Mokslo bakalauras (pramoninės automatikos inžinerija)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Kursas iš pirmo žvilgsnio

 • Kodas: BSA
 • Kurso trukmė: 3 metai visu etatu; iki 6 metų ne visą darbo dieną
 • Kursas mokomas anglų kalba

Šioje akredituotoje ir prestižinėje programoje jūs įgysite:

 • Įgūdžiai ir praktinė patirtis naujausiuose ir besivystančiose technologijose prietaisų, procesų valdymo ir pramonės automatikos srityse
 • Praktiniai patarimai ir atsiliepimai iš pramonės automatikos ekspertų iš viso pasaulio
 • Žinios iš daugybės ekspertų dėstytojų patirties, o ne iš teorinės informacijos
 • Pasauliniai tinklo ryšiai pramonėje
 • Vertinga ir akredituota mokslo (pramoninės automatikos inžinerijos) bakalauro kvalifikacija

Dėl sparčiai tobulėjančių technologijų pramoniniai procesai tampa vis labiau automatizuoti. Anksčiau mechanizuotose sistemose, kurioms reikėjo žmogaus įsikišimo, dabar naudojamos kompiuterizuotos valdymo sistemos, siekiant didesnio tikslumo, tikslumo ir ekonomiškumo. Pramonės automatizavimas ir toliau tobulėja tobulėjant technologijoms, būtina, kad būsimi inžinieriai baigtų įgūdžius, kuriuos galima pritaikyti pramonėje. Mūsų mokslų bakalauras (pramoninės automatikos inžinerija) suteikia jums pažangiausių įgūdžių, kurie yra vertingi darbo vietoje.

Įgiję šią kvalifikaciją, įgysite esminių žinių, kuriomis grindžiamos ir šios, ir kitos inžinerijos sritys. Dar svarbiau, kad tapsite pramonės automatikos technologu.

132790_IMG_5519.jpgEngineering Institute Of Technology","author_url":"","source":""}" />

Kas daro šią tiesioginę internetinę programą išties novatoriška

 • Ši inžinerijos kvalifikacija išsiskiria tuo, kad pabrėžia naudingus, praktinius į pramonę orientuotus technologijos vienetus kartu su stipriais akademiniais pagrindais, glaudžiai suderintais su darbo rinka. Tai tikrai interaktyvi internetinė programa, pagrįsta tokiomis funkcijomis kaip interaktyvios tiesioginės instrukcijos ir nuotolinės (debesies pagrindu veikiančios) laboratorijos.
 • EIT vykdomos į pramonę orientuotos programos užtikrina, kad turėtumėte nuolatinį Pathway (turintį pagrįstą išėjimo ar „poilsio“ tašką) į profesionalų inžinerijos lygmenį, pradedant nuo pažengusiųjų diplomų studijų per mokslo bakalaurus, kad galėtumėte įgyti magistro laipsnį. Jūs galėsite išeiti iš Pathway su kvalifikacija.
 • Studijų krūvio ir trukmės lankstumas pagal programos taisykles. Jei norite sumažinti studijų krūvį, tada trukmė gali būti ne ilgesnė kaip 6 metai, nebent yra sunkinančių aplinkybių (liga, tėvų pareigos ar panašiai).
 • Tai yra visur pasaulyje. EIT dabartiniai studentai jungiasi iš daugiau nei 100 šalių.
 • Studentus be dėstytojų palaiko atsidavę mokymosi pagalbos pareigūnai. Tai suteikia vieną, nuoseklų atskaitos tašką studentams ir intensyvią pagalbą mokymosi procesui gerinti. Pagalbos mokymuisi pareigūnas veikia kaip mentorius, kuris padės jums padidinti savo potencialą visos programos metu ir yra tiesioginio kontakto su dėstytojais kanalas.
 • Dėstytojai yra daugiausia pritraukiami iš pramonės ir yra labai patyrę inžinieriai, taip pat praktikuojami pranešėjai.
 • EIT glaudžiai bendradarbiavo su pramone daugelį metų dirbančių profesiniame sektoriuje. Lankstus ir dinamiškas vystymas reiškia, kad vienetai išlaikys valiutą, keičiant technologijas.

Kaip tai veikia?

EIT programos apima tiesioginių, interaktyvių užsiėmimų internete su profesionaliu instruktoriumi derinį, nustatomus rodmenis ir užduotis. Kursai apima modeliavimo programinę įrangą ir nuotolines laboratorijos programas, leidžiančias pritaikyti teoriją praktikoje, ir suteiks jums nuolatinę paramą iš paskirto mokymosi palaikymo pareigūno.

Praktiniai pratimai ir nuotolinės laboratorijos

Kaip dalis naujoviško naujojo mokymo būdo, EIT internetiniai inžinerijos kursai naudoja keletą nuotolinių laboratorijų (laboratorijų) ir modeliavimo programinę įrangą, kad palengvintų mokymąsi ir išbandytų žinias, kurias įgysite kursų metu. Tai apima išsamias darbo laboratorijas, įkurtas įvairiose pasaulio vietose, į kurias galėsite prisijungti ir vykdyti įvairias praktines sesijas.

