Oficialus aprašymas

Kokie yra šio kurso tikslai?

Tai MCSA serverio 2012 kursas yra pastatytas aplink tris egzaminus ir suteikia jums su visų žinių, būtinų norint tinkamai valdyti, prižiūrėti ir šalinti serverius, kaip tai darytumėte bet verslo klasės duomenų centro.

Daugiau nei tiesiog suteikiant prieigą prie kurso medžiagos, taip pat suteikti studentams 12 mėnesių neribotą prieigą prie mūsų Live Labs, kuri padės juos praktikuoti ir tobulinti savo praktinius įgūdžius su priskirtu gyva įrangą.

"Microsoft" 70-410: Diegimas ir konfigūravimas Windows Server 2012 - Sužinokite darbo su Microsoft Windows Server 2012 pagrindus:

 • Įdiegti ir konfigūruoti serverį 2012, įskaitant pagrindinio aparatūros ir leidimai konfigūracijos.
 • Konfigūravimas pagrindines OS paslaugas, įskaitant keitimosi rinkmenomis, spausdinimo labui ir tinklų vaidmenis.
 • Kurti Active Directory "vartotojai ir kompiuteriai ir grupės strategijos objektus (GPO), reikalingų valdyti įmonių tinklą.
 • Naudojant įmontuotą saugumo priemones apriboti prieigą prie duomenų, taikomųjų programų ir kitų pagrindinių tinklo išteklių. "Microsoft" 70-411: administravimas "Windows Server 2012 - Sužinokite, kaip išlaikyti serverį veikia didžiausia sąlyga:
 • Supaprastinti serverio ir pleistras diegimas naudojant vaizdus.
 • duomenų saugumą ir galimybę naudojantis paskirstytosios rinkmenų sistemos (DFS) gerinti, failų serverio Resource Manager (FSRM), failų ir disko šifravimas.
 • Stebėsena ir auditas serveriai identifikuoti ir išspręsti galimas problemas.
 • Tinklo sąvokas, įskaitant VPN, tinklo politika serveris (NPS), politikos ir tinklo prieigos apsauga (NPP).
 • efektyviai platesnį tinklą valdanti domeno kontrolierių, paslaugų tapatumo, Active Directory, sąskaitų politikos ir GPO. "Microsoft" 70-412: konfigūravimas Išplėstinė Windows Server 2012 Services - Sužinokite, kaip išlaikyti verslo klasės operacinę aplinką:
 • Kaip ir kodėl konfigūruoti tinklo apkrovos balansavimo (NLB) ir automatinis grupavimas maksimalų išteklių prieinamumą.
 • Diegimas ir valdyti "Windows Server 2012 virtualios mašinos (VM) aplinkoje.
 • Valdymas saugojimo ir atsargines kopijas, serverio atsigavimą ir nelaimės scenarijus.
 • Išplėstinė tinklo valdymo, naudojant DHCP, DNS IPAM ir "Active Directory" domenų, miško patikai ir svetainėse.
 • Saugūs įmonės tinklo išteklius Active Directory Federation Services (ADT), "Active Directory" sertifikavimo tarnyba (ADCS) ir "Active Directory" teisių valdymo tarnybos (ADRMS).

Kas tai skirta?

MCSA serverio 2012 Kursas idealiai tinka IT profesionalams, kurie nori pagerinti savo Windows Server valdymo įgūdžius, arba nori įgyti pramonės pripažinta sertifikavimo.

Reikalavimai

Nėra prielaidos dėl šio kurso.

Ką žymi šį kursą be?

Baigęs MCSA serverio 2012 Žinoma, galite eiti į užpildydami MCSE, kad telpa į jūsų karjeros plėtros planus. IT darbuotojai, turintys MCSA serverio 2012 kvalifikacija paprastai veikia vaidmenų, tokių kaip serverio vadybininkas, serverių analitiko ir sistemų administratorius.

Kas atsitinka po prašydama informacijos?

Kai jūs turite pasiteiravo jumis bus susisiekta vienas iš mūsų specialistų karjeros konsultantų, kurie galės suteikti jums papildomos informacijos jums reikia.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 173 daugiau kursų E-Careers »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Price
300 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date