Menų nelaimių ir avarinių situacijų valdymo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Nelaimių ir skubios medicinos pagalbos magistro programa yra 36 kreditų, dvejų metų tarpdisciplininis laipsnis, skirtas ugdyti tiek siekiančius, tiek esamus nelaimių ir ekstremalių situacijų valdymo specialistus. Programa nagrinėja teorinius nelaimių ir ekstremalių situacijų valdymo pagrindus kaip augančią praktikos ir studijų sritį. Programa pabrėžia integruotą ir visapusišką nelaimių ir avarinių situacijų valdymo metodą, pagrįstą supratimu, kad nelaimės yra daugiau nei pavojus ir yra tarpusavio ir aplinkos apsaugos, socialinės, ekonominės ir politinės sritys. Šis metodas remia idėją, kad nelaimių ir avarijų valdymo procesai ir veiksmai gali ir turėtų prisidėti prie rizikos mažinimo, bendruomenės atsparumo ir tvarių bendruomenių.

Taip pat siūloma vienerių metų diplomą nelaimių ir avarinių situacijų valdymo srityje.

Mišrus pristatymo modelis

Mokymasis internetu

Dauguma šios programos yra patyrę per internetinį mokymąsi. Online kursai leidžia jums patenkinti darbo ir šeimos poreikius studijuojant. Naudodamiesi mūsų žiniatinklio mokymosi platforma, galėsite naudotis savo skaitymo medžiaga, užbaigti individualias ir grupines užduotis ir bendrauti su likusiais vienos klasės draugais ir instruktoriais; internete iš bet kur. Kiekvienas internetinis kursas bus devynių savaičių trukmės, dviejų savaičių pertrauka tarp kursų.

On-campus Residency

Per savo dvejų metų programą, jūs lankysite dvi, dvi savaites studijų miestelyje. Čia bendrausite su instruktoriais, grupe ir komanda. Jūs turėsite nustatyti klasės valandas, namų darbus ir susitikimus ne klasės valandas, todėl tai bus intensyvus ir naudingas laikas.

Baigimo parinktys

Per pirmuosius studijų metus visi studentai imsis tų pačių kursų. Antrus metus studentai gali pasirinkti vieną iš šių variantų:

  1. Baigiamojo darbo magistras Studentai, turintys daktaro disertaciją, turės atlikti antrą tyrimo kursą antrosios rezidentūros metu.
  2. Kursai pagrįsti kursai Studentai, besimokantys kursų pagrindu, galės antraisiais metais tęsti studijas internetu, pasirenkant iš pasirinktinių dalykų, skirtų kreiptis į studentus visose trijose humanitarinių studijų magistro studijų programose.
  3. Kurso pagrindu vykstantis kursas su stažuotėmis. Kursų pagrindu sudarytoje studijoje studentai gali pasirinkti 6 kreditų stažuotę. Studentai, kurie pasirenka stažuotę, įgis patirties srityje. Šis praktinis mokymasis leis studentams pritaikyti savo teorines žinias, parodydamas jų gebėjimus realiame pasaulyje ir dokumentuojant jų patirtį.

Kas tai yra

Šis laipsnis yra skirtas esamoms ir siekiamoms nelaimių valdymo ir pagalbos tarnybų specialistams. Daugelis studentų yra iš vyriausybės, ekstremalių situacijų valdymo, sveikatos priežiūros, švietimo, nevyriausybinių organizacijų, karinių, policijos, gaisrų ir bendruomenių planavimo srityse.

Pareiškėjai, neturintys formalaus akademinio išsilavinimo, kad galėtų gauti priėmimą, gali būti vertinami pagal jų formalųjį išsilavinimą ir neformalųjį mokymąsi pagal lankstus priėmimo procesą. Paraiškos vertinamos kiekvienu konkrečiu atveju.RRU LIC

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Located in one of Canada’s most beautiful National Historic Sites, Royal Roads University has a long history of excellence. In 2015, we celebrated 75 years of leadership and learning - 55 years as a m ... Skaityti daugiau

Located in one of Canada’s most beautiful National Historic Sites, Royal Roads University has a long history of excellence. In 2015, we celebrated 75 years of leadership and learning - 55 years as a military college and 20 years as a public applied research university. Skaityti mažiau