Praktika bus papildyta modeliavimo programine įranga, veikiančia nuotoliniu būdu arba jūsų kompiuteryje, kad užtikrintumėte reikiamą praktinę patirtį. Niekas negali pasimokyti vien tik iš paskaitų, laboratorijos ir modeliavimo programinė įranga yra skirtos padidinti medžiagų įsisavinimą ir suteikti jums praktinę mokymosi patirties orientaciją. Visa tai suteiks jums tvirtą, praktinį poveikį pagrindiniams principams ir užtikrins, kad jūs gaunate maksimalią naudą iš savo kurso.

Profesinis atpažinimas

Kaip ir visi Australijos aukštojo mokslo tiekėjai ir universitetai, EIT programos yra akredituotos pagal griežtus Australijos vyriausybės aukštojo mokslo kokybės ir standartų agentūros (TEQSA) standartus. Šį bakalauro laipsnį laikinai akreditavo „Engineers Australia“ pagal Sidnėjaus susitarimą. Tai yra tarptautiniu mastu pripažinta Tarptautinio inžinerijos aljanso (IEA) susitarimų ir įvairių pasirašiusiųjų šalių.

Patekimo reikalavimai

 1. 12 metų Australijos vyresniojo išsilavinimo pažymėjimas ( arba lygiavertis tarptautinių studentų pažymėjimas), baigtas per pastaruosius 2 metus, tinkamai pasiekus matematiką. Pareiškėjai, baigę 12 metus ( arba lygiavertį tarptautiniams studentams ) daugiau nei prieš 2 metus, taip pat turės parodyti atitinkamą darbo patirtį prašomoje studijų srityje; ARBA
 2. Atitinkamas (subdisciplinas) inžinerijos AQF diplomas, išplėstinis diplomas, asocijuotasis laipsnis (ar aukštesnis) sėkmingai baigus visus matematikos dalykus / modulius; ARBA
 3. Užsienyje įgyta kvalifikacija, lygiavertė 2 punktui, gauta iš struktūrizuotos mokymosi programos, kuria visiškai ar iš dalies įgyjama oficialiai akredituota kvalifikacija, įgyta aukštojo mokslo institucijose, tokiose kaip universitetas, vyriausybės technikos kolegija ar vyriausybės pripažinta privati kolegija (ETI vertina) užjūrio kvalifikacijos, remiantis Australijos vyriausybės gairėmis, siekiant nustatyti jų palyginamumą su kvalifikacijomis); ARBA
 4. Tarptautinio bakalaureato (IB) baigimas su mažiausiai 24 balais, įskaitant anglų ir matematikos baigimą; ARBA
 5. Fondo studijos arba atitinkamos disciplinos kurso baigimas, baigus matematiką ir anglų kalbą. pvz., inžinerijos įgalinimo kursai; IR
 6. Patenkinamas anglų kalbos mokėjimas išlaikant anglų kalbos lygį Australijos vyresniojo išsilavinimo pažymėjime ( arba lygiavertis tarptautiniams studentams ); ARBA
 7. Nurodytas pasiekimų lygis pripažintame anglų kalbos teste, tokiame kaip IELTS, ne mažesnis kaip 6,0 balo (o atskiros grupės balas nėra mažesnis kaip 5,5); arba lygiavertis, kaip nurodyta EIT priėmimo politikoje.

Orientacijos savaitės metu visi aukštojo mokslo studentai turi užpildyti matematikos testą ir anglų kalbos testą.

Tarptautiniai studentai, kurie nori studijuoti Australijos miestelyje, turės turėti galiojančią tarptautinę studento vizą. Norėdami gauti daugiau informacijos, užpildykite šiame puslapyje pateiktą kontaktinę formą.

Išankstinis mokymosi pripažinimas ir išimtys

EIT gali suteikti jums kreditą už vienetus, kuriuose galite įrodyti didelę ankstesnę patirtį ar išsilavinimą. Gali būti taikomas vertinimo mokestis.

Atsiliepimai

„Kai atvykau į Australiją, šiek tiek nerimavau dėl savo studijų, bet EIT sudarė labai gerą, draugišką aplinką“.
Amnolpreet Singh, Indija

"EIT jaučiasi kitaip, nes yra maža bendruomenė, todėl jūs turite lengvą prieigą prie vadybos. Bet kokie sunkumai ar iššūkiai, kurie jiems yra, tikrai padės jums su tuo, ko jums reikia."
Viktoras Onoja, Nigerija

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

The key objective of the Engineering Institute of Technology (EIT) is to provide an outstanding practical engineering and technology education; from Diplomas through to Masters Degrees. The finest eng ... Skaityti daugiau

The key objective of the Engineering Institute of Technology (EIT) is to provide an outstanding practical engineering and technology education; from Diplomas through to Masters Degrees. The finest engineering lecturers and instructors, with extensive real engineering experience in the industry, are drawn from around the world. The learning is gained through face-to-face classes as well as synchronous, online (eLearning) technologies. Skaityti mažiau
Pertas , Melburnas , Bentley + 2 Daugiau Mažiau