Ministerijos daktaras (internete)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Ministerijos mokslų daktaro laipsnis internetu

Šis internetinis kursas dėstomas tik anglų kalba.

„Per meilę tarnaukite vienas kitam.“ Tai ir yra tarnystės širdis. Dvasia išreikš savo meilę tarnybai įvairiais būdais per kiekvieną iš mūsų pagal unikalų būdą, kuriuo Jis mus sukūrė ir suformavo.

 • Ar žinojai, kad žodis „ministras“ turi dvi ypatingas reikšmes, kurios abi mums padeda suprasti mūsų pašaukimą? Pirma, „ministras“ yra „tas, kuris veikia vykdydamas kito autoritetą“. Ar jūs norite veikti laikydamiesi Jo valdžios, išgirdę konkrečius Jo nurodymus jums?
 • Kita „ministro“ reikšmė yra „tarnas“. Kiekvienas iš jų yra gavęs skirtingas dovanas, o mūsų tarnystė yra panaudoti šias dovanas tarnaujant viena kitai. Ar norite visas savo dovanas naudoti taip, kaip nori Viešpats?

Jei taip, tada daktaras ministerijos iš Christian Leadership University yra būtent tai, ką jūs buvote ieško.

125542_candles-2628473_960_720.jpg

„pixel2013“ / „Pixabay“

Jūs jau užsitarnavote savo laipsnį

Tai, kiek metų dirbote, ir gyvenimas, kurį palietėte, liudija jūsų atsidavimo Viešpačiui Jėzui Kristui lygį. Dabar galite patvirtinti ir dokumentuoti savo išskirtinį tarnavimo laiką gavę ministerijos daktaro laipsnį. Esate daug arčiau savo laipsnio, nei galite suvokti. Pasiekite iki 50% savo laipsnio per kitų kolegijų nuorašus ir gyvenimo patirties rinkinį. Pasinaudokite savo ankstesnėmis studijomis ir patirtimi, kad uždirbtumėte ministerijos gydytoją per trumpesnį laiką, nei jūs kada nors galvojote!

Pagerinkite savo sugebėjimą išgirsti Dievo balsą

Be abejo, jums nėra keista išgirsti tą „ramų, mažą balsą“. Pajutote Dievo kvietimą į savo gyvenimą patekti į tarnybą ir pajutote švelnų Jo vadovavimą, kai stengėtės laikytis Jo tobulos valios. tavo gyvenimas. Bet ar kada norėjai, kad galėtum tiksliau sutelkti dėmesį į Jo balsą? Ar jaučiatės alkanas nuosekliau girdėti iš savo dangiškojo Tėvo ir norite, kad galėtumėte būti 100% įsitikinę, jog tai iš tikrųjų yra Jis?

Nustokite badauti ir pradėkite miegoti

Štai kas yra Christian Leadership University ! Pagrindinis visko, ko mokome, pagrindas yra sugebėjimas be vargo ir nuosekliai išgirsti Dievo balsą. Kursas Komunija su Dievu sustiprins jūsų sugebėjimą atpažinti Jo balsą ir pašalins visas abejones ir netikrumą. Įgysite įgūdžių iš karto atpažinti ir „suderinti“ pagal dažnį, kad galėtumėte „sureguliuoti“ likusį pasaulį.

Dalinkitės Dievo balso dovana

Kai jums bus labai patogu patirti kasdienius pokalbius su Jėzumi, natūraliai kils noras pasidalinti šiuo sugebėjimu su aplinkiniais, kurių gyvenimus paliečiate. Kokią geresnę dovaną galėtumėte jiems įteikti? Skleiskite žodį ir įtraukite nuolat didėjantį Dievo vaikų skaičių į nuolatinį, gyvenimą keičiantį, gražų bendravimą, kuris yra Jo širdies troškimas.

Paspartinkite savo laipsnį

Esate daug arčiau savo ministerijos daktaro laipsnio, nei suprantate. Pasiekite iki 50% savo laipsnio per kitų kolegijų nuorašus ir gyvenimo patirties rinkinį. Panaudokite savo ankstesnes studijas ir patirtį ir uždirbkite daktaro laipsnį ministerijoje greičiau, nei jūs kada nors galvojote!

Uždirbkite savo laipsnį namuose

Įgykite akredituotą daktaro laipsnį ministerijoje 100% per nuotolinį mokymąsi.

Ministerijos laipsnis Greita pradžia

Uždirbkite iki 50% savo laipsnio per gyvenimo patirties kreditą ir pervedimus iš kitų kolegijų.

Kodėl reikia mokėti daugiau?

Studijos CLU yra apie 1/10 dešimtosios privačios kolegijos ir apie 1/4 viešosios valstybinės kolegijos.

