Meistro techninė ryšių ir lokalizavimo (tcloc)

University of Strasbourg

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Meistro techninė ryšių ir lokalizavimo (tcloc)

University of Strasbourg

Naujoviškas tęstinio mokymo programa į Strasbūro universitete

Į technikos Bendravimas ir lokalizacijos (TCLoc) Master metų trukmės, visą darbo laiką, atstumą mokymosi programą mokoma tik anglų kalba. TCLoc labai karjeros orientuotą ir specialiai suprojektuoti specialistų, norinčių savo išsilavinimą ir įgūdžius į kitą lygį. Iki programos pabaigos, TCLoc absolventų vienu metu gauti magistro laipsnį iš Strasbūro universitete, ir Tarptautinis "Techninė Communicator" (TEKOM) Profesionalus lygis "sertifikatasIki TEKOM, didžiausia Europos profesinės asociacijos techninės komunikacijos išduotas. Šis dvigubo sertifikavimo tipas yra unikalus Europoje ir įkūnija aktyvų ir bendrą įsipareigojimą atotrūkio tarp pramonės ir mokslo spragą.

TCLoc buvo sukurtas profesionalams ir studentams su plataus masto akademinių sluoksnių ir karjeros. Programa orientuota į penkias pagrindines sritis: Techninės komunikacijos, Lokalizavimas, Projektų valdymas, interneto technologijas, ir vizualinę komunikaciją. Todėl TCLoc absolventai gali siekti karjeros daugelyje besiplečiančių sričių, pavyzdžiui, techninės raštu ir redagavimo, turinio kūrimo ir valdymo svetainių ir dokumentus, Lokalizavimas inžinerijos ir projektų valdymas.

Programa yra antrus metus iš Prancūzijos magistro laipsnį ir dedamas į Europos kvalifikacijų sąrangos (EKS = 300 ECTS) 7 lygio.

Priėmimo sąlygos

Kandidatai turi turėti:

  • Laipsnis prilygsta ketverių metų aukštojo mokslo, ar
  • Žinių tikrinimo įgytas patirtis (VAPP, nurodyta toliau)
  • Aukšto lygio gerai mokėti anglų kalbą
  • Geri kompiuterinio raštingumo įgūdžiai

VAPP - patvirtinimas įgyto profesinio ir asmeninio patirtis: Studentai trūksta kreditų, reikalingų registravimo antroje metų magistro laipsnį skaičių gali kreiptis dėl VAPP (Validation des Acquis PROFESSIONNELS et kadrų - Nutarimas Nr 2013-756 19 Rugpjūtis 2013) ". Šis procesas leidžia būsimiems studentams asmeninę ir profesinę patirtį, kuri veiktų kaip pakaitalai tradicinio universiteto akreditavimo.

Paraiškų svarstymo procesas

Programos atviri ištisus metus dėl TCLoc svetainėje. Po pradinio trumpai sąrašą etape, atrinkti pareiškėjai yra kviečiami į "Skype" pokalbį. Kandidatai gali arba taikyti integruotą dukart sertifikavimo programą arba paprašyti Modulinėje mokymus.

Registracija prasideda rugsėjo ir klases prasideda kiekvienų metų sausio mėnesį.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Prancūzų kalba
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Sau 2019
Duration
Trukmė
1 - 1 metai
Ištęstinės
Price
Kaina
5,059 EUR
Locations
Prancūzija - Strasbourg, Grand Est
Pradžia : Sau 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Sau 2019
Prancūzija - Strasbourg, Grand Est
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla