Ar jūs užpildysite kitą didžiulį amerikiečių romaną? Arba galite parašyti kritikuojamą "Danticat", Danto ar "Hemingway" tyrimą? Arba tapkite profesoriu, kuris įkvepia naujos kolegijos studentų kartą?

Mercy College " magistro magistro laipsnis anglų literatūros programoje suteikia tvirtą pagrindą studentams, besidomintiems šiais ir kitais užsiėmimais. Kai kurie iš mūsų magistrantūros studijų baigė doktorantūros programas, tęsėme koledžo dėstymo pareigas arba dėjo daugybę kūrybinių rašymo laipsnių. Daugybė anglų kalbos mokytojų užsitikrino magistrantūros arba magistrantūros turinio kreditus per mūsų programą, siekdami (per) licencijuoti, reklamuoti ar tiesiog padidinti savo srities žinias.

Kai kurie mūsų magistrantūros studentai neturi tokių profesinių tikslų ar poreikių ir tiesiog mėgsta literatūrą ir prisijungti prie mūsų programos studijuoti ir patirti su kitais didžiulę jėgą, paslaptį ir prasmę, kuri juda iš literatūros. Mūsų programa apima studentus iš visų amžiaus grupių, esančių visoje JAV ir visame pasaulyje.

Studentai programoje mokosi teorijos ir pažangių literatūrinės kritikos metodikų, tuo pat metu užsiimdami britų, amerikiečių ir kai kurios pasaulio literatūros. Dėmesys skiriamas tradiciniams autoriams, žanrams ir eros, taip pat įvairių kultūrinių ir istorinių tradicijų literatūrai.

Studentai ras kursus, pradedant nuo standartų šioje srityje iki kursų, kurie yra unikalūs mūsų programai ir suprojektuoti Mercy profesorių. Visi kursai yra mokomi Mercy College fakulteto, kuris yra jų srities specialistai.

Magistro laipsnį galima uždirbti visiškai per Mercy College virtualią Blackboard aplinką. Tai leidžia studentams iš visos šalies ir viso pasaulio gauti prieinamą ir patogų būdą mokytis ir gauti magistro laipsnį iš visiškai akredituotos kolegijos.

Anglų literatūros greitas faktas

 • Praturtina savo intelektualinį ir kūrybinį gyvenimą
 • Kvalifikuoti jus mokyti kolegijos lygio anglų kalbos
 • Gali būti žingsnis prie PH.D
 • Gali suteikti mokytojų turinio kreditus
 • Gali atverti duris tokioms sritims kaip: leidyba, redagavimas, rašymas, žiniasklaida ir reklama

Programos rezultatai

Iki šios programos pabaigos studentai turėtų turėti galimybę:

 • Demonstruoti kritinį mąstymą ir interpretavimo įgūdžius, atspindinčius svarbių britų literatūros tekstų žinias ir supratimą
 • Parodykite kritinį mąstymą ir interpretavimo įgūdžius, atspindinčius svarbių amerikiečių literatūros tekstų žinias ir supratimą
 • Demonstruoti kritinį mąstymą ir interpretavimo įgūdžius, atspindinčius teorinių tendencijų ir kritikos supratimą
 • Parodyti žinias apie kai kurias literatūros tradicijas ir (arba) kultūrines situacijas ir / ar istorines eros, iš kurių atsirado literatūra, nurodyta pirmiau minėtuose mokymosi rezultatuose
 • Sukurkite originalias tyrimų temas, mokslinių tyrimų pirminius ir antrinius šaltinius šiomis temomis naudodamiesi skaitmeninėmis duomenų bazėmis ir kurkite raštus tomis temomis, kurios parodo aiškią gramatikos prozą ir tikslią stilių

Priėmimo sąlygos

Baigta paraiška, du rekomendaciniai laiškai, nuorašai ir rašto pavyzdys. Rašto pavyzdys gali būti mokslinis straipsnis, parašytas ankstesniam literatūros kursui, arba esė apie tai, kodėl norite baigti aukštesniojo lygio literatūros studijas. Pareiškėjai, kurie yra susirūpinę, ar jų akademinis pasiruošimas yra tinkamas magistrantūros studijų programai, yra skatinamas pateikti ir egzaminą, ir rašytinį rašinį; Tačiau bet kuris pareiškėjas reikalauja tik vieno ar kito. GRE nereikia. Bet kuriuo metu susisiekite su Programos vadovu ir toliau aptarkite šiuos reikalavimus.

