Mokslo bakalauras (apdovanojimai) bankininkystės ir finansų srityje („Top-up“) (Essex universitetas)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Essex universitetas

Struktūra ir turinys

Ši studijų programa susideda iš dviejų dalykų, susijusių su bankininkyste ir finansų ir tinka studentams, siekiantiems siekti karjeros bankų ir finansinių paslaugų sektoriuose.

Ši programa taip pat suderinta su investicijų valdymo sertifikato (IMC) mokymo programa. IMC yra idealus pagrindas tiems, kurie ateityje planuoja įsiregistruoti į Chartered Financial Analyst (CFA) programą, nes ji apima 30% CFA I lygio mokymo programos.

Po baigimo studentai gali gauti profesionalių kvalifikacijų iš Chartered Certified Accountants Association (ACCA) greičiau nei jų bendraamžiai. Jie gali kreiptis dėl 7 "ACCA" pagrindinių dokumentų išimčių.

Patekimo reikalavimai

Ši programa suteikia daugybę kvalifikacijų, įskaitant:

  • Politechnikos diplomas
  • Kaplano diplomas
  • Kiti privatūs diplomai ir / ar užsienio kvalifikacijos bus vertinamos kiekvienu konkrečiu atveju

Visais atvejais galutinį sprendimą įtraukti į programą turi Universitetas.

Anglų reikalavimai:

  • Pareiškėjai privalo atitikti Universiteto anglų kalbos reikalavimus

Karjeros perspektyvos ir galimybės

Po baigimo studentai gali pasirinkti atlikti šiuos (bet neapsiribojant) šiuos vaidmenis:

  • Finansų analitikas
  • Akcijų analitikas
  • Kredito analitikas
  • Investicijų tyrimų analitikas
  • Atitikties pareigūnas arba rizikos analitikas
  • Prekybos atstovas

Pristatymo metodai

Studentai dalyvaus paskaitų, pamokų ir seminarų programoje derinys. Kiekvienam vienetui suteikiamos 24 valandos akademinės indukcijos / seminarų sesijos trimis nėštumo trimestrais. Programos planuojama 5 dienas per savaitę, 3 valandas per dieną. Tikimasi, kad studentai bus įsikūrę kampelyje užsiėmimams, seminarams ir savarankiškam mokymui.

Vertinimo metodai

Kiekvienas vienetas vertinamas pagal bet kokį vidurio laikotarpio egzaminų, atskirų esė, ataskaitų, individualių ir grupinių pristatymų derinį. Vertinimo metodai gali skirtis priklausomai nuo konkretaus vieneto reikalavimų.

Baigimo ir laipsnio

Studentai, sėkmingai išlaikę ir išlaikę kursų struktūroje numatytus modulius, gaus Essekso universiteto bakalauro laipsnį bankininkystėje ir finansuose .

Laipsnių apdovanojimai bus tokie patys kaip ir universitetų absolventams.

Programos mokesčiai

Iš viso mokestį sudaro universitetų registracija, paskaitos / vadovėliai / praktiniai užsiėmimai ir vertinimai, tokie kaip užduotys / testai / egzaminai / projektai (jei taikoma), skaitmeninė programos medžiaga, laipsnis (jei jis įgytas) ir nuorašas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning oppo ... Skaityti daugiau

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning opportunities. Skaityti mažiau
Singapūras , Singapūras , Singapūras + 2 Daugiau Mažiau