Mokslo komunikacija

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Mokslo komunikacijos ir visuomenės dalyvavimo sritys šiuo metu naudojasi precedento neturinčiu augimu. Tai lemia didesnis poreikis parodyti viešųjų mokslinių tyrimų poveikį, mokslo poreikį vertinti, didesnę valstybės kontrolę ir pageidavimą, kad būtų sukurta stipresnė politinių sprendimų įrodymų bazė. Tarp mokslo ir įvairių suinteresuotųjų šalių grupių susiformavosi daug karjeros galimybių, o moksliniams tyrimams vis daugiau kūrybiškų metodikų.

Mūsų neakivaizdžio nuotolinio mokymosi internetu programa suteikia galimybę įgyti formalios kvalifikacijos mokslo komunikacijoje, neišeinant iš darbo arba perkelti į kitą vietą. Galite pasirinkti pradėti nuo aukštojo išsilavinimo pažymėjimo pirmą kartą, tada nuspręskite studijuoti diplomu ir (arba) magistro laipsniu. Jūs bendradarbiausite su kitais studentais iš viso pasaulio iš įvairių akademinių ir profesinių žinių ir galėsite mėgautis turtinga mokymosi patirtimi studijuodami programą.

Jūs patiriate įvairius mokslinius bendravimo ir viešosios įtraukties metodus bei klausimus. Proceso metu jūs parengsite kritinį mąstymą ir savęs vertinimo įgūdžius per atspindinčią praktiką. Jūsų mokymasis į atskirus kursus yra perduodamas, užtikrinant programos sujungimą, taip suteikiant galimybes gilinti mokymąsi ir taikyti pagrindinius principus skirtinguose kontekstuose.

Programa pritraukia studentus iš viso pasaulio iš įvairių akademinių ir profesinių sluoksnių ir suteikia oficialią kvalifikaciją tiems, kurie dirba mokslo komunikacijoje ir visuomenės dalyvavime, arba konversijos maršrutą tiems, kurie nori pereiti į šią sritį.

Mokymasis internete

Mūsų internetinė mokymosi technologija yra visiškai interaktyvi, apdovanota apdovanojimai ir leidžia bendrauti su mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojais patogiu savo namuose ar darbo vietoje.

Mūsų internetiniai moksleiviai ne tik turi prieigą prie puikių Edinburgo išteklių, bet ir tampa palaikomos interneto bendruomenės dalimi, sujungianti studentus ir dėstytojai iš viso pasaulio.

Programos struktūra

Programa gali būti išnagrinėta pagal PG sertifikatą, PG diplomą ar magistro laipsnį - jei jus domina, formalią mokslo ryšių kvalifikaciją, tada užsiregistruoti į mūsų Post Graduate Certificate. Tada galite pasirinkti tęsti "DiplomaMaster's" magistro laipsnį.

1 metai (pažymėjimas) - šiuo metu siūlomi kursai apima:

 • Mokslo komunikacijos ir visuomenės įtraukimo įvadas
 • Mokslas ir visuomenė
 • Mokslas ir visuomenė B
 • Visuomenės įtraukimo į mokslą principai ir praktika
 • Mokslo mokslas
 • Socialinių žiniasklaidos vaidmuo mokslo komunikacijoje

2 metai (diplomas) - šiuo metu siūlomi kursai apima:

 • Mokslo komunikacijos ir viešojo dalyvavimo dialogas
 • Mokslas, politika ir praktika
 • Mokslas ir žiniasklaida
 • Efektyvus parodų ir programų kūrimas
 • Kūrybinės meno mokslo įtraukimas
 • Visuomenės įtraukimo į mokslą principai ir praktika

3 metai (magistrai)

Disertacinis projektas.


Karjeros galimybės

Siekiant spręsti veiksmingo mokslinio bendravimo ir visuomenės įtraukimo į mokslą poreikį, specialistams, turintiems specialių žinių, įgūdžių ir savybių, reikalingų vaidinti ryšius tarp mokslinių tyrimų ir visuomenės, reikia gerokai padidinti galimybes.

Šiuos vaidmenis galima rasti, pavyzdžiui, aukštojo mokslo institucijose, mokslinių tyrimų centruose, muziejuose, mokslo centruose, mokomosiose visuomenėse ir konsultacijose dėl demokratinio sprendimų priėmimo. Konkrečių funkcijų pavyzdžiai yra įdarbinimo vadybininkai, informacijos ir švietimo pareigūnai, politikos ir žinių brokeriai, be tradicinių mokslo komunikatorių vaidmens.

Patekimo reikalavimai

JK 2: 1 diplomas arba jo tarptautinis ekvivalentas.

Mes taip pat galime svarstyti jūsų paraišką, jei turite atitinkamą darbo patirtį; prašome susisiekti su mumis, kad galėtumėte patikrinti prieš pateikdami paraišką. Galite būti įtraukti į sertifikato lygį tik pirmojoje instancijoje.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

 • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje kalbančių šalių, kaip apibrėžta JK vizose ir imigracijos

 • IELTS akademinė: iš viso 7,0 (ne mažiau kaip 6,5 kiekviename modulyje)

 • TOEFL-iBT: iš viso 100 (bent 23 kiekviename modulyje)

 • PTE (A): iš viso 67 (kiekvienoje iš "Komunikacinių gebėjimų" skirtumų - ne mažiau kaip 61), skirsniai "Įgaliojantys gebėjimai" nelaikomi)

 • CAE ir CPE: iš viso 185 (bent 176 kiekviename modulyje)

 • Trejybė ISE: ISE III, turintis visus keturis komponentus

Studijų programos pradžioje anglų kalbos mokoma ir vertinama ne daugiau kaip trejus metus. Studijų programos pradžioje kalbos testai turi būti ne daugiau kaip dveji metai.

Stipendijos ir finansavimas

Jungtinės Karalystės piliečiai, asmenys, turintys nuolatinį statusą, ir kai kurie ES piliečiai, kurie nėra Jungtinės Karalystės rezidentai, gali gauti antrosios pakopos studijų kreditą už mokesčius, o kai kuriais atvejais ir gyvenimo išlaidas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Skaityti mažiau