Mokslo bakalauras skaitmeniniame kino kūrime

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Skaitmeninių filmų kūrimo studijų programa panardina studentus į skaitmeninės vaizdo ir filmų gamybos meną įvairiose prekybos vietose. Naudodamiesi naujausiais šiandienos žiniasklaidos kūrėjams prieinamais įrankiais, mokiniai sužino, kaip kurti profesionalų turinį transliuotai televizijai, internetinei žiniasklaidai, mobiliosioms programoms, nepriklausomiems filmams ir kt.

Skaitmeninių filmų kūrimo bakalauro studijų programa yra 120 semestro kreditų valandų programa, kuri yra pristatoma 100 proc. Internetu per unikalią mokymosi valdymo sistemą (LMS) - saugią internetinę platformą, kurioje naudojamos modernios multimedijos technologijos ir kuri yra prieinama 24 valandas per parą internetu. Internete besinaudojantys studentai šią sistemą naudoja norėdami peržiūrėti vaizdo įrašų turinį, gauti ir pateikti projekto darbus ir užduotis, atlikti testus ir viktorinas, bendrauti su instruktoriais ir klasiokais, peržiūrėti įvertinimus ir kursų pažangą. Mūsų internetinė mokymosi aplinka naudoja interaktyvių ir žiniatinklio žiniasklaidos priemonių derinį, kad sukurtų įvairias mokymo medžiagas, palaikančias dinamišką, savarankišką ir bendradarbiaujančią mokymosi veiklą. Ši veikla gali suteikti studentams daugiau galimybių mokytis ir skatinti prasmingesnį studentų ir instruktorių bendradarbiavimą.

Jakob Owens / Unsplash

Mūsų misija, tavo švietimas

Mūsų programa iššūkis jums augti ir atrasti savo unikalų meninį balsą. Mes norime, kad taptumėte „plėšrūnu“. Tai yra viena iš labiausiai pageidaujamų pramonės šakų: gamintojas / direktorius / redaktorius. Mūsų studentai mokosi visos gamybos apimties. Mes pasiruošiame turėti estetines vertybes, kritinį mąstymą, problemų sprendimo ir analitinius įgūdžius, reikalingus norint padėti jums ilgai ir produktyviai karjerai pramogų pramonėje.

Siūlome klases:

  • Gaminti
  • Kino istorija
  • Režisūra
  • Kinematografija
  • Garsas
  • Redagavimas ir dar daugiau!

Kaip tai veikia

Mūsų studijų programa yra pristatoma 100% internetu per mūsų mokymosi valdymo sistemą, saugią žiniatinklio daugialypės terpės platformą, kuri yra prieinama 24 valandas per parą.

Los Andželo kino mokykla - mokymasis internetu iš Los Andželo kino mokyklos Vimeo mieste.

Pavaros ir programinė įranga

Pirma, yra jūsų fotoaparato paketas. Lengvas ir paruoštas „Indie“ režisieriui, jūs būsite „Sony FS-5“ skaitmeninio kino kameros, turinčios trumpą šautuvų mikrofoną ir priekinį stiklą, savininkas ir operatorius ir 600 XB „Bicolor“ LED skydelis su barnoor ir nešiojimo dėklu. Tada gausite „MacBook“ nešiojamąjį kompiuterį, kuriame yra visas „Adobe Creative Cloud“ programų paketas su programomis, tokiomis kaip „Premier“, „After Effects“, „Photoshop“, „Audition“ ir kt.

* Konkretūs įrankių ir pavarų informacijos tipai gali keistis be įspėjimo. „Entertainment Business Completer“ programa negauna nešiojamojo kompiuterio.

Tikslai

Skaitmeninių filmų kūrimo studijų programa panardina studentus į skaitmeninės vaizdo ir filmų gamybos meną įvairiose prekybos vietose. Naudodamiesi naujausiais šiandienos žiniasklaidos kūrėjams prieinamais įrankiais, mokiniai sužino, kaip kurti profesionalų turinį transliuotai televizijai, internetinei žiniasklaidai, mobiliosioms programoms ir nepriklausomiems filmams. Visoje programoje studentai vykdo kursus, kurie padeda jiems sukurti išsamų skaitmeninio turinio kūrimo ir pasakojimų supratimą, su mokymo programa, kuria siekiama išlaikyti pusiausvyrą tarp tradicinių kino fondų ir naujausių gamybos bei postprodukcijos metodų. Studentai mokosi, kaip įvaldyti esminius vaizdinės komunikacijos ir vaizdo gamybos metodus skaitmeninei fotografijai, HD vaizdo gamybai, apšvietimui, garso maišymui ir netiesiniam redagavimui. Pagalbinės klasės taip pat apima papildomus karjeros įgūdžius kompiuterių verslo taikomosiose programose, finansų valdyme, gamybos biudžete ir tinklų kūrime. Klasės projektai padės studentams naudotis šiomis žiniomis, nes jie kuria savo vaizdinius ir pasakojamus kūrinius skirtingoms žiniasklaidos priemonėms. Studentai išmoksta paimti istoriją per visą kūrybinį procesą, įskaitant scenarijaus kūrimą, gamybos logistikos planavimą, darbą vietoje, kad užfiksuotų jų istoriją apie fotoaparatą, taip pat failų tvarkymą, redagavimą ir platinimą. Siekiant padėti studentams pereiti prie savo karjeros po baigimo, mes taip pat turime karjeros plėtros specialistų komandą, kuri gali padėti studentams lenkti savo apklausos įgūdžius ir gauti juos pasirengus įeiti į pramonę.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Almost 100 years after the dedication of Sunset Boulevard, The Los Angeles Film School opened its doors. In a story that includes iconic moments, from the creation of the Walk of Fame to the Hollywood ... Skaityti daugiau

Almost 100 years after the dedication of Sunset Boulevard, The Los Angeles Film School opened its doors. In a story that includes iconic moments, from the creation of the Walk of Fame to the Hollywood Sign, we are a new chapter. Sunset went from being a cattle path at the turn-of-the-century to the world-famous boulevard where our campus is located today. Skaityti mažiau