Nuotolinis mokymasis magistras Sveikatos ekonomikos (Mahe) yra specialiai sukurta siekiant suteikti ne pramonės mokslininkai praktiškai atitinkamą žinių apie sveikatos priežiūros pramonėje. Tai leidžia jums pirkti nachgefragtes profiliu, perorientuojant į augančiame sektoriuje Sveikatos sėkmingai vykdo. Kartu su savo ankstesnio darbo patirtį galite įsigyti vieną laipsnį, kuris yra laikomas tarptautiniuose sluoksniuose aukščio. Ji papildo savo turimą kvalifikaciją į sveikatos ekonomikos, verslo vadybos, komunikacijos, organizacinės ir teisinės žinios. Taigi atveria naujas karjeros galimybes, taip pat išsilavinę absolventai reikalingi ateityje įrodymas sveikatos priežiūros pramonėje.

Akademikai visų juostelės gauti Sveikatos ekonomikos (Mahe) pagrindinių įgūdžių Master siekiant įveikti atotrūkį į vadovaujančias pareigas sveikatos priežiūros paslaugas.

 • Konsultavimas metodus konsultavimo ekonominius klausimus
 • Visapusišką valdymo įgūdžiai sveikatos centruose / projektus, pavyzdžiui. B. kontrolės
  • profesinės komunikacijos būdai
  • Kokybės ir procesų valdymas
  • tarpdisciplininių problemų sprendimo strategijas
 • Ištirti finansų valdymą ir kontrolę, retorikos naujausius rezultatus iš mokslinių tyrimų ir mokslo bei pateikti juos natūraliai

studijų turinys

Sveikatos ekonomikos (Mahe) magistras padeda jums gauti įgūdžių, reikalingų suprasti pagrindinis struktūros, mechanizmai ir politikos naujoves pramonėje. Teorinė kurso turinys bus glaudžiai derinama su reguliariais atveju užduotis su praktika. Jie mokosi tipiškų problemines situacijas sveikatos priežiūros paslaugomis, kaip veikia rinka, kurios dalyviai turi būti laikomi ir kokiomis priemonėmis galite būti aktyvūs ir kūrybingi. Su išvystyta sveikatos specialistai mokymo programos Apollon universitetas siūlo visose pramonės Tolima studentams tvirtą pagrindą karjeros pokyčius. Ačiū, kad pasirenkant jūs įtraukėte tiesiai ten prioritetus, kur gali geriausiai prisidėti savo ankstesnius įgūdžius ir stiprybes sveikatos priežiūros rinkoje.

Techniškai prieinama daugeliui pramonės atitinkamo turinio centre:

 • Sveikatos ekonomikos tarpusavio
 • Konsultavimas ir IT vadyba
 • Finansai ir kontroliuoti
 • Struktūrinis patirtis sveikatos sistemos ir
 • Visuomenės sveikata žinios
 • Taikomoji sveikatos paslaugų kokybės tyrimas

Net soft skills vaidina svarbų vaidmenį. Su šiuo maišyti jums sukurti savo įgūdžius akademiniu lygmeniu prie profilio, kuris yra laukiami valdymo funkcijų paskirstymo ateityje stiprios sveikatos priežiūros rinkoje.

Priėmimo sąlygos

Norėdami gauti Sveikatos ekonomikos (Mahe) Mokytojau, jūs einate per antrosios pakopos studijų kursą. Jūs turite egzaminus Vokietijoje bakalauro laipsnį arba tradicinėje, vieno etapo laipsnį laipsnį (Magister, diplomas, pirmasis valstybinis egzaminas įstatyme ar mokymo laipsnį; medicinos laipsnis), ir kad ne mažiau kaip 2 metų profesinę patirtį. Ypač mokslininkų iš kitų profesijų, kad Sveikatos ekonomikos magistras siūlo (Mahe) į specialiai pritaikytą ugdymo galimybės atsižvelgiant į augančią sveikatos priežiūros rinkoje.

pradinis

bet kuriuo metu

Gradacija

Jie įgyja tarptautiniu mastu pripažintą magistro Sveikatos ekonomikos (Mahe) į Sveikatos ekonomikos departamento.

Studijų trukmė

Nuolatinis studijų laikotarpis yra 24 mėnesių arba 32 mėnesių (120 kreditų).

testas tyrimas

Registruodamasis tuo Apollon Hochschule Galite išbandyti 4 savaites studijuojančių nemokamai. Per šį laikotarpį, jūs galite prisijungti bet kuriuo metu atšaukti. tada jokių išlaidų kyla už jus.

akreditavimas

Magistro programa Sveikatos ekonomikos (Mahės) yra sertifikuota tarptautinės agentūros kokybės užtikrinimo ir akreditavimo Studijų programų ir institucijų (FIBAA).

Nemokama plėtinys

Iki 50% pasirinkto tyrimų varianto (12 arba 16 mėnesių).

Programa mokoma:
 • Vokiečių

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Apollon Hochschule »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
24 - 32 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date