Oficialus aprašymas

master01

programos tikslas

Sunkus programos plėtoti priemones ir įgūdžius, kad studentai turės verslo pasaulyje. Baigęs šią programą, mokiniai gali analizuoti finansinę padėtį organizacijoje; parengti planus tolesnei plėtrai; Analizuojant išorinius ekonominius ir rinkos veiksnių įtakoja organizaciją; taikyti kiekybinius metodus, siekiant padėti sprendimų priėmimą ir; pateikti išvadas ir rekomendacijas tiems, atsakingas už galutinius sprendimus, atsižvelgiant į etines ir teisines pasekmes.

programos aprašymas

Visi kursai yra atliekami naudojant atvejo metodą pasiekti panardinant studentams realiose situacijose įtakos įmonėms ir reikalauja, kad studentai plėtoti, dabartis ir ginti sprendimus tarp siūlomų jų kolegoms alternatyvų. Šis metodas reikalauja aktyvų dalyvavimą studentų ir kritinio mąstymo vystymąsi. Programos plėtoti įgūdžius apskaitos, finansų, marketingo, vadybos, žmogiškųjų išteklių ir ekonomikos, be kita srityje.

Programos Magistras Verslo administravimo ir tarptautinės prekybos vystosi ypač bendrojo administravimo ir tarptautinės prekybos su ypatingą dėmesį skiriant tarptautinio verslo srityse plečiant įstatymų ir teisės aktų žinių, ne tik tam tikroje šalyje. Be to, įgūdžiai yra sukurta siekiant analizuoti ir valdyti prekybos ir tarptautinių finansų logistika.

Visi Magistro programos reikalauja 42 kredito valandos gradacijos. Studentai turėtų stoti į kursus su 12 semestro kredito valandos kurios užbaigtų visus reikalavimus maždaug 14 iki 16 kalendorinių mėnesių likti nuolat mokosi.

Iš studijų išlaidas programai yra $ 5,880.

koncentracijos laipsnis

Kurso numeris Modulio pavadinimas kredito valandos
- Kursai ir Tarptautinės prekybos administravimas
15 kredito valandos
-
ĮSTATYMAS 5200 Tarptautinė įdarbinimo 3
OPM 5200 Tarptautinė logistika 3
PABAIGA 5200 Tarptautinė finansų 3
MAN 5600 Elektroninė komercija 3
MKT 5500 Užsienio prekybos operacijų 3
Programa mokoma:
Anglų
Ispanų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų UTH Florida University »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
14 - 16 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
5,880 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date