Reikalavimai magistrantūros studijų programai

Laipsnis reikalauja 30 kreditų dešimties 3 kreditų kursų forma, paprastai jis baigiamas kur kas nuo 1,5 iki 2,5 metų, priklausomai nuo studentų kiekvieno semestro kreditų sumos ir nuo to, ar studentas pasirenka mokytis kursus semestras (daugiau informacijos žr. DUK skyriuje). Žemiau pateiktoje diagramoje pateikiama dešimties kursų, kuriuos reikia atlikti, aprašas.

Būtini kursai

Pervesti kreditus

Kvalifikaciniai kursai, kurių imamasi kitose institucijose prieš priimant į Mercy College gali, jei tinka studijų planui, būti įteikiami magistro laipsnį. Leidimas perkelti kreditus turi būti prašomas priėmimo metu, o oficialūs stenogramos ir kursų aprašymai turi būti pateikti programos vadovui įvertinti. Perkėlimo kreditas paprastai yra ribojamas iki šešių semestro kreditų valandų, jei kursai buvo atlikti per pastaruosius penkerius metus, kai studentas gavo B ar geresnę klasę ir nėra įrašytas kaip VPS dalis.

Imatrikacijos išlaikymas

Studentai programoje privalo išlaikyti gimnaziją rudenį ir pavasario semestrus, užregistravus kursus arba, jei nesimokydami kursų per semestrą, sumokėti už 100 litų imigravimo išlaikymą. Vasaros registracija yra neprivaloma.

Studentai, kurie nebuvo išlaikę imatrikcijos ir nori grįžti į savo programą per vienerius metus po paskutinio kurso, turės sumokėti 100 JAV dolerių išlaikymo mokestį už kiekvieną praleistą seansą. Imatrikuliavimo išlaikymas be lankymo klasėse yra ribotas iki vienerių metų. Suaktyvinti JAV kariniai rezervai neprivalo mokėti už imatrikacijos mokestį.

Geros akademinės būklės išlaikymas

Kumuliacinis GPA tiek gero akademinio lygio, tiek laipsnio suteikimo atveju yra 3,0. Studentas, priimtas kaip specialusis imigrantas, privalo pasiekti 3,0 ar daugiau vidurkio, užbaigus tam tikrą kreditų skaičių, kaip nurodyta jų atitinkamoje programoje. Kiekvienos kadencijos pabaigoje fakulteto patarėjas ir programos direktorius peržiūri laipsnius. Jei akademinis vidurkis nukris žemiau 3.0, studentai bus pakviesti į akademinę probaciją.

Akademinė probacija

Visi moksleiviai, turintys sukauptą GPA, žemesnį nei 3,0, bus įtraukti į akademinę probaciją. Jei studentas per pagrįstą laiką negalės pasiekti sukaupto GPA 3,0, studentas bus atleistas iš programos. Jei studentas gauna F arba FW laipsnį bet kuriame kursuose, studentas gali būti atleistas iš kolegijos.

Visiems studentams, turintiems bandomąjį laikotarpį, būsimos registracijos turi būti peržiūrėtos ir patvirtintos studentų programos direktoriaus bei mokyklos dekano.

Visais paskesniais laikotarpiais, kai studentas yra lygtinio naikinimo laikotarpis, studentas privalo pasiekti terminą GPA 3,0 arba geresnes. Jei 3.0 ar aukštesnė neišlaikyta, studentas bus atleistas. Studentams, gaunantiems mažiau nei B kategoriją, gali tekti pakartoti kursą. Studentams bus leista pakartoti kursą tik vieną kartą.

Terminas

Studentai, besilankantys programoje nuolatos nuo jų priėmimo dienos, galės baigti dvejų su puse metų laipsnį. Studentai turės baigti savo studijų reikalavimus per šešerius metus nuo programos įstojimo. (Pastaba: studentams, norintiems gauti nuolatinį Niujorko valstybinio pažymėjimo į vidurinį išsilavinimą, bus trukdoma baigti programą per penkerius metus ar mažiau).

Visą darbo dieną / neakivaizdinės studijos

Studentai, kuriems reikia oficialaus statuso visą darbo dieną, turi užimti 9 kreditus (tris kursus) per semestrą. Tačiau magistrantūros studijų programa rekomenduoja šešis kreditus (du kursus) per semestrą, nes labiausiai dauguma absolventų yra pageidaujamas darbo krūvis. Abi šios kredito sumos atitinka finansinę pagalbą. Studentai taip pat gali atlikti vieną kursą per semestrą, todėl negali gauti finansinės paramos. Studentai privalo baigti studijas per šešerius metus nuo programos pradžios. Programa siūlo kursus rudenį, pavasarį ir vasarą.

