Read the Official Description

master01

programos tikslas

Sunkus programos plėtoti priemones ir įgūdžius, kad studentai turės verslo pasaulyje. Baigęs šią programą, mokiniai gali analizuoti finansinę padėtį organizacijoje; parengti planus tolesnei plėtrai; Analizuojant išorinius ekonominius ir rinkos veiksnių įtakoja organizaciją; taikyti kiekybinius metodus, siekiant padėti sprendimų priėmimą ir; pateikti išvadas ir rekomendacijas tiems, atsakingas už galutinius sprendimus, atsižvelgiant į etines ir teisines pasekmes.

programos aprašymas

Visi kursai yra atliekami naudojant atvejo metodą pasiekti panardinant studentams realiose situacijose įtakos įmonėms ir reikalauja, kad studentai plėtoti, dabartis ir ginti sprendimus tarp siūlomų jų kolegoms alternatyvų. Šis metodas reikalauja aktyvų dalyvavimą studentų ir kritinio mąstymo vystymąsi. Programos plėtoti įgūdžius apskaitos, finansų, marketingo, vadybos, žmogiškųjų išteklių ir ekonomikos, be kita srityje.

Programos Magistras Verslo administravimo ir rinkodaros vystosi ypač bendrosios ir rinkodaros valdymo, ypatingą dėmesį skiriant marketingo ir komponentų, reikalingų sukurti rinkodaros strategiją, kaip antai, produkto kūrimo, kainodaros, rinkos analizė, reklamos, pardavimo skatinimo, valdymo pajėgų srityse pardavimai ir prekės ženklo valdymas.

Visi Magistro programos reikalauja 42 kredito valandos gradacijos. Studentai turėtų stoti į kursus su 12 semestro kredito valandos kurios užbaigtų visus reikalavimus maždaug 14 iki 16 kalendorinių mėnesių likti nuolat mokosi.

Iš studijų išlaidas programai yra $ 5,880.

koncentracijos laipsnis

Kurso numeris Modulio pavadinimas kredito valandos
- Vadyba ir marketingas kursai
15 kredito valandos
-
MKT 5200 Paskirstymo ir logistikos 3
MKT 5600 Prekės ir kainos 3
MKT 5700 Reklama ir skatinimas 3
MKT 5300 pardavimų valdymas 3
MKT 5400 Brand vadyba 3
Program taught in:
Anglų
Ispanų

See 5 more programs offered by UTH Florida University »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Open Enrollment
Duration
14 - 16 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
5,880 USD
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment