" Online Data Science" magistras - " Utica College" finansinis nusikaltimas moko studentus, kaip analizuoti ir panaudoti didelius duomenis, norint įgyti vertingos įžvalgos, dėl kurių gali atsirasti novatoriškų idėjų ir sprendimų įvairiose srityse. Pagrindiniai kursai pabrėžia mokslinių tyrimų projektavimą ir kritinį duomenų įvertinimą naudojant teorinius modelius, taip pat socialinį sprendimų priėmimo procesą ir sprendimų, pagrįstų duomenimis, įgyvendinimą.

Ši 30 kreditų valandų online duomenų mokslo programa reikalauja, kad studentas baigtų 15 kreditų valandų duomenų mokslų branduolys prieš baigdamas savo programą su 12 kredito valandų pasirinktoje srityje (-iuose) ir sudaryti su trimis (3) kredito magistro kapinės projektas. Programa yra sukurta taip, kad ją būtų galima užpildyti tik penkiais nuolatiniais studijų semestrais (apie 2 metus).


Specializacijos apima:

  • Socialinių mokslų analizė: ši specializacija orientuota į duomenų mokslo taikymą socialinių mokslų tyrimams ir politikos formavimui. Jūs sukursite supratimą apie sudėtingas organizacijas ir biurokratiją, socialines tendencijas, apklausos duomenis ir rinkėjų informaciją bei mokslinių tyrimų projektus šioje srityje.

  • Verslo analizė: sužinokite, kaip duomenų mokslas taikomas verslo vadybai ir sprendimų priėmimui. Sužinokite, kaip naudoti demografines tendencijas, surašymo informaciją ir kitas duomenų bazes, kad prognozuotumėte rinkos ir darbo jėgos pokyčius bei valdytų riziką.

  • "Kite saugumas": skirta studentams, kurie nori pritaikyti savo duomenų mokslo žinias ir įgūdžius naujausioje kibernetinės saugos srityje ir kompiuterinės teismo ekspertizės praktiką, skirtą vadovavimui ir planavimui, pritaikytai konkrečiai kibernetinės erdvės srityje. Ši specializacija leidžia mokiniams užsiimti "Cyber ​​Security MS" programos kursu.

  • Finansinis nusikaltimas: skirtas studentams, kurie nori pritaikyti savo duomenų mokslo žinias ir gebėjimus, kad išplėstų savo kompetenciją valdant įmonių ir pažangius technologinius išteklius, skirtus kovai su ekonominiais nusikaltimais. Ši specializacija leidžia studentams mokytis pagal Finansų nusikalstamumo ir atitikties valdymo MS programą.

  • Bendrieji dalykai: Studentai taip pat turi galimybę kurti savo specializacijos dėmesį, pasirenkant bet kuriuos keturis 3 kreditų aukštojo mokslo kursus, kuriuos galima gauti su programos direktoriaus patvirtinimu.
Programa mokoma:
  • Anglų
Utica College Online

Peržiūrėti 48 daugiau kursų Utica College Online »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 8, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Duration
20 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
End Date
Grd. 31, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Kov. 31, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Rgp. 31, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Grd. 31, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Kov. 31, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Rgp. 31, 2020