Read the Official Description

" Online Data Science" magistras - " Utica College" finansinis nusikaltimas moko studentus, kaip analizuoti ir panaudoti didelius duomenis, norint įgyti vertingos įžvalgos, dėl kurių gali atsirasti novatoriškų idėjų ir sprendimų įvairiose srityse. Pagrindiniai kursai pabrėžia mokslinių tyrimų projektavimą ir kritinį duomenų įvertinimą naudojant teorinius modelius, taip pat socialinį sprendimų priėmimo procesą ir sprendimų, pagrįstų duomenimis, įgyvendinimą.

Ši 30 kreditų valandų online duomenų mokslo programa reikalauja, kad studentas baigtų 15 kreditų valandų duomenų mokslų branduolys prieš baigdamas savo programą su 12 kredito valandų pasirinktoje srityje (-iuose) ir sudaryti su trimis (3) kredito magistro kapinės projektas. Programa yra sukurta taip, kad ją būtų galima užpildyti tik penkiais nuolatiniais studijų semestrais (apie 2 metus).


Specializacijos apima:

  • Socialinių mokslų analizė: ši specializacija orientuota į duomenų mokslo taikymą socialinių mokslų tyrimams ir politikos formavimui. Jūs sukursite supratimą apie sudėtingas organizacijas ir biurokratiją, socialines tendencijas, apklausos duomenis ir rinkėjų informaciją bei mokslinių tyrimų projektus šioje srityje.

  • Verslo analizė: sužinokite, kaip duomenų mokslas taikomas verslo vadybai ir sprendimų priėmimui. Sužinokite, kaip naudoti demografines tendencijas, surašymo informaciją ir kitas duomenų bazes, kad prognozuotumėte rinkos ir darbo jėgos pokyčius bei valdytų riziką.

  • "Kite saugumas": skirta studentams, kurie nori pritaikyti savo duomenų mokslo žinias ir įgūdžius naujausioje kibernetinės saugos srityje ir kompiuterinės teismo ekspertizės praktiką, skirtą vadovavimui ir planavimui, pritaikytai konkrečiai kibernetinės erdvės srityje. Ši specializacija leidžia mokiniams užsiimti "Cyber ​​Security MS" programos kursu.

  • Finansinis nusikaltimas: skirtas studentams, kurie nori pritaikyti savo duomenų mokslo žinias ir gebėjimus, kad išplėstų savo kompetenciją valdant įmonių ir pažangius technologinius išteklius, skirtus kovai su ekonominiais nusikaltimais. Ši specializacija leidžia studentams mokytis pagal Finansų nusikalstamumo ir atitikties valdymo MS programą.

  • Bendrieji dalykai: Studentai taip pat turi galimybę kurti savo specializacijos dėmesį, pasirenkant bet kuriuos keturis 3 kreditų aukštojo mokslo kursus, kuriuos galima gauti su programos direktoriaus patvirtinimu.
Program taught in:
Anglų
Utica College Online

See 36 more programs offered by Utica College Online »

Last updated October 8, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Gegužė 2019
Rgp 2019
Duration
20 mėnesių
Ištęstinės
By locations
By date
Start Date
Gegužė 2019
End Date
Grd 31, 2020
Application deadline
Start Date
Rgp 2019
End Date
Kov 31, 2021
Application deadline
Start Date
Sau 2020
End Date
Rgp 31, 2020
Application deadline

Gegužė 2019

Location
Application deadline
End Date
Grd 31, 2020

Rgp 2019

Location
Application deadline
End Date
Kov 31, 2021

Sau 2020

Location
Application deadline
End Date
Rgp 31, 2020