Mokslo bakalauras grafiniame dizaine

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Grafinis dizainas - tai idėjų bendravimo su vaizdiniais ir patirtiniais metodais menas. Mūsų internetinėje bakalauro studijų programoje jūs sužinosite, kaip nustatyti pranešimo tikslą, kurti idėjas ir koncepcijas bei kurti dizainą, kuris perteikia šį pranešimą unikaliais ir įdomiais būdais.

Grafikos dizaino bakalauro studijų programa yra 36 mėnesių, 120 semestro kreditų valandų studijų programa, kuri yra pristatoma 100% internete per unikalią mokymosi valdymo sistemą (LMS) - saugią internetinę platformą, kurioje naudojamos modernios multimedijos technologijos ir prieinama 24 valandų per dieną internetu. Internete besinaudojantys studentai šią sistemą naudoja norėdami peržiūrėti vaizdo įrašų turinį, gauti ir pateikti projekto darbus ir užduotis, atlikti testus ir viktorinas, bendrauti su instruktoriais ir klasiokais, peržiūrėti įvertinimus ir kursų pažangą. Mūsų internetinė mokymosi aplinka naudoja interaktyvių ir žiniatinklio žiniasklaidos priemonių derinį, kad sukurtų įvairias mokymo medžiagas, palaikančias dinamišką, savarankišką ir bendradarbiaujančią mokymosi veiklą. Ši veikla gali suteikti studentams daugiau galimybių mokytis ir skatinti prasmingesnį studentų ir instruktorių bendradarbiavimą.

„NordWood“ temos / „ Unsplash“

Mūsų misija, tavo švietimas

Esame čia, kad pasiruoštume tapti vizualiu novatoriumi, galinčiu sukurti įtikinamų dizainų, kurie perteikia idėjas, naudodami naujausias žiniasklaidos priemones ir technologijas. Fotografijos, judesio grafikos, spausdinimo, interneto svetainės ir patirties dizaino dėka galėsite kurti kūrybinius ir techninius įgūdžius, reikalingus sėkmingai karjerai.

Gausite mokymą:

  • Skaitmeninis vaizdo kūrimas
  • Fotografija
  • Patirtinis dizainas
  • Interneto svetainės dizainas
  • Prekės ženklo kūrimas
  • Portfelio kūrimas ir dar daugiau!

Kaip tai veikia

Mūsų studijų programa yra pristatoma 100% internetu per mūsų mokymosi valdymo sistemą, saugią žiniatinklio daugialypės terpės platformą, kuri yra prieinama 24 valandas per parą.

Los Andželo kino mokykla - mokymasis internetu iš Los Andželo kino mokyklos Vimeo mieste.

Pavaros ir programinė įranga

Gausite profesionalaus lygio DSLR fotoaparato paketą su keliais objektyvais, krepšiu ir priedais, „MacBook“ nešiojamuoju kompiuteriu su „Microsoft Office“ ir „Adobe Creative Cloud“ programine įranga, įskaitant „Photoshop“, „Illustrator“, „After Effects“ ir kt., Taip pat tradicinį piešimo rinkinį. *

* Konkretūs įrankių ir pavarų informacijos tipai gali keistis be įspėjimo. „Entertainment Business Completer“ programa negauna nešiojamojo kompiuterio.

Tikslai

Gerai suprojektuotos grafikos paklausa niekada nebuvo tokia didelė. Nors grafinis dizainas praeityje buvo tik spausdinimas, dabar tai daugialypis laukas, apimantis judesius ir interaktyvumą. Dizaineriai turi turėti įgūdžių, kad galėtumėte gaminti grafiką daugeliui žiniasklaidos tipų, įskaitant skaitmeninius leidinius ir 2-D bei 3-D judesio grafiką. Grafikos dizainas internete studijų programa suteikia studentams praktinę patirtį, kuri bus parengti juos pradinio lygio karjerą dizaino srityje. Studentai mokosi, kaip laikytis griežtų terminų ir dirbti pagal konkrečius kūrybinius poreikius, gaminant aukštos kokybės dizaino projektus įvairiais formatais. Dirbdami su ta pačia programine įranga ir įrankiais, kuriuos naudoja profesionalai, studentai ugdys dizaino įgūdžius, siekdami karjeros šioje paklausos pramonėje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Almost 100 years after the dedication of Sunset Boulevard, The Los Angeles Film School opened its doors. In a story that includes iconic moments, from the creation of the Walk of Fame to the Hollywood ... Skaityti daugiau

Almost 100 years after the dedication of Sunset Boulevard, The Los Angeles Film School opened its doors. In a story that includes iconic moments, from the creation of the Walk of Fame to the Hollywood Sign, we are a new chapter. Sunset went from being a cattle path at the turn-of-the-century to the world-famous boulevard where our campus is located today. Skaityti mažiau