Meistras tarptautinio bendradarbiavimo, finansų ir vystymosi

Bendroji informacija

11 locations available

Programos aprašymas

Tikslai

Mokytojas dėmesio klausimams, susijusiems su vystymosi ir augimo tiek besivystančių ir naujų šalių, taip pat iš atsilikusių sričių išsivysčiusiose šalyse. Ji taip pat siūlo šiek tiek žinių apie planavimo praktika ir projektų valdymu, ir siekiama suteikti platų išsilavinimą tarptautinio bendradarbiavimo ir ekonominio vystymosi, leidžianti studentams įgyti žinių ir kritiškai suprasti būtiną svariai prisideda prie viešųjų ir privačių politikos valdymo per tarptautinio bendradarbiavimo sistema. Todėl kapitonas absolventai bus pasirengę valdyti tarptautinius bendradarbiavimo ir plėtros projektus įvairiuose sektoriuose, laikydamosi savo mokymo ir patirties, per organizacijos, įskaitant tarptautines institucijas, viešojo administravimo, NVO, privačių įmonių įvairovė.

Turinys

Mokytojas yra padalintas į 5 sekcijas ir dėmesys sutelkiamas į klausimus, susijusius su vystymosi ir augimo tiek besivystančių ir naujų šalių, taip pat į atsilikusių sričių išsivysčiusiose šalyse. Ji siūlo tam tikrą žinių apie planavimo praktika ir projektų valdymas. Suprasti socialinių pokyčių, ekonominės plėtros, globalizacijos ir tarptautinės prekybos skirtingose ​​politinėse, kultūrinių, ekonominių ir aplinkos kontekstuose procesus, yra kapitono žinoma dėmesio.

Fakultetas ir globėjo

Fakultete yra aukštos kvalifikacijos ir sudaro Nabylah Abo Dehman, Mario Carta, Andrea Carteny, Valeria cirillo, Emanuela Ferreri, Dario Guarascio, Enrica IMBERT, Francesca Romana LENZI Massimo Mamberti, Sergio Marchisio, Gabriele Natalizia, Mariella Pandolfi, Roberto Pasca di Magliano Daniel Pommier Vincelli. Magistro direktorius Roberto Pasca di Magliano, pilnas ekonomikos profesorius. Visi dalyviai Mokytojo talkina kuratorių, kurie remia studentus jų tyrimas, skatinti diskusijų forumus, aktyvuokite seminarai ir prižiūri rengiant projekto darbai.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai ir karjeros galimybės

Užbaigimas bakalauro laipsnį, gauti po 3 metų studijų (180 ECTS kreditų) bent privalo stoti į magistro.

Mokytojas absolventai bus pasirengę valdyti tarptautinius bendradarbiavimo ir plėtros projektus įvairiuose sektoriuose, laikydamosi savo mokymo ir patirties, per organizacijos, įskaitant tarptautines institucijas, viešojo administravimo, NVO, privačių įmonių įvairovė.

TRUKMĖ

Mokytojas trunka vienerius metus ir suteikia 60 kreditų (ECTS), pravažiavus magistro laipsnį egzaminas. Prieiga prie platformos bus leidžiama už dvylikos mėnesių laikotarpį nuo įtraukimo dienos.

Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2017

Apie mokyklą

Unitelma Sapienza is the only on-line Italian university that is maintained by a consortium composed of public enterprise and directly linked to the best Italian public university: the University of R ... Skaityti daugiau

Unitelma Sapienza is the only on-line Italian university that is maintained by a consortium composed of public enterprise and directly linked to the best Italian public university: the University of Rome "La Sapienza", with 130,000 students and a staff of 4,000 teachers and researchers. Skaityti mažiau
Roma , Ispanija internete , Meksika internete , Australija internete , JAV internete , Kanada internete , Ispanija internete , Meksika internete , Australija internete , JAV internete , Kanada internete + 10 Daugiau Mažiau