Oficialus aprašymas

Vadovaujanti jūsų organizacija reikalauja daugiau nei stiprių finansinių įgūdžių. Tai reikalauja verslo ir vadybinės įžvalgos. Saint Mary's University of Minnesota's Online Master of Science in Accounting (MSA) įkūnija pažangią apskaitos praktiką, taip pat minkštus įgūdžius mokyti jus žmogišką apskaitos dalį.

Sukūrė specialistai, specialistai, MSA programa buvo sukurta bendradarbiaujant su CPA įmonės partneriais, finansų direktoriais ir kitais apskaitos vadovais . Šie specialistai turi savo organizacijų vadovus ne tik turėti reikalingus apskaitos įgūdžius, bet ir būti puikiais vadovais ir komunikatoriams. "Šventosios Marijos" programos pagrindinė programa pabrėžia labai svarbias verslo temas, tokias kaip: finansinė komunikacija, lyderystė, etika, informacinės sistemos ir strateginis valdymas.

Apskaitos studijų programa taip pat numato:

  • Išsamios žinios apie įmonių atsakomybę
  • Strateginis planavimas
  • Nuostolių prevencija

Fakultetas turi realaus pasaulio apskaitos patirtį ir teikia įžvalgų ir patarimų savo universitetų ir interneto studentams. Šventosios Marijos magistrantūros apskaitos programoje naudojami tiek praktinio taikymo, tiek teorijos studentai, kad jie taptų apskaitos ekspertais.

Užsirašykite savo magistro laipsnį, kai gaunate kreditus, reikalingus 150 kreditų Sertifikuoto auditoriaus (CPA) egzaminui ir (arba) Sertifikuotos valdymo sąskaitos (CMA) sertifikavimui .

Jei norėtumėte sužinoti daugiau apie "Saint Mary's Online" magistro studijų programą, užpildykite formą, kad paprašytumėte daugiau informacijos.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 11 daugiau kursų Saint Mary's University of Minnesota Online »

Paskutinį kartą atnaujinta June 25, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date