Besivystančių šalių studentams bus suteikta nuolaida iš Christian Leadership University :

 1. Jei užsakote įprastą 3 kreditų CLU kursą, kurso kaina sumažėja nuo 300 USD iki 150 USD. Kursų medžiaga ir siuntimo išlaidos yra papildomos.
 2. Mes turime daugiau nei 20 populiariausių kursų elektroninių mokymo modulių, kurie suteikia taikomojo dvasingumo diplomą. Visą medžiagą iškart galite rasti savo kompiuteryje ar išmaniajame telefone. Įprasta modulio kaina yra nuo 99 USD iki 197 USD, todėl galite paprašyti kupono, kuris atleidžia modulį nuo pusės kainos. Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite čia.

CLU yra svarbiausias mokymosi apreiškimais pagrindas

Mūsų unikalus požiūris yra tikras gyvenimas, pagrįstas Biblija, apreiškimais grįstas mokymasis, patvirtintas Dievo balsu.

Turimi kursai

 • REN103 Komunija su Dievu
 • REN204 Natūraliai antgamtiška
 • COU202 patarė Dievas
 • „BUS102“ įvykdykite savo finansinį likimą
 • HEA102 Prisiimkite atsakomybę už savo sveikatą
 • „LEA103“ buvo gautas sėkmingai
 • LEA310 mokomasi vadovauti
 • THE121 įstatymas ir dvasia
 • WOR101 Tikinčiojo garbinimas I
 • COU203 Komunikacijos kertiniai akmenys
 • REN206 patepimo didinimas
 • LEA205 „Misijos pareiškimo kūrimas“
 • REN207 Gydomasis patepimas
 • LEA203 lyderystė penkiskart
 • COU301 Maldos, kurios gydo širdį
 • LEA303 Lyderio tobulinimas
 • „REN310“ išmintis per sapnų interpretaciją
 • „BUS320“ naujos vadybos tendencijos
 • MIN310 Patyrimas Dievui mažoje grupėje
 • THE331 namas-bažnyčia
 • BIB390 Biblijos tyrimų metodai
 • LEA321 Visionary lyderystė
 • MIN415 Pateptas pamokslas

Reikalavimai

Daugeliui daktaro laipsnių reikia 40 kreditų, viršijančių magistro laipsnį, su galimybe daktaro disertaciją atlikti už dalį kreditų. Šiems laipsniams gauti reikia 60 kreditų už magistro laipsnį, įskaitant privalomą daktaro disertaciją: krikščioniškosios filosofijos daktaras, dieviškumo ir teologijos daktarai. Šie kreditai gali būti gauti iš 1) kursų derinio; 2) originalus disertacijos ar ministerijos projektas ir 3) praktikos ar stažuotės patirtis. Tikimasi, kad studentas kartu su dekanu parengs programą, kuri patenkins jo augimo troškimą srityje (-se), kurioje (-iose) Dievas įdėjo aistrą į jo širdį.

 1. Rengiami kursai: Studentas gali pasirinkti bet kurį iš CLU siūlomų kursų. Jei jis pasirinks bakalauro kursą, bus atliktas papildomas darbas, kad būtų įvykdyti abituriento reikalavimai.
 2. Originali disertacija ar ministerijos projektas: Tai gali būti originalus rašytinis darbas arba sukurti ministerijos darbą. Unikalumas ir (arba) originalumas bus pagrindiniai šio projekto įvertinimo taškai. Jei projektas yra rašytinis, jis turėtų išlaikyti pusiausvyrą tarp originalių teksto tyrimų (Raštuose ir antrinėje literatūroje) ir praktinio darbo išbandymo realiame gyvenime. Kažkodėl ministerijos darbas ar originalus rašytinis darbas turėtų pridėti naują požiūrį į disertacijoje nagrinėjamos temos žinias ir praktiką.
 3. Praktika arba stažuotė: Mes taip pat skatiname daktaro laipsnį gauti iš realios tarnybos tarnybos patirties.

Ribos: Iš viso tiek kitų kreditų perkėlimo iš kitų institucijų, tiek iš kreditų, uždirbtų dėl gyvenimo patirties, gali būti skiriama daugiausia 20 kreditų. Iš šių 20 ne daugiau kaip 10 gali būti gauti iš kreditų, uždirbtų už gyvenimo patirtį.

Kontaktiniai duomenys

Paštas: clu@cluonline.com

Telefonas: 800-466-6961
arba
716-681-4896

Faksas: 716-685-3908

„Facebook“: https://www.facebook.com/christianleadershipuniversity/

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Christian Leadership University brings the Voice of God to every learning experience. It’s a unique approach that will transform the way you learn, and you’ll never go back to dry studying again once ... Skaityti daugiau

Christian Leadership University brings the Voice of God to every learning experience. It’s a unique approach that will transform the way you learn, and you’ll never go back to dry studying again once you do it this way! Skaityti mažiau