Visi žinome, kad mobilusis telefonas yra ateitis, o kartu ir mobiliosios programos. Šis kursas suteiks jums žinių ir įgūdžių, reikalingų norint sukurti savo programą. Nesvarbu, ar jūs darysite šį kursą dėl asmeninių ar profesinių priežasčių, jums bus prapūsti tik tai, kiek galite išmokti per 4 trumpas savaites./>

Kurso informacija

1 pamoka. Kodėl verta rinktis mobiliuosius telefonus?

Iš pradžių iki pabaigos sužinokite mobiliųjų programų kūrimo procesą. Šiame kurse jūs sužinosite visus veiksmus, kurių reikia norint pereiti nuo "didžiosios idėjos" į "App Store" sėkmę. Mes tiksliai parodysime, kokia gyvybinga programos idėja, ir pradėkite kurti programą.

2 pamoka. Projektavimas jūsų auditorijai

Ar tiksliai žinote, kas yra jūsų vartotojai? Ką jie daro? Kaip jie naudos jūsų programą? Kada jie atidarys? Šioje pamokoje jūs išmokysite suprasti savo tikslinę auditoriją ir sukurti sėkmingą jūsų programos dizainą.

3 pamoka. Pradedančiųjų kodavimas

Programos kalbos pasirinkimas gali būti vienas iš svarbiausių sprendimų kuriant programą. Labai svarbu suprasti, kokį kodavimo žinių lygį turėsite sukurti savo programą iš pradžios iki pabaigos. Ši pamoka padės jums pasinaudoti turimomis galimybėmis.

4 pamoka - vystymosi gyvavimo ciklas

Programos kūrimas yra paprastas, bet tai nereiškia, kad tai lengva. Kad sukurtume sėkmingas programas, turime išlaikyti jį paprastu. Mes jums pradėsime savo programos idėją ir išmokysite tobulėti, kol bus jūsų MVP.

5 pamoka. Duomenų kaupimas naudojant programas

Ar jūsų programa gerai prisimena? Ar ji saugo slaptą informaciją arba paprasčiausiai savo naudotojų pageidavimus? Kad išnaudotumėte savo programą, turėsite pridėti prie programos duomenų bazę ir užtikrinti, kad informacija būtų saugi.

6 pamoka - jūsų programos paskelbimas

"Mobile App Development" itin svarbu, kad jums būtų aiškus kelias į sėkmę, kol jūsų programa bus paruošta platinti visame pasaulyje. Šiame pamokoje sužinosite apie "Developer Console" ir tai, ko jums reikia, kad viskas būtų paruošta programos paleidimui. Mes atliksime žingsnius, kad paleistume "App" parduotuvėje "Google Play", suteikdami jums prieigą prie naudotojų pasaulių, kurie jus padarys sėkmingai.

7 pamoka - uždirbti pinigus mobiliuoju telefonu

Pasirengimas galutiniam programos kūrimo etapais yra puikus, bet kas tada? Turite suprasti savo galimybes užsidirbti pinigų naudodami programą. Ar žinote, kaip mobiliajame telefone yra pinigai? Viena didžiausių klaidų, kurią bet kuris kūrėjas gali padaryti, nesivaržo, kai baigsite savo programą. Išmoksite įvairius "Developers" naudojamus įplaukų modelius, kad jūsų programa būtų sėkmingai išleista visame pasaulyje. Jūs mokysite pridėti vertę

8 pamoka. Vystymosi analizė

Mūsų galutinėje pamokoje įgysite įgūdžių rinkti duomenis ir suprasti, kaip šie duomenys naudojami pajamų perkėlimui į programą. Kiekvieną sėkmę reikia išmatuoti, kad suprastume, kur mes atlikome ir ką galime patobulinti. Suprasti pramonės specialistų naudojamus kūrimo įrankius padės pasiekti savo tikslus ir aiškiai išmatuoti savo sėkmę.

Pradėkite mokytis dabar

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Shaw Academy »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
4 savaites
Ištęstinės
Price
Free
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date