Oficialus aprašymas

LaSalle

ekonomikos globalizacija ir tarptautinis atvirumas, nuolatinis technologijų raidą, eksponentinis plėtra e-komercija, paklausa kintamumas ir tt Tai aplinka, kurioje veikia įmonės šiandien ir tai yra iššūkis jie kasdien susiduria su savo tiekimo grandines vis sudėtingesni ir sunkiau valdyti.

Lankstumas ir prisitaikymas, meistriškumas naujų technologijų, įvairių verslo vizija, tarptautinį požiūrį, meistriškumo e-logistikos, reagavimą, pajėgumų supaprastinimo ir tt Visa tai ir dar daugiau yra, ko tikimasi iš specialistų, kurie valdo tiekimo grandinės aukščiau aplinkos.

The Meistras Tiekimo grandinės valdymas ir technologijos Atsakymai į šiuos ir daugelį kitų dabartinius poreikius, nes jis buvo specialiai sukurta siekiant sukurti profesionalūs vadybininkai, kurie galėtų valdyti tiekimo grandinę teikti aiškią konkurencinį pranašumą savo įmonėse.

 • Vienas iš top 100 pasaulio meistrų valdymo (EdUniversal reitingą) ir vienas iš geriausių ir prestižiškiausių verslo mokyklų pasaulyje Remiantis Pasaulio MBA Tour, La Vanguardia, El Economista ir El Mundo.
 • Pavadinimas Universitat Ramon Llull, ispanų 3. prestižiškiausių privatus universitetas pagal "International Herald Tribune" reitingą, su prieiga prie Tarybos Tiekimo grandinės valdymas. Studentai, kurie kapitonui sėkmingai tenkinti reikalingi akademinius reikalavimus gauti sertifikatą patvirtina ir La Salle ir savo pavadinimu Universiteto Ramon Llull apskaitytas.
 • mokymo dėmesys penkiais ramsčiais: tarptautinėje aplinkoje, e-logistikos, informacinių technologijų taikomas tiekimo grandinės, projektų valdymas ir liesos logistika.
 • Įgūdžių įgijimas rengimo ir valdymo biudžetus iš įvairių sričių tiekimo grandinėje.
 • Plėtros strateginės vizijos tiekimo grandinėje, siekiant sukurti tvirtą konkurencinį pranašumą savo rinką.
 • Mokymo metodikos sluoksniai: kiekvienas objektas apima žinias apie visų tiekimo grandinės srityse, teikti efektyviau nei tradiciniais mokymo metodais.
 • 50% derinys konceptualių klasių ir praktinių užsiėmimų visoje programoje.
 • Įsigijimas valdymo vadovavimo įgūdžius ir valdymo didelio efektyvumo komandų.
 • Plėtros magistras galutinis projektas parengtas išsamus planas operacijų realaus bendrovė.
 • Tarptautinė logistika apima savanorišką Stage vieną savaitę Nyderlanduose, didžiausia Hublogístico Europoje.

Ką rengtis?

 • Suteikti studentams išsamų žinių lygį apie tiekimo grandinės srityse
 • Valdymas (SCM): pirkimo, gamybos, laikymo, transportavimo sistemos ir biudžeto valdymą.
 • Viešinti nacionalinį ir tarptautinį kontekstą, kuriame jie veikia logistikos operatorių pasiekti konkurencinių pranašumų
 • Pateikite strateginį ir integruotą viziją apie įvairiose srityse, kurios sudaro bendrovės valdymą, siekiant palengvinti savo karjeros plėtra, lyderio vaidmenį operacijų ir SCM srityje.
 • Supratimas pagrindinį vaidmenį, kad IKT ir e-komercijos inovacijos žaisti tiekimo grandinės ir logistikos plėtros projektus.
 • Plėtoti studentų gebėjimus taikyti sistemingai ir kūrybiškai, žinias sprendžiant sudėtingus sprendimus, ugdyti juose vadybinius įgūdžius, bendravimą, asmeninį tobulėjimą, leidžia apibrėžti savo karjerą sėkmingai.

Kam ji gali būti susiję?

Mokytojas yra skirta specialistams iš įvairių sričių tiekimo grandinės įmonės, kurie nori prisiimti vadovavimo užduotis, arba, kuriems reikia jų perdirbimas. Tokiu pačiu būdu tai yra naudinga profesionalams departamentų ar IRT sistemų, kurios ketina prisiimti arba atlikti atitinkamus tiekimo grandinės projektus.

Tai labai patogu teikti valdymo ar verslo patirtį, kurių vertė apie universitetinį išsilavinimą ir / ar atitinkamo lygio anglų įmokas.

Tinkamas naudojimas Mokytojo turinį suteikti studentams prisiimti atsakingas pareigas per operacijų įmonių direktorato, vadovavimas projektus logistikos ir tiekimo grandinės arba pasinaudoti konsultavimo darbą projektų, susijusių su tiekimo grandinės ir informacinės technologijos.

Programa mokoma:
Ispanų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų laSalle Barcelona Postgraduate »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date