Oficialus aprašymas

Kokie yra šio kurso tikslai?

Studentai mokysis, kaip projektuoti, kurti ir diegti SQL Server BI sprendimai, užtikrinantys daugiau duomenų daugiau žmonių visoje organizacijoje. Tai MCSE "SQL Server Business Intelligence" Žinoma, taip pat suteikia studentams galimybę naudotis Live Labs. Ši vertinga mokymosi išteklių leidžia kandidatams sukurti ir išbandyti savo BI programas ir ataskaitas, naudojant gyvą įrangą, jie taip pat gali atkurti scenarijus kurso, siekiant užtikrinti visišką sulaikymą dalykai yra dėstomi.

Kursas prasideda trijų modulių, kurie sudaro MCSA SQL Server 2012 kursas:

  • "Microsoft" 70-461: užklausos draudžiamos "Microsoft SQL Server 2012
  • "Microsoft" 70-462: Administruojanti SQL Server 2012 Databases
  • "Microsoft" 70-463: Įgyvendinimo duomenų saugyklos su SQL Server 2012

Žinoma, tada toliau su dviejų modulių, kurie sudaro MCSE SQL Server 2012 Business Intelligence. Pirmasis iš šių modulių, "Microsoft" 70-466: Įgyvendinimo duomenų modeliais ir Ataskaitos su Microsoft SQL Server 2012, imsis studentų per:

  • Kaip dirbti su didelės apimties duomenų bazėms įvairiose platformose, kaip yra įprasta daugelyje šiuolaikinių BI paraiškas ir ataskaitas.
  • Statybos Online Analytical Processing (OLAP) kubeliai ir remiant struktūras, tokias kaip suvestines lenteles, PowerPivot sprendimų ir Daugiamačių raiškos (MDX) greitai ir efektyviai pateikti informaciją analitikų.
  • Nurodykite tarp Unified trimatis modeliavimas (UDM) ir Business Intelligence "semantinio modelių pagal konkrečius verslo duomenų ir ataskaitų poreikius.
  • Kuriant sudėtingas SQL užklausas į mano kelių rinkinių ir statybos ataskaitų, naudojant Crescent.

"Microsoft" 70-467: Verslo analitikos sprendimų projektavimas su Microsoft SQL Server 2012:

  • Projektavimas BI sprendimus, kurie atitinka esamas ir būsimas veiklos ir mastelio poreikius.
  • Naudojant Excel Services "ir" SharePoint atskaitomybės integravimą, kad būtų galima pagerinti duomenų analizės ir integracijos su kitomis linija verslo taikomųjų programų.
  • Projektavimas, diegti ir valdyti SSIS paketas pratęsti BI programos funkcionalumą ir atskleisti daugiau Duomenų naudojimas ataskaitoms ir modeliavimas.

Kas tai skirta?

Šis kursas tinka IT profesionalams, kurie nori gauti naudos iš turintys galimybę dislokuoti BI sprendimus įmonėje klasės aplinkoje naudą.

Reikalavimai

Nėra prielaidos imtis šį kursą.

Ką žymi šį kursą be?

Profesionalai su Business Intelligence kvalifikacijos paprastai veikia vaidmenis, pavyzdžiui, BI analitikas, BĮ architekto ar BI kūrėjas. Šie vaidmenys paprastai siūlo vidutinis atlyginimas £ 40.000.

Šaltinis: PayScale

Kas atsitinka po prašydama informacijos?

Kai jūs turite pasiteiravo jumis bus susisiekta vienas iš mūsų specialistų karjeros konsultantų, kurie galės suteikti jums papildomos informacijos jums reikia.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 173 daugiau kursų E-Careers »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Price
170 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date