį. Programoje pabrėžiamas poreikis pripažinti įvairovės, teorijos, praktikos ir mokslinių tyrimų indėlį į profesionalų konsultavimą. Konkrečiai, programos misija yra parengti konsultantus, kurie prisidėtų prie kolegijos studentų vystymosi ir mokymosi, naudojant išsamią teorijos ir mokslinių tyrimų vadovaujamą konsultavimo praktiką.

Uždirbti magistro laipsnį, studentai turi baigti 30 kreditų valandų absolventas kursinių ir parengti galutinį projektą.

Karjera

Ši programa rengia studentus tapti akademiniais patarėjais aukštojo mokslo įstaigose.

Akreditacija

Kanzaso valstijos universitetas yra akredituotas Šiaurės centrinių koledžų ir mokyklų asociacijos aukštojo mokslo komisijos 30 N. LaSalle St. Suite 2400, Čikaga, IL 60602.

Kanados valstijos universiteto Profesinio mokymo skyrius yra akredituotas Nacionalinės mokytojų rengimo akreditavimo tarybos (NCATE) ir Kanados valstijos švietimo departamento (KSDE).

Studentų sėkmė

47457_timothy-cox-insert.jpg

„Kaip profesionalas, turintis patarimų dėl pareigų, man patinka padėti kitiems bendruomenės koledžo studentams pasiekti savo švietimo tikslus. Ryšiai, kuriuos aš užmezgau su savo moksleiviais ir pažanga, kurią matau per daugelį metų, yra tai, ką man patinka labiausiai. - Timothy Cox '14

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2019

Apie mokyklą

Whether you want to learn online or develop professionally, Kansas State University Global Campus is your connection to education that reaches you no matter where you are.

Whether you want to learn online or develop professionally, Kansas State University Global Campus is your connection to education that reaches you no matter where you are. Skaityti mažiau
Manhetenas , JAV internete + 1 Daugiau Mažiau