Meno magistras klasikinėje archeologijoje

Bendroji informacija

11 locations available

Programos aprašymas

Tikslai

Klasikinės archeologijos magistro laipsnis yra puiki naujovė Italijos universitetų kursuose. "Sapienza" universiteto archeologijos žinomi tyrimai yra suderinti su "Unitelma Sapienza" universiteto internetiniais įrankiais, kurie italų ir užsienio vartotojams suteikia išskirtinį ir prestižinį mokymo projektą. Šis magistro laipsnis yra tarpuniversitetinis laipsnis, kurį kartu skiria abu universiteto partneriai.

Klasikinės archeologijos magistro laipsnis - tai kruopštus mokymas klasikinės archeologijos srityje. Visų pirma, taikant didaktinę metodiką, jungiančią tiek tradicinius (archeologinius, lingvistinius-filologinius, meninius), tiek novatoriškus išteklius (taikant pažangiausius metodus materialios kultūros pažinimui), ketinama apmokyti archeologinių ir istorinių įgūdžių antrojo lygio absolventus.

57834_PMPZ3QCY0U.jpg

Karjeros galimybės

Klasikinės archeologijos absolventas galės bendradarbiauti su valstybinėmis ir privačiomis institucijomis, susijusiomis su nacionalinio ir tarptautinio archeologinio ir kultūrinio paveldo apsauga ir valdymu. Studentas gebės imtis tarptautinio bendradarbiavimo projektų ir programų krypčių, skirtų ne Europos šalių archeologinių išteklių propagavimui, kultūros išteklių ir turistinių tikslų gerinimui. prisijungti prie vietinių įstaigų, kurioms numatomas platus įgaliojimas valdyti ir gerinti kultūros paveldą.

Programos apžvalga

Magistro studijų programa yra anglų kalba ir seka Unitelma Sapienza el. Mokymosi modeliu. Studentas privalo baigti lauko praktiką, vykstančią Romoje ar kitoje archeologinėje vietovėje, suderintoje su kursų valdybos nariais. Egzaminai vyks tik "Unitelma Sapienza" būstinėje Romoje.

Klasės Tvarkaraščiai

Pirmųjų metų dalykai bus visi 2017-2018 metų akademiniai metai pagal tokį grafiką:

  • 2017 m. Gruodis: priešistorė ir protohistorystė; Etruskologija
  • 2018 m. Vasaris: romėnų istorija ir archeologija
  • 2018 m. Balandžio mėn.: Klasikinė archeologija; Lotynų literatūra
  • 2018 m. Gegužė: Graikijos istorija; Egėjo civilizacijos; Topografija

Visi antrosios pakopos dalykai bus pateikti 2018-2019 mokslo metais.

Egzaminai vyks Romoje kartu su stažuotėmis ar stažuotėmis archeologinėse vietose.

Kuriant 6 KMU formuojamą praktiką, priskiriama kasinėjimų vietoje tenka apie 10-15 dienų. Kalendorius bus planuojamas atsižvelgiant į egzamino datas (pameistrystės metu Romoje).

Mokesčiai

Registracija yra atidaryta visus metus be laiko limito. Galite sekti pamokas, knygų egzaminus, spausdinimo pažymėjimus ir prisijungti prie "Unitelma Sapienza" 24 valandas per parą, 365 dienas per metus iš bet kurio kompiuterio, planšetinio kompiuterio ir išmaniojo telefono. Registracijos mokestis yra 2 300,00 EUR (plius regioninis 140 eurų mokestis), kurį galima sumokėti trimis dalimis. "Unitelma Sapienza" asocijuotoms narėms registracijos mokestis yra 1 800,00 EUR (plius regioninis 140 eurų mokestis), kuris gali būti mokamas trimis dalimis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Unitelma Sapienza is the only on-line Italian university that is maintained by a consortium composed of public enterprise and directly linked to the best Italian public university: the University of R ... Skaityti daugiau

Unitelma Sapienza is the only on-line Italian university that is maintained by a consortium composed of public enterprise and directly linked to the best Italian public university: the University of Rome "La Sapienza", with 130,000 students and a staff of 4,000 teachers and researchers. Skaityti mažiau
Roma , Ispanija internete , Meksika internete , Australija internete , JAV internete , Kanada internete , Ispanija internete , Meksika internete , Australija internete , JAV internete , Kanada internete + 10 Daugiau Mažiau