Šiandienos pramogų pramonei reikia menininkų kiekviename gamybos etape. Mūsų „Visual Effects“ programa pasieks visą gamybos vamzdyną, nuo storyboarding, eskizavimo ir modeliavimo iki simbolių animacijos, specialiųjų efektų ir galutinio kompozicijos. Ar esate pasirengę atnešti savo meną į ekraną?

Studijų programos „Animacija“ bakalauro studijų programa yra 120 semestro kreditų valandų programa, kuri yra pristatoma 100% internete per unikalią mokymosi valdymo sistemą (LMS) - saugią internetinę platformą, kurioje dirba modernios multimedijos technologijos ir kuri yra prieinama 24 valandas per parą per internetas. Internete besinaudojantys studentai šią sistemą naudoja norėdami peržiūrėti vaizdo įrašų turinį, gauti ir pateikti projekto darbus ir užduotis, atlikti testus ir viktorinas, bendrauti su instruktoriais ir klasiokais, peržiūrėti įvertinimus ir kursų pažangą. Mūsų internetinė mokymosi aplinka naudoja interaktyvių ir žiniatinklio žiniasklaidos priemonių derinį, kad sukurtų įvairias mokymo medžiagas, palaikančias dinamišką, savarankišką ir bendrai vykdomą mokymosi veiklą. Ši veikla gali suteikti studentams įvairesnių mokymosi galimybių ir skatinti prasmingesnį studentų ir instruktorių bendradarbiavimą.

Ricardo Rocha / Unsplash

Ko tikėtis

Mūsų internetinis animacijos laipsnis su koncentracija vizualiniuose efektuose prasideda kompiuterinio meno pagrindais. Dirbdami su tais pačiais įrankiais, kurie naudojami pramonės animatoriams, norėdami sukurti galutinį produktą, sužinosite, kokios yra animacijos, piešimo ir kitų tradicinių raiškos formų meno sąvokos. Studentai kuria tuos pačius kompiuterinius animuotus elementus, kurie matomi filmuose, televizijoje, reklamose ir kt.

  • Mūsų mokslų bakalauras animacijos programoje yra 120 kreditų valandų ir 36 mėnesių.
  • Kiekviena klasė yra pristatoma 100% internetu per unikalią mokymosi valdymo sistemą (LMS).
  • Kursai apima „Storyboarding“

Kaip tai veikia

Mūsų studijų programa yra pristatoma 100% internetu per mūsų mokymosi valdymo sistemą, saugią žiniatinklio daugialypės terpės platformą, kuri yra prieinama 24 valandas per parą.

Los Andželo kino mokykla - mokymasis internetu iš Los Andželo kino mokyklos Vimeo mieste.

Pavaros ir programinė įranga

Kūrybiniams žmonėms reikia kūrybinių priemonių. Kaip skaitmeninis animatorius, jūsų kompiuteris tampa jūsų drobės, paletės ir dažų teptuku. Kaip studentas gausite „TechKit“, kuriame yra jūsų galingas nešiojamas kompiuteris, kuriame yra pasirinkta pramonės programinė įranga. *

* Konkretūs įrankių ir pavarų informacijos tipai gali keistis be įspėjimo.

Tikslai

Mokslo bakalauras animacijoje su koncentracija aplinkoje ir charakterio dizainas yra skirtas suteikti studentams žinių ir supratimo apie 3-D modeliavimą, medžiagas, tekstūras, dujotiekio darbo eigą ir integraciją, tiek filmų, tiek filmų kūrimą ir kūrimą. žaidimai kompiuterių animacijos pramonėje. Išsimtos žinios suteiks studentams pradinio lygio pozicijas kompiuterinės animacijos filmų ir žaidimų pramonėje kaip simbolių modeliavimas, aplinka ir žvilgsnio kūrimo menininkai. Be stiprios studijų programos „3-D“ kompiuterių grafikos, studentai įgis kitų įgūdžių periferinėje žiniasklaidoje ir baigs skaitmeninius kursus, kurie padidins jų galimybes susijusiose srityse. Be techninių įgūdžių ir kūrybinio tobulėjimo, ugdymo turinys padeda mokiniams ugdyti kritinį mąstymą, problemų sprendimą ir analitinius įgūdžius, kurie prisideda prie gyvenimo mokymosi ir teikia priemones, kurios padės išlaikyti ilgą ir produktyvią profesinę karjerą kompiuterinėje animacijoje ir pramogose bei žiniasklaidoje industrija.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų The Los Angeles Film School Online »

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 7, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2020
Duration
36 mėnesių
Dieninės
Price
54,000 USD
Bendras mokestis už mokslą. Gali būti taikomi papildomi mokesčiai.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020