Išsamus egzaminas

Tarp savo priešpaskutinio ir galutinio semestro programos, studentai turės atlikti išsamų rašytinį egzaminą, parengtą ir administruojamą absolventų fakulteto anglų literatūros. Egzaminas bus grindžiamas kursais, kurių buvo imtasi per kiekvieno studento kadenciją programoje. Egzaminas, kaip ir visi "Mercy MA" laipsnio elementai, gali būti administruojamas nuotoliniu būdu.

Baigiamasis darbas

Magistrantūros studijų magistro laipsniui reikalingas baigiamasis disertacijos dokumentas, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas pradiniam tyrimui, kurio metu bus sukurtas maždaug 25 puslapių MLA stiliaus popierius. Studentai rašo šį disertaciją per galutinį reikalaujamą kursą programoje, ENGL 599 magistro darbe Tutorial. Kiekvienas studentas pasirenka dėstytoją iš absolventų fakulteto vadovauti savo arba jo 599 pamoka. Mentorius vadovauja studentui rengiant disertacijos temą, taip pat tiriant ir rengiant baigiamąjį darbą per semestrą. Netoli semestro pabaigos poliruotą projekto versiją peržiūri grupės, kurią sudaro mentorius ir antras fakulteto skaitytojas, kuris gali prašyti ar reikalauti tolesnio jo peržiūros. Kad studentas galėtų sėkmingai dalyvauti ENGL 599, abiejų komisijos nariai turi galutinai patvirtinti disertaciją.

Anglų literatūros magistrantūros studijų programa

Magistro laipsnis reikalauja trisdešimt kreditų arba 10 trijų kursų. Visi studentai privalo imtis programos pagrindinės teorijos (ENGL 500) ir baigiamojo darbo vadovo (ENGL 599). Be šių dviejų kursų, studentai turi daug laisvę nusakyti asmeninį kelią į magistrantūrą.

Studentai turi priimti bent vieną kursą nuo 505 iki 510 arba 517; vienas kursas nuo 521 iki 540; vienas kursas nuo 541 iki 560; kitas kursas nuo 521 iki 560; ir tada keturi pasirenkant bet kokį skaičių iš 505 - 598. Kiekvienas iš šių skaičių grupių linkęs kreipti ypatingą dėmesį. Kursai 505-510 diapazone orientuojasi į tam tikrą rašymo tipą, literatūrinę formą. 517 yra kūrybinio rašymo kursas tiems, kurie nori ištirti šią galimybę. 521-540 kursai yra kažkas britų dėmesio. 541-560 yra kažkas amerikietiško dėmesio. Ir 561-598 kursai yra tie, kurie nėra prasmingai sugrupuoti į kitas sritis. Programa paprastai rengia šešis kursus kiekvieną rudenį ir pavasario semestrą, o vasarą - nuo dviejų iki keturių kursų.

Išsamų mūsų katalogų kursų sąrašą rasite " Mercy College magistro kataloge, kurį galite rasti čia . Mes taip pat turime daugybę naujesnių "temos" kursų, kurie vyksta bandomajame pagrinde ir kurie dar nebuvo įtraukti į Magistro katalogą. Pareiškėjai, norintys daugiau sužinoti apie šiuos teminius kursus, gali peržiūrėti naujausius kursų tvarkaraščius programos dienoraštyje ir / arba gauti daugiau informacijos, jei norite gauti daugiau informacijos.

Karjeros galimybės

Absolventai yra kompetentingi kreiptis dėl daugumos visu etatu bendruomenės kolegijos anglų profesorių ir mokyti kompozicijos ir literatūros kaip papildomas dauguma bendruomenės ir vyresniųjų koledžų. Magistro laipsnis gali būti laipsniškas doktorantūros laipsniui, kai kurie Mercy MA absolventai išėjo į doktorantūrą. Šis laipsnis taip pat gali sukelti neakademinę karjerą tose srityse, kuriose reikia rašyti, kritiškai mąstyti ir mokslinių tyrimų įgūdžiams, pavyzdžiui, leidybai, redagavimui, reklamai, techniniam rašymui, žurnalistikai ir kitoms žiniasklaidos priemonėms. Vidurinio ugdymo mokytojai gali užsidirbti anglų kalbos turinio kreditus tokiems dalykams kaip (per) licencijavimas, reklama ir išlaikymas.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 18 daugiau kursų Mercy College »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2.5 - 6 metų
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date