Mokslo bendradarbis profesinėse studijose (internetu)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Union University būkite pertvarkytas.

Ar svajojote užsidirbti kolegijos laipsnį, bet nemanėte, kad tai įmanoma atsižvelgiant į jūsų pareigas ir tvarkaraštį? Union University yra pasirengęs bendradarbiauti su jumis jūsų švietime nuo paraiškos teikimo iki baigimo.

Profesinių studijų mokslo bendradarbis siūlo prieinamą kainą besimokantiems suaugusiesiems.

  • Visiškai internetinė programa
  • Atitinkami kursiniai darbai, skirti pagerinti jūsų karjerą
  • Koncentracijos: Organizacijos Lyderystė, Krikščioniškoji Lyderystė ar Žmonių Paslaugos
  • Baigti per mažiau nei dvejus metus

Ar aš pasiruošęs?

„ Union University skatiname paraiškas kreiptis į suaugusius studentus, turinčius mažai patirties arba jos neturinčią. Mokslo studentas turi būti baigęs akredituotą vidurinę mokyklą arba turėti vidurinės mokyklos atitikties diplomą ir būti bent 22 metų amžiaus. Turėsite pateikti šiuos dokumentus: priėmimo paraišką, tvarkymo mokestį, visų akredituotų institucijų nuorašus, vidurinės mokyklos nuorašą / GED, jei pasiekta mažiau kaip 24 kolegijos kreditų valandos, imunizacijos įrašą, pagrindimo paaiškinimą, paaiškinantį, kodėl jūs norite dalyvauti Union University ir du rekomendaciniai laiškai pateiktose formose. Ar turite klausimų apie bet kurį iš šių klausimų? Susisiekite su mumis. Mes čia tam, kad padėtume.

Ar galiu tai sau leisti?

Union University yra pripažintas dėl akademinės kompetencijos. Tai taip pat yra prieinama kaina, todėl Sąjungos laipsnis gali būti pasiekiamas suaugusiems studentams. Jus gali nustebinti kvalifikuotiems studentams teikiama finansinė pagalba. Susisiekite su mumis ir gaukite daugiau informacijos.

2019–2020 m. Kursų mokestis už semestrą: 295 USD už kredito valandą, pridedant 22 USD už kredito valandą.

Kokių klasių man reikia?

Mes dirbame su kiekvienu studentu, kad sukurtume geriausią veiksmų planą, reikalingą baigti reikalingas klases ir pasiekti baigimo tikslus. Iš nustatyto sąrašo galite pasirinkti kursus, atsižvelgdami į savo poreikius, šeimos situaciją ir tikslus. Jei anksčiau esate gavę kolegijos kreditą, jūsų nuorašas bus įvertintas. Be to, Sąjunga siūlo seminarus „Kelias į pabaigą“ suaugusiems studentams.

Kaip planuoju studijas kolegijoje?

Sąjunga siūlo studijų ir rašymo seminarus, kad padėtų suaugusiems studentams iš naujo susipažinti su akademinėmis pastangomis. Studentai gali kviesti asocijuoto laipsnio darbuotojus, kai tik jie jaučia spaudimą ar jiems reikia akademinių patarimų.

Mes taip pat reikalaujame orientacijos sesijos studentams, besimokantiems internetiniuose kursuose. Tai yra jūsų galimybė susipažinti su naudojimuisi universiteto technologijomis, akademiniais ištekliais, studentų paslaugomis ir dar daugiau. Mes norime, kad jūs džiaugtumėtės visais Union University privalumais.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2019

Apie mokyklą

Learn through rigorous academics. Thrive in a Christ-centered community. Succeed in your life and career. At Union University, be transformed.

Learn through rigorous academics. Thrive in a Christ-centered community. Succeed in your life and career. At Union University, be transformed. Skaityti mažiau